• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Alaska Türkçe Dublaj – Alaska Full HD Film İzleTürkçe Dublaj
  • İzlenme: 1.929 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 109
  • Tarih:

  Alaska Alaska filmi 1997 6.8 720p olarak izlemeniz için hazır – filmkarsilastirma.com Alaska Alaska Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli.Lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşın – filmkarsilastirma.com

  Alaska – Alaska Full HD Film İzle Bu herkes zevk için harika bir aile filmi. Ama seviyorum ben Thora Birch olduğunu hemen hemen her şeyi seviyorum çünkü önyargılı sanırım, ve eğer o iğrenç filmin her sahnesi aşk değilse. Thora Birch Vatansever Oyunları “Harrison Ford’un kızı oynarken görmüştüm ve işini gördü, bu yüzden bu filmde onu kontrol etmek istedim ve oldukça etkilendim.”Alaska” görmek için kuzenlerime aldım harika bir filmdi.Alaska harika olduğunu düşündüm! Hilary Duff ve Olsen gibi aktrisler oyuncular akılsız yararlı filmler zaten İkizler hepsi çok daha iyi. 40 yaşın altındaki insanlar izlerken tiyatronun en genç olanlardan biri olduğum için diğerlerinden daha iyi olur sanırım. Şimdi bu çok önemli bir şeydir.Alaska türkçe dublaj

  Alaska Ama bunun dışında, gerçekten iyi bir film ve yanılıyor olabilirim ve herkesin hoşuna gidiyor olabilir! Onu görmek için bütün aile almak. Gerçekten harika bir film! Bu film eleştiri almak, ya da para çalmak öncül tarafından biliyordum yayınlandığında ya da Altın Kafes:Ayı Sırrını Dağ arasında benzerlikler var. Altın Kafes gibi, “Alaska” çok daha iyi olduğunu kabul etmiyorum. Jessie ve ayı yavrusu dostluğu gösterildiği gibi biraz gözyaşı ve ben.Film Alaska’da vahşi doğada küçük kasabalara malzemeleri uçan (Dirk Benidict) baba Jake ile yaşayan iki çocuğu olan (Vincent Kartheiser) (Thora Birch-Maymun Sorun, Şimdi ve Sonra) ve Sean Barnes hakkında Jessica. Uçuşlardan birinde, Jake kötü hava karşılaşır ve uçağı bir dağın yan çökmesini biter.

  Başarısız kurtarma girişimleri sinirli, Jessie ve Sean kendi uçak harap bir dağ tepe kenarına asılı olan babalarını bulmak için yola çıktı. Yol boyunca (Buck Fraiser) çocuklar karşılaşma Collin Perry (Charlton Heston) ve Bay Koontz, sadece anne kutup ayısı öldürdü ve yurtdışında satmak için yavru atmasına eden iki pişiriciler. Çocukların Gözü takma ad” ve yolculuğun geri kalan kısmı için onları takip eden ayı ücretsiz. Alaska Elbette pişiriciler ayı yavrusu istiyor çocuklar Cubby almayı izleyin. O andan itibaren, çocuklar babalarını kurtarmak için bir yol olduğu gibi, pişiriciler, hem de tehlikeli Alaska manzara ile uğraşmak zorundadır.

  Bu film çok müthiş tırmanma dizileri, iyi eylem, muhteşem sahne vardı ama gülmek yoktu.Alaska türkçe dublaj Fraser Clarke Heston ve film oldukça garip anlar vardır tırmanma sahneleri yönetir.Thora Birch büyük ve güzel, iyi bir performans veriyor, babası ve erkek kardeşi de iyi.Pişiriciler biraz tek boyutlu, ama gerçekten bu filme çeken en çok seyirci olan çocuklar için önemi yok. Çocuklar bunu görünce ve sadece bir film olduğunu. Bu kadar ciddiye almalarına izin verme, ama hey, çocuklar. Çocuk banka soydu hakkında bu kadar çok çocuk filmleri ve aksiyon dolu, yabancı bir yere, bu film, temiz hava klişe, tam bir nefes sesi değil Seyahat teen queens oyuncular sağlıklı aile filmleri, eğitim, iyi oyunculuk.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Alaska Türkçe Dublaj – Alaska Full HD Film İzle