• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Cesur Tom Sihirli Ayna Tom Little And The Magic Mirror Turkce Dublaj – Tom Little And The Magic Mirror 2015 Full Tek Parça HD Film İzleTürkçe Dublaj
  • İzlenme: 1.418 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 73
  • Tarih:

  Host” galası dün gece için “davet edildim ve filmden çok etkilendim. Bir Alacakaranlık hayranı değilim ve kitap okumak zorunda değil; Eğer bir şey sebebi ne olursa olsun olumsuz doğru (bir göz devirme şekilde) keçe için bile bu film çok şüpheli idi.

  Cesur Tom Sihirli Ayna Tom Little And The Magic Mirror Turkce Dublaj

  O söyledi, çok şaşırdım tiyatrodan çıkarken buldum kendimi. Ve evet, hala erkekliğimi var ve ya da yeni nesil arama olurlarsa olsunlar “Hoster” veya “bir Hostling” dönüşmüş değil. Gerçekten harika ilginç bir arsa, iyi oyunculuk var, ve tamamen nişanlanmıştım. Evet, “Romantik cheesiness” biraz oldu ama kendisi işlemek için görünüyordu ve bunun için bazen kendi eğlendiler. Eğer Niccol mükemmel çalışması olmasaydı ve Saoirse kolayca gülünç peynirin içine düşmüş olabilir, ama dostça değil bence. Sevgi, sadakat, azim sofistike bir eylem olarak düşündüm bol yaratan bir kavram. Genel olarak yuvarlak bir film. Özellikle William Hurt beğendim ama oyunculuk eşit oldu.

  Cesur Tom Sihirli Ayna Tom Little And The Magic Mirror Turkce Dublaj

  Belki evlerden yükselen gençler üzerinde duruldu ama 30something bir adam olarak çok hoşuma gitti. Kesinlikle bu filme bir şans vermek tavsiye ederim. Şu anda piyasada parlak Gümüş Lotus için geldim. Bu film ya da zevk ya da dürüst olmak gerekirse nefret edeceksin. Eğer dolu ve serin sci dolu aksiyon olan bir şey istiyorsanız-fi anlar bu filme girmeyin. Evet film bilimkurgu ama aşk hakkında daha fazla oluyor. Ayrıca biraz daha yavaş.

  Cesur Tom Sihirli Ayna Tom Little And The Magic Mirror Turkce Dublaj

  Ancak, oyuncular harika senaryo güzel. Sevimsiz anlar vardı ama yine de çok tatlı ve iyi yapıldı. Diyorum ya sana bir bükülme ile romantizm gibi gidip bunu görmek temelde! Eğer Gattaca’ya gibi bir şey bekliyorsanız, hayal kırıklığına uğrayacaksınız.

  Cesur Tom Sihirli Ayna Tom Little And The Magic Mirror Turkce Dublaj

  Gerçekten filmi sevdim ve kitap taşıyordu hissettim. Genellikle kitapların film versiyonları nefret ederim ama bu gerçekten çok iyiydi! Eğer kitap şansı gibi film gibi olacak. Elbette düzenlemeler vardır, ama esas olarak bittiğini sanıyordum ve üzerinde aynı mesajı alıyorum yardımcı oldu.

  Cesur Tom Sihirli Ayna Tom Little And The Magic Mirror filmini hd kalitede izle İspanya filmlerini İzleCesur Tom Sihirli Ayna Tom Little And The Magic Mirror İspanya İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli – filmkarsilastirma.com

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Cesur Tom Sihirli Ayna Tom Little And The Magic Mirror Turkce Dublaj – Tom Little And The Magic Mirror 2015 Full Tek Parça HD Film İzle