• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Ay Prensesi The Secret Of Moonacre Turkce Dublaj – The Secret Of Moonacre 2009 Full HD Film İzleTürkçe Dublaj
  • İzlenme: 930 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 103
  • Tarih:

  Ay Prensesi The Secret Of Moonacre The Secret Of Moonacre filmi 2009 6.2 1080p olarak izlemeniz için hazır – filmkarsilastirma.comAy Prensesi The Secret Of Moonacre İngiltere İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli – filmkarsilastirma.com

  Ay Prensesi The Secret Of Moonacre Turkce Dublaj

  Manhattan’da bir apartman içinde, (Louis C. K.), Max adlı bir köpek (Ellie Kemper) sahibi Katie ile şımartılmış bir hayat yaşıyor ve Chloe (Hannibal Buress) (Lake Bell), Mel (Bobby Moynihan), Dostum (Tara Güçlü) ve Bezelye gibi diğer ev hayvanları ile takılır. Bir gün, Katie pound (Eric Stonestreet) Duke denilen büyük, özensiz, tüylü bir köpek benimser. Katie Duke dikkat eder zaman Max kıskanıyor. Max küçümseyici tavır, Duke hile Max ile çok kediler çetesi, Ozon (Steve Coogan) da dahil olmak üzere tarafından saldırıya şehrin içine Seyahat halinde rahatsız. Kediler Max ve Duke yaka kaldırmak, hem de Hayvan Kontrolü tarafından yakalanmak neden olur. Şimdi geri pound çıkarsa bırak olacak Duke korkuyor. Kısır, terk edilmiş hayvanlar olduklarını Max ve Duke ikna eden Kartopu (Kevin Hart) adlı Beyaz bir tavşan tarafından kurtarıldı.

  Ay Prensesi The Secret Of Moonacre Turkce Dublaj

  Kartopu insanlardan nefret edenler adlı terk edilmiş veya kötü muamele hayvanlar “Kızarmış Hayvanlar,” tarikatına buluştukları Kanalizasyona Max ve Duke getiriyor. Max ve Duke insanlardan nefret inanan gruba katılmaları için davet ettiler. Bir sivri dişli engerek tarafından ısırılan içeren bir başlatma geçiyorlar. Max ve Duke yılanı öldürmek ve evcil olduklarını öğrenince Kartopu; Kızarmış Evcil hayvan Brooklyn Limanı Max ve Duke kaçış onları kovalıyordu. Kartopu yalan söylediği için onları öldürmek için yemin eder, ve onları bulmak için yola çıkar.

  Ay Prensesi The Secret Of Moonacre Turkce Dublaj

  Kayıp Max’e aşık olan Gidget (Jenny Slate), beyaz bir Pomeranian, öğrenince, (Albert Brooks) Tiberius onu aramaya yardım etmek denilen vahşi bir kırmızı kuyruklu Şahin askerler. Çifti tarafından sorgulanınca, Ozon kanalizasyon için onları yönlendirir. Max ve Duke arayışı içinde sert metropolitan ortamlarında Chris Renaud Gidget, Mel, Dostum, Chloe, Norman (), Tatlı Bezelye, ve Tiberius trek (Dana Carvey) Babalık adlı felçli yaşlı av Köpeği yardımıyla. Onları öldürmek için yemin eden grup, Kartopu karşılaşır. Kaçmak, ama Norman daha sonra yakalanır.

  Ay Prensesi The Secret Of Moonacre Turkce Dublaj

  Birlikte Hayvan Kontrol ve Kartopu Kızarmış Hayvanlar ile talihsizlikleri kendi kaçmaya çalışmış, Max ve Duke birbirlerinin şirket için daha olumlu yönlerini görmeye başlar. Sosis fabrikasına baskın yapıyorlar, sosis büyük miktarda düşkünlük ve Duke Brooklyn’de yaşayan adında Fred onun önceki sahibi hakkında açılan Maks. Fred bir köpek yavrusu gibi Duke benimsemiştir ve sevgiyle büyütmüş, ama bir gün evin dışında bir şeyler peşinden koştu zaman, kendini kaybetti ve Hayvan Kontrolü tarafından alındı ve Fred görünüşte hiç onun için geldi. Dük ile ilgili olsun ya da olmasın Fred onu tekrar görmek isterim emin olmasa da Fred onu tekrar görünce sevinir ve Duke eski sahibini aramaya ikna eden, Max onu ikna eder. Doğru eve varmak, sadece Fred Duke gittikten sonra öldüğünü orada yaşayan bir kedi bulmak için. Asık suratlı ve zarar, Duke bir serseri gibi onu şikayet eden evin yeni sahipleri, onu ve havlar kurtulmaya Max suçluyor. Bir kez daha aynı kaderi Max önlemeye yardımcı olurken, Hayvan Kontrolü tarafından yakalandı.

  Ay Prensesi The Secret Of Moonacre Turkce Dublaj

  Max kamyon izler, Duke kurtarmak için planlama, ama Kızarmış Evcil hayvanı Kartopu ve bazıları tarafından takip ediliyor. Kartopu adamları daha sonra da Hayvan Kontrolü tarafından takip, Max olarak alınır ve güçleri kendi dostlarını kurtarmaya katılın Kartopu. Şehir otobüs kullanarak Hayvan Kontrol kamyonu takip ederler, Brooklyn Köprüsü üzerinde çökmesini ve trafik durduruluyor. Kartopu çetesi daha görünür ve, Max ve Kartopu yeni ittifak habersiz, Sen ve diğerleri onu kurtarmak kadar Brooklyn Köprüsü üzerinde Max öldürmeye çalışıyorlar. Kamyon köprü slayt başlıyor; Kartopu Kızarmış Hayvanlar kaçış yakalanan, ama kamyon Duke ve Max içinde Doğu Nehri’ne düştü. Max Duke kafes kilidini açmak için çalışır, ama anahtarlar uzaklaşıyor. Kartopu suya atlar köprüden ve Max yedek anahtarları getiriyor. Kamyonun altına gömülüyor gibi Max kurtarır Duke ve yüzeye geri alıyorlar.

  Bir taksi kullanarak, bütün hayvanlara Daire bölgesine geri dön. Max duygularını dönen Gidget hayranlığını gösterir. Kartopu isteksizce küçük bir kız tarafından kabul edilmesi için kendini verir ve diğer Kızarmış Hayvanlar Kanalizasyona geri dönün. Diğer evcil hayvan dönün ve geri döner ve Max ve Duke son olarak Katie ile bir araya geldiğinde sahiplerini kucaklamak, yeni bir dostluk kıvılcım.Leonard adlı kaniş takıntılı bir kaya tarafından barındırılan bir parti (Lorax sırasıyla Despicable Me ve Barbaloot bir Minion gibi giyinmiş) Mel ve arkadaş davetiye Kartopu orta-kredi sahne. Ancak, hemen Leonard sahibi geldiğinde kesilir. Leonard tamamen onun sahibi partiye katıldı ve gizleme girişiminde bulunmuş, Kızarmış Evcil bir yerde avize düştü, Dövme, varlığını örtbas etmek için çalışır rağmen.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Ay Prensesi The Secret Of Moonacre Turkce Dublaj – The Secret Of Moonacre 2009 Full HD Film İzle