• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Emelie Turkce Dublaj – Emelie 2015 HD Film İzleTürkçe Dublaj
  • İzlenme: 781 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 80
  • Tarih:

  Emelie Turkce Dublaj 720p full HD kalitede filmEmelie Emelie Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli.Lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşın – filmkarsilastirma.comEmelie Turkce Dublaj – Emelie 2015 HD Film İzle

  Bu koltuk sofistike gerilim bazı kenar olmayacak biliyorsun eminim bu film için öncül okuyarak, yeterince eğlendirir ama çok gerçekleştirmek için başarısız olan basit (çoğunlukla tahmin edilebilir korku/gerilim).

  Filmi yeterince ilginç başladı, hemen ilgimi çekti, yavaşlıyor biraz olsun beni ve diğer birçok benzer film var o da aynı yolu takip etmeye başladılar. Bakıcının niyetini film mülayim biraz açık hale geldikçe, gerçekten başımıza gelen şeyler çoğu önemsemedim. Film film kapatmayı durdurmak için yeterli ilgi tutmak için yönetilen ama gerçek bir gerilim/gerilim oluşturmak için başarısız oldu.Emelie Turkce Dublaj – Emelie 2015 HD Film İzle

  O kadar da kötü değildi, oyuncular hepsi çok gerçekçi performanslar verdi ve gerçekten can sıkıcı ya da çirkin olmak değil, başarılı olan gerçekten iyi bir iş, özellikle çocuk oyuncuları yaptı. Bence gerçekten istemeden komik olan birkaç unutulmaz sahneleri de vardı.

  Genel olarak kötü bir film değildi, 1 saat ve 20 dakika öldürme işi yaptı. Her şey başka bir düşük bütçeli bir korku filmi daha fazla bir şey engelleyen çok yumuşak ve tanıdık bir atmosfer var.
  ** İnceleme ***Spoiler içerebilirEmelie Turkce Dublaj – Emelie 2015 HD Film İzle

  Bunlardan kurtulmak için en kolay bakıcısı olmak zorunda çünkü kötü bir yazı olduğunu düşünüyorum. Aklı başında olan ilk şey birinin ebeveyni tarafından önerilen yeni bir çocuk bakıcısı ile çocuklarını terk ama neye benzediğini bile bilmiyorlar. En iyisi bakıcı öneren kişi geri size tanıtmak için ilk öneri ne olursa olsun onları bir fikir edinebilirsiniz planı olmasıdır. Sonra onu Google değil. Beklediklerini kişi olmadığını anlayacaklardı … o gelir.

  O zaman en azından iki eski kaçmış olabilirler birkaç fırsat vardı. Ziyaret eder ve ona bir not değişince eski kız sarılmalar Maggie, gerçek çocuk bakıcısı. Daha fazla denemiş olabilirler hissettim. Sonra en büyük ağabeyi aslında evden dışarı yerine kardeşlerini geride bırakarak ona suçluluk çok çocuk, kimin yaa, o zaman aptal ve işe yaramaz oldu ve gitti arkadaşına söyledi ve bir yetişkin varmış olmalı bu aptal arkadaşın gider komşun var

  Emelie Turkce Dublaj – Emelie 2015 HD Film İzle

  Ayrıca hiç bir ev ve orada yaşamış gibi bir el feneri ile manevra gücü kesiyor. Bu kız çocukları daha o kadar büyük değil, abisi merdivenlerden aşağı itti birkaç kez gördüm.

  Aslında önce oraya gittiğini ve aslında çocuk bakıcısı oynarken rahatsız değil ne zaman istedi o genç çocuğu al o neden olmadı. Bunun yerine suç “Ortağı” veliler izlemek ve engel olma. Orada istediği kadını ve çocuğu toplayıp olabilirdi. Bu depoyu en genç alıp gittiğini söyledi olsaydı, kız kardeşi izlemek için en eski söyle ve bir daha geri çocuk aldı daha iyi bir film olurdu. Film başka bir şey olmuştur sağlar.

  Ayağa kalkar ve bir araba onları iki kere rolling yürüyen son tahrişi. İlk anlamını size çarptı ve arka tekerlekler ön tekerlekleri yedekleme ile rulo? Hiç kimse, ama bir kız beş para için doksan beş tartım oracıkta ölür. Oyunculuk genel olarak iyiydi çünkü sahip olduğu potansiyel zevk planlamak için yapar.

  Eğer Ömür boyu bir Film olabilirdi aksi takdirde, gri ya da bedava olması dikkat et.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Emelie Turkce Dublaj – Emelie 2015 HD Film İzle