• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  #chicagoGirl Sosyal Medya İle Devrim Turkce Dublaj – {orjinalisim} {vizyon} Full HD Film İzleTürkçe Dublaj
  • İzlenme: 707 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre:
  • Tarih:

  #chicagoGirl Sosyal Medya İle Devrim {orjinalisim} filmi {vizyon} 7.2 720p kalitesinde izlemek için doğru adrestesiniz. Tek part olarak #chicagoGirl Sosyal Medya İle Devrim izleyebilirsiniz.#chicagoGirl Sosyal Medya İle Devrim {ulke} İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli – filmkarsilastirma.com

  chicagoGirl Sosyal Medya İle Devrim Turkce Dublaj

  B film önemsiz birkaç yıldır yıkılmış gibiydi gibi Ashby Mickey Rourke için bir hareket olduğunu. Burada değiştirir. Tehlike Rourke kovboy maçoluk ve düşünceli vibe deha ve düşük anahtar indie arkin parlak, kendine has bir bölge ile tezat yepyeni bir ışık alır. Maddeler mükemmel bir karışım, savaş ile bugün pek endişelerinin bir kaynaşması 1990 cesur hamuru ücret kalıntıları yaralı. Burada Mickey oynar Ashby Holt, eski bir CIA suikastçısı sessizce günümüze banliyöde yaşayan. Terminal kanser olduğunu öğrenirse, ve yaşamak için üç ay verildiğinde amaçsızca kayıp olur. Kasaba çalışır arkadaşları ile uyum sağlamak için, ve (Sarah Silverman♡) inanılmaz güvensiz annesi de..

  chicagoGirl Sosyal Medya İle Devrim Turkce Dublaj

  yeni arkadaşlar edinmeye çalışırken yeni arkadaşlar yeni olan (Nat Wolff) yandaki lise öğrencisi, diyebiliriz. ‘Yaşlı bir kişi’ röportaj için bir sınıf projesi geldiğinde, Ashby noktalar ve ulaşıyor. Ashby bir sürücü gerekir, ve iki genç bugün şaşkın doğası hem de trajik bir şekilde komik ve kurnaz bir ifade bu kadar sevimli bir ilişki grev. Yavaş yavaş Ashby onu ve bağ derinleştiren bir baba çeşit olur. Nat ayrıca Emma Roberts tarafından oynanan kendine özgü bir kızla romantik bir ilişki kurar. Genellikle şirret fahişe oynar, ama burada acayip acayip yabancı kız derinlik ve empati sadece doğru miktarda vererek beni şaşırttı biri. Sadece onu tanımak, babası Eric onu ünlüdür tuhaf roller alarak olmayabilir. Kevin Dunn gibi çalışmasını çalmak, huysuz bir futbol antrenörü oyun sahnesi. Film kısaca, ‘ilginç’ indie mecazları adına ilginç kurbanı olur ve başlangıçta müstakil olduğumu ve daha fazla getirmek ve eğitmek olurdu

  chicagoGirl Sosyal Medya İle Devrim Turkce Dublaj

  diledi. Kimse hipster saçmalık lol çok seviyor. Ama yok, aşağı onları keşfetmek için biçimlendirebilir duygusal, oyuncuları gerçekçi bir iş, harika bir oyun senaryoyu kendisi yavaş ve basit çizgi erişilememesi perde geri çekerek. Rourke Güreşçi beri yaptığı en iyi iş çıkarır ve sansasyonel kısa bir şey değildir. Doğru malzeme verdi, en aktörler hiç ulaşma hayalini daha yüksek yükselir ve Ashby pişman, sempati, soğukluk ve yaralı ruhunu zihniyet bulur. Bu gibi daha fazla rol istiyor. Nat Wolff ilk başta ‘bir natterer’ biraz sinirlerimi bir dokunuş var, ama, Rourke’un yorgun tükenmişlik üzüntü için saf tatlılık onun büyüleyici bir ters anlıyordu. Rourke hayranları (Ashby girmeden ikinci favorim o, bir yönetmen için umut,küçük, yaş film geliyordum. Bende daha fazla iz karışımı bir kase gibiydi. Bu film pozitif tam bir el içerir; iyi performanslar, içten anlar ve en çok hoşuma giden mizah oldu.

  chicagoGirl Sosyal Medya İle Devrim Turkce Dublaj

  Nat Wolff karakteri Ed ile gerçekten kaygısız ve gerçekten bağlandım. Ancak, gerçekten bağlı olan tek kişi o. (Mickey Rourke) Ashby eğlenceli bir karakter olduğunu tam olarak gelişmiş değildi ve teklif daha vardı. Sonra Eloise (Emma Roberts) sevgi ilgi ve Haziran Wallis (Sarah Silverman), Ed annesi vardı. Benim için bu iki karakter mülayim hissettim ve Sarah Silverman ile komik anları bir çift hariç, benim için bir şey yapmadı.

  Sonra hikayenin ana arsa girdik, ve asla kayıp olmasına rağmen, hiç ele alınmadı çok alt araziler ve delikler yolu yoktu. Filmin hızı da durdurmak ve akmış bazı durumlarda, sonra aniden durmak için fren yaptım ve yavaşladı, sonra geri dönerken nereye hissettim. Sesi de sahne sahne değişti ve yönetmen tam olarak ne olduğunu çözemedim.

  chicagoGirl Sosyal Medya İle Devrim Turkce Dublaj

  Bu film aşk öyle değildi, ben de nefret etmedim. Özellikle birinci ve ikinci eylemlere Nat Wolff performansı sevdim, ama sonra film tamamen kaymıştır sonuna doğru beni kaybetti. Genel olarak, bu film bir ışık gibi diğer bir çok şey olmaya çalışır kalpli, komedi, geliyor–yaş film gibi görünüyorum. Eğer boş zamanınız varsa ya da Mickey Rourke’un muhteşem sesini duymak istiyorsanız bunu kontrol etmek tavsiye ederim. tüm zamanların) aktör bu bir altın madeni bulur ve sıradan izleyiciler alçakgönüllü ilk yarısı, zevk ve karakterler hak ettikleri tam daire arc veren Dünya’nın ikinci hareket aşağı hareket edilmelidir. Aferin.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  #chicagoGirl Sosyal Medya İle Devrim Turkce Dublaj – {orjinalisim} {vizyon} Full HD Film İzle