• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Close Range 2015 Türkçe Dublaj 1080p HD İzleTürkçe Dublaj
  • İzlenme: 684 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 90
  • Tarih:

  Close Range Close Range filmi 2015 4.9 1080p kalitesinde izlemek için doğru adrestesiniz. Tek part olarak Close Range izleyebilirsiniz.Close Range ABD İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli – filmkarsilastirma.com

  Mike ve Dave fragmanları ilk çıktığında bazı söz vardı Düğün Tarihlerini’ Gerekiyor. Açıkçası bu film ilk ‘Hangover’ filminin tonunu yakalamak inanıyordum, ama bir şey yanlış gitti erken.

  Close Range 2015 Türkçe Dublaj 1080p HD İzle

  1. Bu film gerçek olaylara dayanmaktadır biliyorum, ve gerçek olaylar bu filmde anlatılan olanları çok daha eğlenceli olurdu garanti. O çoğunlukla, film bu iki kardeş parti değil, aynı zamanda vahşi antikalık sonrasında şahit olduğumuz gördüğümüz güçlü bir açıklık vardır. Şey aslında Hawaii son noktaya gelene kadar yeterince iyi hareket. Bu noktada, işler bir uçurumdan takla atmış.

  2. Mike ve Dave ve Adam Devine ve sırasıyla Zac Efron ile oynadı. Bu iki kardeş olarak iyi bir çift olacaklar, ama Adam Devine (özellikle) sınırını zorluyor. Aubrey Plaza ve Anna Kendrick muhtemelen dökme, çok komik onlar neden kötü eklemeler vardır. Hem Devine ve Plaza komedi ve zamanlama belirli bir seviyeye getireceğini düşündün, ama ne yazık ki onlar ve espriler yersiz.

  Close Range 2015 Türkçe Dublaj 1080p HD İzle

  3. Film tamamen komik değildir, ama en az bir şarkın vardır orada burada söylemiyorum. Efron ve Kendrick böyle bir film yıldızı için daha iyi aktörler vardır, açıkçası bu standartlarının altında. Bu bilinmeyen ve boşluğu dolduruyor aktörler yerine daha büyük isimler geliyor/özellikli Doğrudan TV ya da DVD film olmalıydı. Yan karakterler sırayla komedi bar düşüren f#%k, bu sinir bozucu.

  Film kendisini kurtarmak için başarısız olur ve belki de bir bedeli olarak, sadece idare eder. Kimse sinemaya bunu izlemeye devam zamanlarını ve özellikle para harcamak gerekir. TAMAM, dürüst olmak gerekirse ben biraz, biraz yıldırıcı bir dayak vardı, bir film için IMDb ikinci resmi inceleyin. Parçam-5 Bu alt verdik adamlar ve kızlar ile anlaşmak istiyor. Bazı sahnelerin biraz bile mümkün olup olmadığını bazı komediler var, tüm karakterler sevimli, kemerler bazı açıkçası inanılmaz derinliği yok, ve hiç bir fikrim yok. Evet, beni de alın, eğer filmi izlerseniz hangi sahneleri bileceksiniz!Close Range 2015 Türkçe Dublaj 1080p HD İzle

  Ancak

  Bir buçuk saat en iyi parçası için kıçımı gülüp yaptım? Evet. Ben taş soğuk ayık mıydı? Hayır. Tekrar izlemek ister miyim? Kesinlikle.

  (Bazen kaba ve çocukça, ama “Mike ve Dave bekliyorsun? ne Düğün Tarihleri, gerek deniyor? Effron diğer filmlerinde bazı olarak tahmin edebileceğiniz harika oyunculuk görüntü değil, ama kesinlikle komik değil mi? Sıradan bir film arkadaşım bana döndü ve o kadar çok söyledi).Close Range 2015 Türkçe Dublaj 1080p HD İzle

  Romantizm, komedi, tür, IMDb bir film sınıflandırıcılar (emin değilim) macera. Komedi odaklanın. Bu çocukça olduğunu kabul edin. Nefis bir şey, bir bardak kendine, dökün ve sadece salaklık onun için tadını çıkar. Aptal çizgiler, saçma sapan komplo temalar ve açık set up bazıları göremiyor herkes tarafından zevk için basit eğlenceli. Yine de çok keyif aldı.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Close Range 2015 Türkçe Dublaj 1080p HD İzle