• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Beyond Me – Be Somebody Beyond Me Turkce Dublaj izleTürkçe Dublaj
  • İzlenme: 699 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 88
  • Tarih:

  Be Somebody Beyond Me Beyond Me filmi 2016 6.0 1080pBe Somebody Beyond Me ABD İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli.

  Beyond Me – Be Somebody Beyond Me Turkce Dublaj izle

  Çok geç bu gece ayaktayım, ama bu film ortalama bir gençlik aşkı filmi uzun zamandır fazla bir şey hissetmemi sağlayan ruh halime ya da gerçek olabilir. Tercih edilen akış sitem üzerine bugün karşıya oldu çünkü bu gece bu filmi izlemeyi seçtim, ve gerçekten odaklanmak zorunda kalmadan izleyebileceğim bir şey gibi görünüyordu. Kesinlikle her dakika izlemek için gerekli olan film bir konu değil iken, hala kulak ateş çıkmak zorunda kaldım her zaman duraklatma kendimi buldum. Bu sessiz film, çok basit olarak arsa ve karakter Beyond Me – Be Somebody Beyond Me Turkce Dublaj izle ile ilgili bir şeyler daha etkili hale getirmek için yeterli farklıdır. En iyi film hakkında hiç bir beklentim yok olanlar olduğunu hatırlattı. Ne olacağını tahmin edersin. Oyunculuk biraz endişelendirici, ama pek çok şey başlamak için aktörler soran bir film değil. Eğlenceli amacı, daha fazla bir şey yapmaya çalışmadan başarmak için yönetir. Bu nedenle, mükemmel içerik duygu beni terk etti. Bazen, bir film istiyorum.

  Hikayede klişe ve sen vasat olarak üzereydi, her şey romantik bir şey yaptılar bir öpücük bile değil gibi yapmacıktı öngörülebilir (ama gerçekten oyuncuları muhtemelen daha da kötü korkunç olan bu iletinin teslim değil genel olarak değil hangi bir mesaj gibi heyecan verici tüm filmi sadece gibiydi Beyond Me – Be Somebody Beyond Me Turkce Dublaj izle bir şey değildi.bu çok kötü olurdu)

  Tüm mesaj, iyi oldu kötü aktör(ismini layık değil o bir aktör olarak onu aramayacak bile korkunç olan bir oyuncu olduğu için oldukça gülünç olan büyüklerden ‘biri’ isteyen özellikle Matthew böyle basit bir rolü vardı) daha çok şaşırdım bu film bir şey tek sebebi internet popülaritesi nedeniyle internet sopa ve lütfen eğer onun gülecekler gerçek Hollywood bir bakış alır bile artık film neden yok ‘hareket’ .

  Beyond Me

  Tamamen diğer inceleme katılıyorum. Ben tüm dikkatime ihtiyacı olmayan bir şey kaprisli gibi görünüyordu, çünkü bu film seçtim. Ama, diğer inceleme de belirttiği gibi, uzaklaş gerekiyordu ve eğer bir şey unuttuğum zaman geri sarma, duraklatma kendimi buldum. Yavaş parçaları bir çift vardı ve çoğu film daha çok aksiyon var, çünkü onlara dikkat edin bence. Bu film ise sadece gerçekten Beyond Me – Be Somebody Beyond Me Turkce Dublaj izle temel bir mesaj ile bir hikaye anlattı. Genç bir film olsa bile bu mesajı her yaş için aşar sanırım. İyi olduğunu anlamak için her şeyi görmek için, ve sonra bunu izlemek düşünmek gerekir. Film umut beni terk etti. Tuhaf ama nefret etmiyorum.

  Tüm film parseller oynandı bu bir kaç garip bir sahne yüzünden bir yıldız çıkardı.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Beyond Me – Be Somebody Beyond Me Turkce Dublaj izle