• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Baahubali The Beginning Turkce Dublaj – Baahubali: The Beginning 2015 HD Film İzleTürkçe Dublaj
  • İzlenme: 688 views
  • Yorum: 1 Yorum
  • Süre: 159
  • Tarih:

  Baahubali The Beginning Baahubali: The Beginning filmi 2015 8.7 1080p kalitesinde izlemek için doğru adrestesiniz. Tek part olarak Baahubali The Beginning izleyebilirsiniz.Baahubali The Beginning Hindistan İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli – filmkarsilastirma.comBaahubali The Beginning Turkce Dublaj – Baahubali: The Beginning 2015 HD Film İzle

  eone Hakkında Bilmeniz Gerekenler. SS Rajamouli şaşırtıcı. Gurur duyabileceğimiz bir şey yaptı. Bu EFEKT ancak hikaye hakkında bir şüphe vardı iyi olacağına emindim. Rajamouli bu film bana yanıldığımı gösterdi. Hikaye ve yürütme gerçekten çok iyi. Hikaye (özellikle Lord Krishna hayatından) Hint mitolojisi öğeleri alır . Daha fazla bekleyemezsiniz. Büyük bir risk aldı ve büyük yapılmış. Bu ihtiyacımız olan şey, kaliteli bir sinema. Salman hayranları ondan bir şeyler öğrenmiş olmalı.

  Tüm oyuncular iyi ve iyi(Tamanna dışında gerçekten düşeni gerçekleştirmek. Çok çalışıyor ama berbat bir şekilde başarısız olur. Aslında, Tamanna Alfred Hitchcock dediği gibi (MacGuffin), hikaye aracı olarak kullanılmıştır. Prabhas başında tamam ama bir dev içine ikinci yarısında dönüştürür. Bu adam çok doğal. Ben exceptionaly davranmıyor ama onun varlığı sana bir his vermek için yeterlidir.

  Şaşırtıcı, çünkü arka plan puan özel bahsetmek gerekiyor. Şimdiye kadar Hindistan’da duydun mu şey farklıdır. Savaş sırasında çalan puanı çıkmıyor. (Açıkça Sürprizler esinlenilmiştir)Baahubali The Beginning Turkce Dublaj – Baahubali: The Beginning 2015 HD Film İzle

  Eğer Rajamouli Yüzüklerin Efendisi izlerken çok zaman geçirdim desem yalan olmaz. Evet, bazı sahneler Yüzüklerin 300 Rab hatırlatır ama bana tamamen farklı olduğuna inanıyorum. Hiçbir şey kopya değil, bir ilham kaynağı olarak kullanıyor. Baahubali edilmiş Sürprizler hatırladığım tek bir sahne var. Ama Peter Jackson tarafından etkilenmiş olduğunu inkar etmek büyük bir yalan olurdu. Harika bir film etkilendi bu harika bir şey yoksa Baahubali olmazdı.

  Grafik kalitesi çok iyi. Hollywood aynı için büyük bir bütçe kullandığı düşünülürse böyle ucuz bir fiyat için deli olan aslında. Savaş sırası MUHTEŞEM ve Sürprizler dan Miğfer dibi ve Pelennor fields Savaşı hatırlattı.

  Ama film bazı küçük sorunlar olmadan değildir. Prabhas rastgele dans etmeye başlayınca çok güldüm deneyimi berbat olan gereksiz şarkılar. Herkes bana bakıyordu.) ve bazı bölümleri (özellikle ilk yarısı) sürükledi . Ayrıca devamlılık sorunları var ve bazı aktörler üzerinde-üst. Şarkıları kesip MUHTEŞEM bir film olacak film ve işte düzenleyin.

  Yani demek saçma olur çünkü Baahubali 300, Yüzüklerin Efendisi Gladyatör veya cevabı yok. Hala gitmek için uzun bir yol var çünkü Hollywood olanlar için bu filmi kıyaslama. Bu Hint 300 değil, Hint “Baahubali”.

  Baahubali The Beginning Turkce Dublaj – Baahubali: The Beginning 2015 HD Film İzle

  Yani sonunda, Gidip yerine Bollywood son zamanlarda üretmektedir bu saçmalığı izlerken dikkat et demek istiyorum. Onun bir şey gurur duyulacak. Bu Hint büyük gösteri izlemek biletlerinizi. Pişman olmazsınız. P. S: Rajamouli “Mahabharata” bir sonraki yapmak görmek istiyorum. 9 Temmuz 2015

  Eğer bir kişi filmlere bit ise, o kişi geri yıl Baahubali birkaç defa duyuyorum. İlk bölümü tamamlamak için dört yıl sürdü. Hero Prabhas tamamen bu filmi ve film için süper başarılı bir film / sonra zaman adadı vardı. Aynı son olmayan geleneksel film Eega sonra S. S Rajamouly, doğrudur. Demek ki yüksek beklentileri vardır.

  Baahubali The Beginning Turkce Dublaj – Baahubali: The Beginning 2015 HD Film İzle

  Merakla bu filmi bekliyordum ve hiçbir zaman içinde bilet almıştım ve ailem ile gitti. Sonuçları şimdi, tarih kitapları yazılmaya başlanmış. Mükemmel bir film, her karesini büyük bir ölçek. Ben sıkıldım, tek bir sahne hatırlamıyorum. Bu film Hint filmi standartları yeniden belirleyecek. Yüzüklerin Efendisi daha az bir şey ya da aslında, kolayca herhangi bir Hollywood filmi ile rekabet edebilir.

  Her karakter mükemmel çerçeveli. Her oyuncu iyi bir iş çıkarmış ve Prabhas ve Raana gökyüzünde, %100’den fazla kredi kazandı. – Bölüm 2 için sabırsızlanıyorum.

  Genel olarak mükemmel bir görsel bir tedavi.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "Baahubali The Beginning Turkce Dublaj – Baahubali: The Beginning 2015 HD Film İzle"

  1. Burak 5 Aralık 2017 19:53

   392 Merhaba herkese paylaşımınız cidden iyi, tebrikler Baahubali The Beginning Turkce Dublaj – Baahubali: The Beginning 2015 HD Film İzle Burak Uşak

  Baahubali The Beginning Turkce Dublaj – Baahubali: The Beginning 2015 HD Film İzle