• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Anguish Turkce Altyazılı – Anguish 2015 Tek Parça Sansürsüz Film İzleTürkçe Altyazılı
  • İzlenme: 799 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 91
  • Tarih:

  Anguish Anguish filmi 2015 4.4 720p olarak izlemeniz için hazır – filmkarsilastirma.comAnguish ABD İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli – filmkarsilastirma.com

  24 Ekim 2016Anguish Turkce Altyazılı – Anguish 2015 Tek Parça Sansürsüz Film İzle

  “Korku” çok iddialı filmleri korku filmleri gibi öyle bir şey olmasına rağmen etiketlenir – bu eski laneti de “Acı” vurur ve çoğunlukla bir zevk olarak bu yavaş bağımsız film olmayacak ama oldukça hayal kırıklığı yaşayacak bir kitle tarafından görülmek yapar.sebebi de satan bir etiket,

  Sadece bu seyirci bir parçası olduğumu gizlemek istemiyorum.,

  Anguish Turkce Altyazılı – Anguish 2015 Tek Parça Sansürsüz Film İzle

  Küçük, ürpertici bir hayalet / bulundurma film arıyorum film ayrıntılı olarak ne olacağı hakkında hiçbir beklentileri küçük ve hiçbir şey “Acı” konusunda tökezledi.

  Film başlıyor, hemen “Lucy” rahatsız ettim, ama burada her şey belli bir sırayla…geç, “Tess”, kim, dürüst olmak, Lucy kadar can sıkıcı bir durum, ya da daha tanıtıldı. Eğer bu eğer…ama çok sinir bozucu bir genç ama hassas, alışılmadık derecede sakin bir çocuk ya da bir şey göstermek için deneyin vermedi eğer onlar daha iyi oynadı olmazdı eğer yönetim yaptığını görüyorum, içe dönük, sorunlu bir karakter boyamak istediler, ama emin değilim.

  Anguish Turkce Altyazılı – Anguish 2015 Tek Parça Sansürsüz Film İzle

  Hikaye temelde başka bir kızın ruhu tarafından ele alır – Spoiler olmadan, bu kadar inceleme bunu okuyorsan, muhtemelen kim tarafından ele geçirilmiş kimin anlamanın bir kız hakkında.

  Eğer elinde bir korku filmi, bazı şeytan çıkarma, ürkütücü şeyler bekliyoruz, bir şeyler hareket ediyor ve ne olursa olsun unutmak daha büyük korku filmi Portföyü orada olabilir. “Acı” anneler bu durumla başa çıkmak hakkında %95 çok düşük tempolu drama(s) kız/(mecaz) durum şaşırtıcı unsurprised. Yani, eğer sıkıcı küçük bir kasaba, ha yaşıyorsanız hey, ölü bir kız tarafından ele almak oldukça rahatlatıcı?

  Yani, o kadar. Temelde hiçbir şey, tüm film boyunca olur. İşler bu şekilde olmak zorunda neden iki sinir bozucu kızlar, daha az can sıkıcı anneler iki çok küçük bir bit ve bir dram, bir film finale kadar, bir ama var gibi bile değil, daha ilk dakikadan beri bekliyoruz, eğer herhangi bir korku filmi gördük, “Acı” bu kadar değil aslında rağmen, bu senin sonun olur derdim.

  Anguish Turkce Altyazılı – Anguish 2015 Tek Parça Sansürsüz Film İzle

  Oldukça güzel soundtrack (bu sahne hiç bir anlam ifade etmese bile – sadece film efektleri tilt/shift gösteriş için bunu istediğini varsayıyorum) sonunda doğaüstü alır, kadın başrol kız iyi oyunculuk, atmosfer ve bir sahne için bazı noktalar verebilirim. Bu sahne sonucu bahsedilen “twist sahnesi ile eşleşmiyor finale”. Hiç. Temelde olarak süreklilik bir hata olduğunu açıklamak istiyorum.

  Yani, tavsiye ederim. Kişisel zevklerim için değil, ne yazık ki. Bağımsız film yapımcıları çabalarını takdir ediyorum ve drama unsurları ile korku daha heyecanlı yerine karıştırmaya çalıştılar anlıyorum. Kırmızı bir çizgi üzerinde yürüyor olabilir ve hey, bu fan olamam – Carrie, Babadook ve başkalarına göstermek. Izdırap bu örnekler arasında kendisi yerine getirmemesi ve böylece en azından para ödeyecek varsa tavsiye edilemez. Eğer tercih VoD portal size ücretsiz teklif varsa, bir göz atabilirsiniz.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Anguish Turkce Altyazılı – Anguish 2015 Tek Parça Sansürsüz Film İzle