• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Çöl Kraliçes Turkce Altyazılı – Queen Of The Desert 2016 Tek Parça Sansürsüz Film İzleTürkçe Altyazılı
  • İzlenme: 739 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 128
  • Tarih:

  Çöl Kraliçes filmini hd kalitede izle ABD filmlerini İzleÇöl Kraliçes ABD İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli – filmkarsilastirma.com

  Çöl Kraliçesi birkaç diğer Herzog filmleri-üretim ve en ilginç kültürüne farklı bir bakış açısı neredeyse Herzog çalışmalarının çekirdeğini oluşturan kültürel mesafe-doğa İkilemi ve etkileri gibi: kadın baş karakter, büyük bir Hollywood form keser.

  Queen Of The Desert 2016 Tek Parça San

  Gertrude birkaç geleceğin Türk liderleri ile bir bağ kurdu yerde görülmemiş seyahatleri ile Orta Doğu bölgesinde daha etkili oldu Bell (Kidman), İngiliz yazar ve gezgin anlatıyor. Daha sonraki hayatında siyasete dahil oldu ve sınırları belirlemek, Ürdün ve Irak üzerinden bulunan çeşitli ulus devletler Haşimi hanedanları yardımcı oldu. Yakın işbirliği içinde (Pattison) T. E. Lawrence ile de çalıştı.

  Hep hikaye dışında kalanlar: yeni bir ülke kurma çabaları onu daha sonra hayatında yorucu aşırı daha uzak ve İngiliz İmparatorluğu tarafından kesme (artı Irak kuruldu gerçek nedeni: maliyet), Ermeni Soykırımı ve köle ticaretinin onu tanık, gerçek casusluk rolü, göreceli yoksulluk, hastalık ve depresyon olduğunu görmek ilginç. Özenle dikkat (iyi Franco ve Lewis tarafından canlandırılan), hem de trajediyle biten aşk ilgi alanlarıdır. Ama çok fazla Kidman tarafından Bell Hollywood yorumu ve belli ki bölgede anlaşma yapma karmaşıklığı ele geçirdi gerçekten güçlü ve akıllı kadın bir sulandırılmış izliyoruz.

  Queen Of The Desert 2016 Tek Parça San

  Henüz Herzog bazı tipik markalar hala bilinmeyen, insanlar test gerçeklik kültürel inanç ve vizyonlarını bulmak eşlenmemiş yerlere yolculuk ile: parlaklık. Herzog dünyasında, doğaya varlığının kültürel sınırları aşmak her zaman acı getirir ve yıkım, doğanın güçleri fethetmek için mümkün olan insanlık. Bu film daha sonra atipik Herzog işi yapan Bell, bu süreç boyunca teselli ve tatmin bulur. Ayrıca atipik içinde güç tabyalar içinde bu sahneler ne yazık ki film iyi değil, ve manzara sahneleri, Herzog kendi sahasında daha çok görünüyor geçirdik.

  Queen Of The Desert 2016 Tek Parça San

  Herzog her zaman film çikiyor resimleri sıradanlığı dayanıklı olarak görüyordu, ama burada biraz sürecine katkıda bulunur. Çöl Kraliçesi rağmen hala, bilgilendirici ve evet, eğlenceli hatta çok eğlenceli bir hal alır. Çöl Kraliçesi tarih Herzog’un en parlak film olabilir. Ben Herzog ortalama bir film için aptal numarası seyirciler gidiyor başarısız oldu, çünkü harika ama değil, çünkü deha bir iş değildir. Bu nedenle birçok için bir hisse senedi, sıkıcı, Romantik drama olarak gelecek. Eğer bu şekilde görürseniz, Evet, sana yardım edemem. Zamanında güzel ve

  Queen Of The Desert 2016 Tek Parça San

  anlamlıdır. Tipik izleyicilerin başlarının üzerinden uçmak, özellikle de ABD’DE olacak, çünkü ticari anlamda muhtemelen başarılı olmayacak olsa da en yorumcular bu konuda ıskalamış,

  Kitleler için Uyarı: uzay gemileri, uzaylılar, ve çok az gunbattles. (Btw, Wisconsin ben ve Tarih derslerinde nefret ediyorum.)

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Çöl Kraliçes Turkce Altyazılı – Queen Of The Desert 2016 Tek Parça Sansürsüz Film İzle