• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Buzun Altında Black Turkce Dublaj – Black Mountain Side 2014 Full HD Film İzleTürkçe Dublaj
  • İzlenme: 723 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre:
  • Tarih:

  Buzun Altında Black Turkce Dublaj 720p full HD kalitede filmBuzun Altında Black ABD İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli – filmkarsilastirma.com

  Black Mountain Side 2014 Full HD Fil

  Buzun Altında Black Turkce Dublaj – Black Mountain Side 2014 Full HD Fil

  Buzun Altında Black Turkce Dublaj – Black Mountain Side 2014 Full HD Fil

  Benim için 2015 Edinburgh Film Festivali en iyi film Galler ‘Black Mountain Şairleri’ Kara Dağlarda bir şair Kampa geri ultra-düşük bütçeli bir İngiliz komedi kuruldu. Claire ve Lisa kız ve kamyon hırsızları vardır. En son çuvalladı soygunları kaçan daha önce de yendi şairler geri çekilme sözü olmak ” gibi düşüyorlar. İkisi de Downton Abbey ‘Richard (Tom Cullen) yanan tılsımı düşerken, çadır kadar koyarak berbat ve kötü bir şiir çok duymak.

  Black Mountain Side 2014 Full HD Fil

  Film kesinlikle orijinal değil: ciddi şairler herhangi bir komedi senarist için açık bir amacı vardır, ve bunlardan en az bir iç muse onu keşfeden iki anti-kahramanlarından Önemli Hayat Dersleri Öğrenmek kimse için sürpriz olmaz. Ama huylu, genellikle doğaçlama diyalog ile geliyor, ama değil—–ne utanç verici aktörler, özellikle Bebek ve Em ‘ün’) Dolly Wells ve gerçekten Claire ve Lisa gibi birbirlerine kıvılcım çıkaran Alice Lowe, bazı iyi performansları içerir. çok güzel İyilik eğer filmi geniş veya herhangi bir dağıtım olacaktır, ama eğer olursa, onu görmeye çalış – yüzünüzde bir gülümseme ile sinemaya gideceksiniz bilir. Performansları çok iyi ve hikaye inandırıcı olduğunu düşündüm. Mikrofon hassasiyeti bazı sahnelerde yüksek olduğunu, birkaç kişi ve müzikal bölümlerde bozuk sesler gürültülü bir şekilde. Bu Ses Sabitleyicisi ile çalıştırmak olmalıydı.

  Bir çeşit aşk hikayesi için güzel beklenmedik katlanmış. İnsan unsuru filmin bir özelliğidir. Sahne bir sevinç ve bu filmin içinde dikkat çekti.

  Black Mountain Side 2014 Full HD Fil

  (Bir uyarı olarak, çok film hikaye hattı analiz söylendi. Okumayın daha fazla bilgi için sadece bir usulsüzlük engelleyen t e çoğunluktadır istiyorum.

  Birkaç arsa bir usulsüzlük bir 8.5 vererek, Olası çevre Haçlılar gibi kahramanları hediyeleri olan açılış sahnesi gibi, o zaman hırsızlar ve dolandırıcılar için onları geçer beni engelledi. 3 çok farklı. Daha sonra şair kardeş, bir olaydan sonra, bilinen bir nedeni yok, 3-4 gün hedeflerine yürüme mesafesinde oturmak. Daha önce ellerindeki anlatmadık büyük bir harita görüntüler. GF çadır

  Black Mountain Side 2014 Full HD Fil

  Romantik olmak istiyor erkek kurşun söyler başka bir sahne, ama kısa bir süre sonra tek başına kendi kabuğuna istiyor? Başka bir sahnede con bulununcaya, erkek başrol yüz çeviren, ama…birkaç dakika sonra açıklama yapmadan con kardeş kanala. Sahne bitmeden, polis mans bir fotoğraf gibi görünen, ama erkek başrol, henüz o dümen kardeşler cep telefonu tutun. Final sahnesi de bir sır. Şeyler kestirmek o kadar çok film ve filmin sonuna doğru, zaman onlar koşmak ve ayarlamalar yapmak zorunda görünüyor.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Buzun Altında Black Turkce Dublaj – Black Mountain Side 2014 Full HD Film İzle