• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Batman Arkham’a Saldırı Batman Assault on Arkham Turkce Dublaj – Batman: Assault on Arkham 2014 Donmadan HD Film İzleTürkçe Dublaj
  • İzlenme: 695 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 75
  • Tarih:

  Batman Arkham’a Saldırı Batman Assault on Arkham Turkce Dublaj 720p full HD kalitede filmBatman Arkham’a Saldırı Batman Assault on Arkham ABD İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli – filmkarsilastirma.comBatman Arkham’a Saldırı Batman Assault on Arkham Turkce Dublaj – BatmBatman Arkham’a Saldırı Batman Assault on Arkham Turkce Dublaj – Batm

  DC neredeyse hiç beni ve Batman lütfen başarısız filmler animasyon: Arkham Saldırı, Jay Oliva, Ethan Spaulding tarafından yönetilen, vahşi ve seksi bir tavırla suçluları canlandırıyor.

  Kevin Conroy, Oliva ve Spaulding almak da dahil olmak üzere Batman Arkham serisinin hepsi hemen hemen aynı ses aktörleri ile Batman Arkham video oyun serisi olarak lanse Arkham Asylum içine animasyonlu. Benim görüşüme göre, Warner Brothers hayranları ile çok popüler olduğu gibi Arkham oyunları atmosfere dayalı Batman animasyon film hazırlandı zamanı geldi.Batman Arkham’a Saldırı Batman Assault on Arkham Turkce Dublaj – BatmBatman Arkham’a Saldırı Batman Assault on Arkham Turkce Dublaj – Batm

  Batman Arkham’a Saldırı Batman Assault on Arkham Turkce Dublaj – Batm

  İlginçtir ki, bu film de İntihar Ekibi yaratan Amanda Waller, yerine göre Batman tarafından oluşturulan suç özel bir görev gücü daha fazla odaklanıyor; ancak, yine de özellikle sesi Kevin Conroy zaman Dark Knight ihtiyaçlarımızı karşılamak için Batman yeterliydi. Troy Baker beni en çok şaşırtan Joker sesi gibi oldu. Ama önce Joker’in sesi olmuştur, neredeyse oyuncuları bakana kadar Mark Hamill olduğunu düşündüm. Bunu unutmayın, Baker’ın oyunculuğu Joker gelecek için büyük umutları ile bana ilham veriyor.

  Batman Arkham’a Saldırı Batman Assault on Arkham Turkce Dublaj – Batm

  Genel olarak, bu Batman filmi Batman hayranı lütfen bu ölümcül aksiyon dolu olan seksi, trilling, bir tavrı vardı animasyon. 10 mükemmel! Hiç kötü adamlara kazanmak için köklenme kendinizi bulacaksınız bu garip ve “Arkham Saldırı” tam olarak bunu yapar.

  Film kötü bir topluluğa tanıtır, hayatlarını bağlı olan bir amaç vermiş. Birbirleri ile uyumlu bir şekilde her zaman) etkileşim olarak çok arsa ve karakterler emilir kendini, neredeyse onlar kadar ileri giderken onları başarılı görmek isteyen bulacaksınız.

  Batman Arkham’a Saldırı Batman Assault on Arkham Turkce Dublaj – Batm

  Eğer sadece birkaç dakika bir anda görünür olup olmadığını bilmek sizi hayal kırıklığına uğratabilir ve merkezi odak noktası aslında İntihar Ekibi yatıyor “Batman” bir film olmasını bekliyordum bu filmi biliyorum, ama önceden bunu bilmek, çok daha fazla film zevk ve takdir sağlar. Neyse ki, bu önceden haberdar oldu ve eşit ekranda ya da Batman ya da hasımlarını görmek, bu nedenle hepsi aynı anda görünür onları görmek için daha heyecan verici hale severdi.

  Batman Arkham’a Saldırı Batman Assault on Arkham Turkce Dublaj – Batm

  Animasyon ve sanat tarzı Kevin Conroy tarafından hemen hemen herkesle (Deadshot) (Batman), (Joker), Troy Baker, Neal McDonough oyunculuk ve harika ve mükemmel ses; gerçekten hayat, yıllardır pelerinli kahraman dile getiren ve neredeyse içi dışına karakteri bilen özellikle Conroy karakterleri getiriyorlar.Batman Arkham’a Saldırı Batman Assault on Arkham Turkce Dublaj – Batm

  Özellikle filmin son sahnede çıkacak ve potansiyel olarak sunabileceği çok şey vardır ama araştırmak için zaman veya oda olmadığı zaman çok kısa, Batman ile “benim tek sorun: Arkham Saldırı”. Eğer Batman hayranı iseniz, özellikle de “Batman: Arkham” video oyunu serisi aşina iseniz bu saati İyi Animasyon Filmi ve kesinlikle değer.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Batman Arkham’a Saldırı Batman Assault on Arkham Turkce Dublaj – Batman: Assault on Arkham 2014 Donmadan HD Film İzle