• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Deepwater Horizon Turkce Altyazılı – Deepwater Horizon: Büyük Felaket 2016 Donmadan HD Film İzleTürkçe Altyazılı
  • İzlenme: 1.396 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 107
  • Tarih:

  Deepwater Horizon filmini hd kalitede izle ABD filmlerini İzleDeepwater Horizon Deepwater Horizon: Büyük Felaket Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli.Lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşın – filmkarsilastirma.com

  Deepwater Horizon: Büyük Felaket 2

  Bir mühendis offshore Kuzey Denizi çalışıyorum. İNGİLTERE’DE bu akşam filmi izledim. Gerçekten güzel bir film, tebrikler tüm offshore rig yaşam “” biraz gösteren büyük işler yaptınız dahil. Bu film gibi görünüyor BP hatası ama gerçek dünyada herkes bir şeyler yanlış ya da bir şey işlemlerine karşı oluyorsa İŞİ DURDURMA hakkı vardır teçhizat sitesi. Ben de çalıştığım Servis Şirketi tüm desteği aldım ve BP şirketi endişelerimi anladı neler olduğunu memnun olmadığım zaman önce Kuzey Denizi’nde BP rigs iş var ve bu işi bırak. Eğer bir şey prosedürleri İŞİ DURDURMAK karşı yanlış gittiğini düşünüyorsan Teçhizat Sitesinde ne bir mühendis iseniz, külhanbeyi, derrick-adam ya. Yapıyorum ve insanların öldüğünü görmek daha iyi işimi kaybetmek yapacağım.İnceleme okuma için (teşekkürler) genellikle değerlendirme yazmayın ama şimdiye kadar hiç doğru değil, burada çok olumsuz yorumlar gördüm.Deepwater Horizon: Büyük Felaket 2

  Mükemmel bir film değil, sanatsal, ya da derin değil. Çok eğlenceli, geniş bir çekiciliği vardır ancak, güldürme, senin koltuğun kenarında olacak ve ağlamaya yapmak. Başında bir yapı yavaş ama gerginlik yakında yükselir ve sonra bağımlısı olacaksınız. Etkileri yalnız devamı ya da bir süper kahraman filmi değil) verilen etkileyici olan, şimdiye kadar yapılmış (en pahalı filmlerinden biri gibi görünen bir üretim değeri ile yapılan gerçekçi ve çoğunlukla pratik görünüyor.

  Deepwater Horizon: Büyük Felaket 2

  Mark Wahlberg everyman bir kurşun gibi çalışır, ama şovu çalan Kurt Russel. Belki benim görüşüme göre filmin kariyerinin performans ve en güçlü yönü. Malkovich ayrıca kötü adam olarak harika, her sahneyi çalıyor. Mümkün olan en büyük ekranda görmek için para ödemek zorunda neden üst seviye ayarlar, efektler ve ses ile yapılan inanılmaz hikayesi ile birlikte ikisi de tam olarak budur.

  Deepwater Horizon: Büyük Felaket 2

  Eğer karakter çalışması gereken bir film ihtiyacınız varsa ya da sonra hayal kırıklığına insanlardan biri olabilirsin başından sonuna kadar anlamsız eylemi istiyorum. Ama eğer aradığınız eğer geniş bir yelpazede tarafından zevk olabilir harika bir gerilim ve aksiyon ile sürükleyici bir hikaye sonra bu filme gitmeyeceğim.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Deepwater Horizon Turkce Altyazılı – Deepwater Horizon: Büyük Felaket 2016 Donmadan HD Film İzle