• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Enklava Enclave Turkce Altyazılı – Enklava 2015 Tek Parça Sansürsüz Film İzleTürkçe Altyazılı
  • İzlenme: 497 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 92
  • Tarih:

  Enklava Enclave Turkce Altyazılı 1080p full HD kalitede filmEnklava Enclave Sırbistan İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli – filmkarsilastirma.com

  O yorumları yazmıyorum. Kimseye zaten yorumları okudum neden bilmiyorum, gidip izlemek için ilginç düşünüyorsan izlemek daha akıllıca olur. Ama bu film için bir şey söylemek zorundayım.

  Enklava Enclave Turkce Altyazılı – Enklava 2015 Tek Parça Sansürsüz Film

  Kosova ‘ dan geldim. Doğmuş ve orada büyümüş. Ve çok iyi durumu iyi biliyorum, ve film de yer alıyor. Gördüğünüz Her şey doğru küçük bir Sırp çocuğu, babası, Sırp, Arnavut ilişki, yozlaşmış polis, çok alaycı uluslararası polis kötü muamele tüm ağrı ve acı, her şey doğru, doğru ve yerinde olduğundan, tüm abartılı, daha da kötüsü, bana sorarsan.

  Enklava Enclave Turkce Altyazılı – Enklava 2015 Tek Parça Sansürsüz Film

  Ancak, bazı eleştirmenler devlet (ama pat ve Kosova ‘ dan eski bir önemi olmaz):var

  1. Baba ve oğul iki farklı aksan var bu mümkün değil. Çok farklı değildir, ama onlar farklı, ve bu da yönetmen ve çok iyi bir oyuncu, ama ana aktör Bosna-Hersek doğumlu ve aksanı gerçekten çok farklı, Belgrad’da (Kosova ve Belgrad arasındaki aksan farkı bir şey Bristol ve hatta daha iyi-Newcastle Leeds olmak gibi) kaldırdı başarısız da başarısız oldu.

  2. Senaryoda çok boşluk var, ama sadece büyük bir söz – kendi büyükannesi Sırp olduğu önemli değil ama it’s 10year eski Arnavut çocuğu hiç 2004 yılında Sırp konuşmayı (ya da geç)bilir

  Burada kesiyorum. Eğer yabancı iseniz tüm eksileri alakalı olmadığını bir kez daha belirtmek isterim, ama Kosova ‘ dan biri için görünür.

  Enklava Enclave Turkce Altyazılı – Enklava 2015 Tek Parça Sansürsüz Film

  Neyse, filmi izlemeye değer bir bak lütfen. Enklava çok gerçekçi,Kosova, Sırbistan Eyaleti yaşamını gösteren harika bir film.Ne tarafta duruyor,ne Sırbistan,ne de Arnavut değil.Sadece zor bir hayat gösterir.En iyi oyuncuları Sırp Nebojsa Glogovac: harika performans.Bir Sırp ve Arnavut çocuklar çok sevimli rolleri.Anitza Dobra Belgrad kaçan Vojas(Glogovac) kardeş olarak iyi bir performansa

  Enklava Enclave Turkce Altyazılı – Enklava 2015 Tek Parça Sansürsüz Film

  sahip.Sonunda ilk günü Belgrad ‘ A ve yeni okula taşınan genç çocuk Nenad gösterdiği gibi çok üzücü ve ona şakalar yapan çocuklar olmuştur ne anlamıyorum üzerinden.Film çok derin ve hareketli,hayatın tüm avantajlarını ve savaşın dehşeti hakkında düşündürüyor.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Enklava Enclave Turkce Altyazılı – Enklava 2015 Tek Parça Sansürsüz Film İzle