• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Baştan Çıkarılmış ve Terk Edilmiş Turkce Dublaj – Seduced and Abandoned 2013 HD Film İzleTürkçe Dublaj
  • İzlenme: 712 views
  • Yorum: 1 Yorum
  • Süre: 98
  • Tarih:

  Baştan Çıkarılmış ve Terk Edilmiş Turkce Dublaj 1080p full HD kalitede filmBaştan Çıkarılmış ve Terk Edilmiş Seduced and Abandoned Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli.Lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşın – filmkarsilastirma.com

  Baştan Çıkarılmış ve Terk Edilmiş Turkce Dublaj – Seduced and Abandoned 2013 HD F

  BAŞTAN VE büyüleyici bir öncül ile başlar, TERK edilmiş aktör Alec Baldwin ve film yapımcısı James önerilen yeni film, geçici olarak Son tikrit’te Tango “adlı yardım toplamak için deneyin -.” Bu belgesel çeşitli ülkelerden onlara $15m vermesi yatırımcılar çeşitli geyik çabalarını grafikler. gerekli film finanse etmek için. Özellikle-en iyi eğer yatırımcılar herhangi bir teklif ve her öneriyi kabul etmek anlamına gelse bile onun önerisini canlılığı, yatırımcıları ikna etmek için onun seviyesinde çalıştığında bazı durumlar son derece komik. Ancak filmin asıl konusu film insanların çoğu (aktör Ryan Gosling ve Jessica Chastain de dahil olmak üzere, yönetmen Martin Scorsese ve Francis Ford Coppola) çeşitli konuları tartışmak, kökenleri bir bütün olarak film yapımı, oyunculuk ve yönetmenlik sanatı ve görüşlerini içeren röportaj gibi kayıp olur. Sonuç olarak anlatı yerlerde sarkmaya, çok sayıda ihtara rağmen, kadın görseller şeklinde – bu film iş %95 fahişelik ve %5 filmcilik oluşmaktadır. Artı tarafta, hem Baldwin ve – temel olarak sempatik ve samimi, gelecekteki girişimlerinde teşvik edilmesi gerektiğini sanatçıların tür olarak karşımıza çıkıyor.
  Bu HBO Belgesel film, Cannes Film Festivali (Kumarbaz, Bugsy, Tyson) yönetmen James-ve aktör Alec Baldwin trek, 2012 yılının Mayıs ayında, denemek ve önerilen film için para toplamak. Ancak bu film, sinema tutkunları, arsızca itiraf edemem bir ad daha dişli olabilir, film endüstrisinde bu zeka ve mizah bir sürü gibi harika içeriden hikayeleri sunulan düşündüm.

  Baştan Çıkarılmış ve Terk Edilmiş Turkce Dublaj – Seduced and Abandoned 2013 HD F

  Distribütörler Ryan Gosling, Jessica Chastain, Berenice Bejo, Diane Kruger, James Caan, milyarderler, Film Stüdyoları başkanları ve film yıldızları ile tanışın. Ayrıca sinemanın gerçek ustalar gibi Coppola, Polanski, Scorcese ve Bertolucci gibi bazı konuşuyorlar. Neredeyse tüm bu toplantılar ve görüşmeler son derece samimi ve eğlenceli olduğunu düşündüm.

  Francis Ford Coppola tarafından anlatılan bir hikaye belirtmeliyim. “Godfather” film 6 Oscar kazandıktan sonra, bir sonraki filmi için finansman almak, böylece pencereden Oscar attı ve havanla kırdılar hayal kırıklığı olamaz. Ancak, annesi geldi, ufalanan parçalar aldı ve Akademiye değiştirmeleri için onları aldı, yanlışlıkla kırdı onlara hizmetçi söylüyorum.

  Baştan Çıkarılmış ve Terk Edilmiş Turkce Dublaj – Seduced and Abandoned 2013 HD F

  Film endüstrisi son on yıl içinde nasıl değiştiğini göreceğiz, ve oldukça üzücü portre olabilir. Yüksek bütçe serisinin bir filmi finanse etmeye çalıştığınız sürece, bir orta sınıf film, bilinen yıldızlar bile, fon alma şansınız çok zor görünüyor. Senaryoyu kalitesini önemsiyor, sadece para elde tahminlerde eden distribütör ve yatırımcıların bir sürü itiraf.

  Görüşmeler ilerliyor gibi söz, bahsettikleri Konular veya kişiler fotoğraf veya film klipleri bölünmüş bir ekranda kısaca görünür. Klipleri ekranda yeterince uzun yani biraz Duraklat düğmesi kullanmak zorunda kaldım kaldı bu stil için en büyük itiraz. Ayrıca, güçlü cinsel çağrışımlar veya dil açıkça kullanılan, hassas olanlar için bazı sahneler var.

  Tüm bunlar çoğunlukla belgesel film meraklıları için itiraz edebilir belirtildiği gibi, baştan sona çok komik ve ilginç buldum.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "Baştan Çıkarılmış ve Terk Edilmiş Turkce Dublaj – Seduced and Abandoned 2013 HD Film İzle"

  1. Muhammed 18 Haziran 2017 16:07

   168 Merhaba paylaşım ciddiyim çok iyi, saolun Baştan Çıkarılmış ve Terk Edilmiş Turkce Dublaj – Seduced and Abandoned 2013 HD Film İzle Muhammed Trabzon

  Baştan Çıkarılmış ve Terk Edilmiş Turkce Dublaj – Seduced and Abandoned 2013 HD Film İzle