• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Birtanem Qin Ai De Turkce Dublaj – Qin Ai De 2014 Donmadan HD Film İzleTürkçe Dublaj
  • İzlenme: 1.559 views
  • Yorum: 1 Yorum
  • Süre: 128
  • Tarih:

  Birtanem Qin Ai De Turkce Dublaj 1080p full HD kalitede filmBirtanem Qin Ai De Çin İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli – filmkarsilastirma.com

  Birtanem Qin Ai De Turkce Dublaj – Qin Ai De 2014 Donmadan HD Film İz

  Qin Ai DeQin Aı DeSince 2004, Peter Chan filmlerinin Belki de Aşk, Wu Xia gibi büyük Çin ile üretilen ekonomik üretim, işbirliği gibi, ama değerli ruhunu kaybetmişti. Sevgili, Peter Chan onun kredi kurtarır. İzlenmeye Sevgili gibi değil, ama aynı zamanda anakara filmlerin çoğu anti olmayı reddediyorum olarak resim yöneten propaganda haline gelmez.

  Canım gerçekten kaybetti ve dönüş odaklanın. Senaryoyu iyi yazıyor, ama biraz ikinci bölümünde zayıf, neyse ki, (nam-ı diğer Zhao Wei) düşünülemez Chiu Mei yükseltmekte. Ayrıca, Düzenleme ve Sinematografi mükemmel.Birtanem Qin Ai De Turkce Dublaj – Qin Ai De 2014 Donmadan HD Film İzBirtanem Qin Ai De Turkce Dublaj – Qin Ai De 2014 Donmadan HD Film İz

  Chen büyük ensemble cast onun için teşekkür etmeliyim. Huang Bo akıllı drama bir sanatçıdır ki en iyi komedi aktörü değil, aynı zamanda kanıtlıyor. Lu Xiaojuan oynayan Hao, karısı çocuğunu unut olan üvey annesi ve kalp kırma annesine karşı karşıya gelen şimdiki evliliği, bir kurban yok eden eski kocası, kötü huylu bir kadın hile yapan en harika karakteri, bir eski vardır. Ancak, filmin en iyi rol idin, Hao kayıp çocuk annesi bir boyuta geçti. Rolü için sempati hissetmek kolaydır, ancak zayıf. Şaşırtıcı bir şekilde, Zhang Yi olağanüstü tasvir anlamında çalmak. Pangpang doğum günü partisinde, çaresiz ve depresyon onun an onun ödülü olmalıdır.

  Birtanem Qin Ai De Turkce Dublaj – Qin Ai De 2014 Donmadan HD Film İz

  Zhao, Çin’in düşük bir oyuncudan hiç şüphesiz, en iyi performans. Kabul ediyorum, onun bir parçası script tarafından Huang Hao ve daha az sahneleri ve fakir desteği var, ama bütün film yerçekimi kontrol etti. Zhao basit, düşük eğitimli kişiliği karmaşık ve paradoks bir insanlık gösterir. Ona büyü ölçülü ve hareket tarzı göz kamaştırıcı Çin Ellen Burstyn olarak onu kurmak. Sevgili römork sansasyonel, ağlayan yüzler her türlü gösteren ve ileri görmek için bakıyordu. Ama Peter Chan, Wei Zhao ve Bo Huang gibi. Neyse gittim. Ben seviyorum diyemem ama dağınık ve korkunç Çin bir ülke olarak nasıl gösterir gibi izlemeye değer olduğunu düşünüyorum. Ve yönetmen oldukça objektif bir şekilde tüm gerçekleri ortaya koymaktadır sanırım.

  Birtanem Qin Ai De Turkce Dublaj – Qin Ai De 2014 Donmadan HD Film İz

  Gerçek olaylara dayanan, Sevgili Shenzhen kıyı kenti üç yaşındaki oğullarını kaybeden boşanmış bir çift ve onu aramaya çile yürek parçalayıcı hikayesini anlatıyor. Henüz sadece çocuk kaçırma bir hikaye değil, (Bo Huang) Tian Wenjun (Zhao Wei) Li Hongqin hikayesi aracılığıyla, çocuk kaçırma Çin’de yaygın olduğu, kadın kaçırmak, anne sadece ilk çocuklarının öldüğünü kanıtlayan sonra ikinci bir çocuk sahibi olmasına olanak sağlayan kaçırılan çocukların anne ve saçma politika kandırma insanları ve kalpsiz aldatmaca olarak farkındayız.

  Birtanem Qin Ai De Turkce Dublaj – Qin Ai De 2014 Donmadan HD Film İz

  Film göstermedi ne kaçıranlar çocuklara ne hırsızlar onları eğitim, ya dilenci, ya da çocuk uğraşları, ya da çocuk fahişe, ya da denizaşırı çocuklar … Daha fazla iç karartıcı gerçekleri olamayan aileler için satmak veya onlara sedatif olsun.

  Ama neyi gösterdiğini zaten düşündürücü ve üzücü bir düşünce. Kat sayısı oldukça ağladım. Bir çocuk için aileni götürüldüğünü yeterince üzücü. Başka bir aileden yine atılıyor ama daha da üzücü olanı ve doğum ailen onaylamadı. Wei Zhao Shenzhen Güney kenti iner uzak bir köyden oğlunu aramak için umutsuz, masum ama kararlı bir anne tasvir mükemmel. Sebebi onun saf ve asil ama karmaşık bir durum, kocasının yalan da dahil olmak üzere bazı zavallı durum ona verdi.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "Birtanem Qin Ai De Turkce Dublaj – Qin Ai De 2014 Donmadan HD Film İzle"

  1. abbaz 25 Şubat 2018 02:11

   303 Slm paylaşımın harbiden mükemmel, facebookta paylaştım Birtanem Qin Ai De Turkce Dublaj – Qin Ai De 2014 Donmadan HD Film İzle abbaz Yozgat

  Birtanem Qin Ai De Turkce Dublaj – Qin Ai De 2014 Donmadan HD Film İzle