• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Av The Hunt 1971 Turkce Dublaj 1080pTürkçe Dublaj
  • İzlenme: 944 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 111
  • Tarih:

  Aksiyon, mizah bol, ve muhteşem bir kadro bol eğlenceli bir yolculuk oldu – Chris Hemsworth karıştırmak için her zamanki neşeli bir aksiyon kahramanı getiriyor, Jessica Chastain Huntsman karısı gibi iyi bir ek oldu, ve Emily Blunt çok kırılgan Buz Kraliçesi oynadı. Cüceler her Av The Hunt 1971 Turkce Dublaj 1080p zamanki gibi komik bir rahatlama vardı, ama çok iyi karıştırın kadın bunlardan daha az ve bir çift ile çalıştı.

  Freya Krallığı terk ve kuzeyde kendini yalnız buz Sarayı bir derin yapılar, çocukların bir ordu topluyor ve kalpleri sonsuza kadar sertleşmiş olacak, böylece onları eğitim sırasında ona karşı çıkan herkes katil. En olağanüstü savaşçılar Eric ve Sara, iki, aşk ve kaçmak için, Freya sırlarını bilir sadece öğrenmek plana düşer. Onlarla yüzleşir ve Sara diğer Avcılar tarafından öldürülen Eric izlemek için zorlamadan önce onları ayırmak için büyük bir buz duvarı oluşturur.

  Yedi yıl Ravenna ölümünden sonra, Tabor Kralı William Eric rastlar ve Sihirli Ayna Cenneti “olarak bilinen bir yere giderken çekilmiş olduğunu söyler. Eric isteksizce Av The Hunt 1971 Turkce Dublaj 1080p Nion ve Gryff, Kar Beyaz müttefikleri, Ayna bulmak, Freya gizlice beyaz bir Baykuş şeklinde bilincini yansıtan bir maske ile konuşmalarını izliyorum bihaber ile yola çıkıyor.

  Filmin temel sürüş arsa ilk gelen Eric’in gezisi (daha önce anonim Huntsman) kuşkuyla yanlış (buzlu) eline geçmeden bulmak ve güçlü sihirli ayna dönüş, macera düzenlenmiş odaklanıyor. Bazı faul eşliğinde ağızlı Cüceler, orman ve tarlalarda sahneleri muhtemelen filmde daha iyi bazı sahneleri, sadece ton tutarlılığı için oldukça özgünlük daha vardır. Aksiyon ve komedi filmin odak bu bölümler ve dostluk yeterince karşısına çıkıyor.

  Bu arayış, filmin başlangıç ve sonunda iki kız henüz yine keyifli bir garip ve oldukça aceleyle teslim – – hikaye ve hüzünlü bir ihanet ile çerçeveli. (Theron) Ravenna ve Freya (Blunt) sözde Freya içinde büyük bir güç uyanır bu çok karanlık bir olay tarafından ayrılmış olan kardeş en yakın. Umutsuzluk, öfke ve şaşkınlık karışımı kardeşinin Krallığı kaçan, Freya gizemli “Kuzeyde bir ev kurar” ve çocuklar Av The Hunt 1971 Turkce Dublaj 1080p ordusu olarak yetiştirmek toplamak için yeni bir güç onu kullanır. İki hikaye birbirine bağlı (Chastain) Eric ve Sara güvenilir Avcılar onu iki büyüyorlar çalınan çocuklar var burada. Kuzey sahneler çoğunlukla dikkatli kullanılması etkili ve vardır; burada sessiz renk paleti sıkıcı olmaya izin verilmez, ve bu mini saga şüphesiz Blunt hassas performans yükselmiş.

  Av The Hunt Turkce Dublaj 1080p İzle Av The Hunt The Hunting Party(ı) Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli…

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Av The Hunt 1971 Turkce Dublaj 1080p