• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Beasts of No Nation Turkce Dublaj – Beasts of No Nation 2015 Tek Parça Sansürsüz Film İzleTürkçe Dublaj
  • İzlenme: 714 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 137
  • Tarih:

  Beasts of No Nation Beasts of No Nation filmi 2015 7.8 1080p kalitesinde izlemek için doğru adrestesiniz. Tek part olarak Beasts of No Nation izleyebilirsiniz.

  Beasts of No Nation Beasts of No Nation Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli.Lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşın – filmkarsilastirma.com

  Beasts of No Nation 2015 Tek Parça Sansürsüz Film İzle

  Çocuk oyuncular bini bir para, henüz İbrahim Attah başka bir şey. Kategori aşar ve tüm film boyunca böyle zorlu bir varlığı kalır, Idris Elba var poise bile eşleşen. Karakterin onun dönüşümü Hiçbir Ulusun Hayvanlar bizi şereflendirdi bu anlatım olağanüstü kahramanlık biridir. Bir çocuğun gözleri, Hiçbir Ulusun yaratık görmüş modern savaşın sürükleyici bir hesabı kolayca yılın en iyi biridir.

  Beasts of No Nation 2015 Tek Parça Sansürsüz Film İzle

  Güzel film nasıl fark edeceksiniz ilk şeydir. Batı Afrika stark manzara çekmek ve film için renk paleti çok iyi. Yönetmen ve Görüntü Yönetmeni Cary Fukunaga emin dünyasını paralı savaşçıları bir grup katıldığında ters takla nasıl kurgusal hikaye çok, Agu aile hayatının paralel değil, bu gerçeği hatırlamak yapar. Başlangıçta, Agu seçeneği yok ve bir kaçış ve annesi ile birleştirmek için bir yol olarak kullanır, ama (Elba) acımasız Komutanı onu değiştirir.

  Yazı Agu gözlerinden savaş gördüğünüz gibi harika ve güzel değil. Bu durumun en izleyiciler için neredeyse tamamen yabancı ve Fukunaga grace için korku tamamlamak için yönetir. Savaşın acı gerçekleri unutmamızı, aile gibi tanıdık temalar üzerine dokunaklı ama bir adım daha ileri Agu için kişisel yaparak gidiyor izin veriyor. Film boyunca ve onun hikayesi gibi, savaşın yetişkin detayları minimumda tutulur. Seyirci sadece Agu, tam olarak sadece onun tercihi çünkü mücadele ama akışına neden habersiz gibi. Sadece Agu gibi anlar çekilir gibi imzalama harita ya da barış anlaşmaları stratejik savaş sahneleri, hiçbir planlama yok

  . Beasts of No Nation 2015 Tek Parça Sansürsüz Film İzle

  Şiddet patlak yaptığında, acımasız ve yıpratıcı. Genç aktör Attah vahşi henüz sempatik ve dünyaya bu savaşlar getiriyor. Fukunaga bu dizileri götüren yaratıcı riskleri pezevenklik rastlamak, henüz sinemasal anlam ve eylem şiir olarak karşımıza çıkıyor. Kıtanın savaş parçalanmış köyleri ve ormanlar için belirli bir lirizm var ve çok güzel ve unutulmaz.

  Filmde fazla diyalog yok, ama ne zaman parlak. Bu film devam ettikçe isimsiz komutanın ideoloji daha iyi anlaşılır ve rahatsız edici bir doruk noktasına ulaşır. Fukunaga başlangıçta masum Agu ile ona tezat ve iki başka bir saygıyı korumak göstermektedirler. Agu sadece komutan silah doğrultmak ve onunla yapılabilir zamanlar vardır, ama tüm hayatını saygı film için bir insanlık var. Savaş güzel değil, ve Hiçbir Ulusun Hayvanlar bunu bilir. Bir film ilk ve başka her şeyi ikinci eğlence hatırlar fakat bu riskli bir parça. Sonuç gördüğüm en iyi genç performansları ile sanat ritmik bir çalışma.
  Coppola’nın filmi Hiç bir Ulus olarak, Müfreze, İnce Kırmızı Hat Hayvanlar etkisi için karşılaştırma apt bir nokta. Patlamalar ve silah sesleri yıktığı film karakterleri gibi aynı bin metre bakışları giyiyorsunuz. Bu noktada, İbrahim Attah-Agu şakacı hayatını kaçak yollar olarak ilk on dakikada sevindirdi unutmak, arkadaşlarıyla televizyon kabukları satmak kolay. Mükemmel bir hayat değil, ama enerji “Tanrı Kent” daha az tehlikeli bölümleri anımsatır. Sadece karanlığın en sert vuran ışık ve Agu durumları ve kayıplara yatırım. Ancak, bu silindir gibi kayalık-coaster alır. Önümüzdeki 2 saat sefalet ve acımasız ikilemler emici bir baraj. Anlatı iplik çok gevşek ve biraz da karakterin kalın desenli çeviride kaybolur, ama bu noktada onun bir parçası, özellikle zaten neler olduğunu ve zararlarını bilir kim kazandı kullanan çocuk askerler.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Beasts of No Nation Turkce Dublaj – Beasts of No Nation 2015 Tek Parça Sansürsüz Film İzle