• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Finding Altamira Turkce Altyazılı – The Master of Altamira 2016 Full Tek Parça HD Film İzleTürkçe Altyazılı
  • İzlenme: 1.083 views
  • Yorum: 1 Yorum
  • Süre: 97
  • Tarih:

  Finding Altamira The Master of Altamira filmi 2016 5.8 1080p olarak izlemeniz için hazır – filmkarsilastirma.comFinding Altamira The Master of Altamira Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli.Lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşın – filmkarsilastirma.comFinding Altamira Turkce Altyazılı – The Master of Altamira 2016 Full Te

  Yönetmen Hugh Hudson ve Antonio Banderas dünyada bu benzersiz mağara keşfi oldu gibi ilgili ve önemli bir olay ilgisini çekmiştir. Ama Marcelino Sanz de Santuola gibi muhteşem bir an zevk için şanslı değildi, film çok ilginç; ikilemler insan doğasının gerçeği aramaya çalıştığım için dayak sadece geçmişi olan Marcelino bu keşif, tutkulu bir adam, karşı karşıya yükseltir. Küçük kızı ona inanan tek kişiydi.

  Büyük bir bütçeye sahip değil, aktörler ve aktrisler çok iyi bir anlaşma olmaması dikkat çekici bir film, ama hepsi film için biraz kendi gördüğünüzün faiz hissettiriyor katkı.

  Finding Altamira Turkce Altyazılı – The Master of Altamira 2016 Full Te

  Zaman zaman biraz yavaş ne büyük maceralar olmadan bir film, ama bu önemli olumsuz etkisi, bazı İspanyollar büyük mağara resimlerinde yapılsaydı ne olduğunu keşfetti hikaye anlatmak değildir. Başlangıçta 10.000 yıl önce vardı ve sonra düşündüm ki bazı resimler Antonio Banderas çok ciddi bir iş yapar ve onun karakterini çok iyi canlandırıyor 35.000 yıl vardı gösterdi. İngilizce olarak kaydedilen film, fotoğraflar harika ve filmde sahne çok güzel. 90 dakikanın biraz üstünde bir film, her şeyden önce eğlenceli ve çok ilginç, tüm İspanya’da güzel Cantabria1879 yaprakları gururlu olmamız gerekiyor değerli ve önemli bir hikaye, (Antonio Banderas) Marcelino (Taş Devri) Paleolitik çağdan çizimler içeren bir mağara keşfeder. Tabii ki, bu iddia bilimsel değil, dinsel inançları için Marcelino eleştiren Antropologlar ana Konseyi, Katolik Kilisesi tarafından sahte, Kilisenin yanında olan Conchita (Golshifteh Ferehani) karısı tarafından bir baba ve kötü olmaya uygun değil yazdıran basın olarak bilinmiyor. Bu mağara çizimleri gerçekleştirmek için zeka kapasitesine sahip olmadığı en inanıyordu.

  Finding Altamira Turkce Altyazılı – The Master of Altamira 2016 Full Te

  İyice rezil olmasına rağmen Marcelino onun zemin duruyor. Aslında onun yanında bisons mağara çizimleri keşfeden kişi olan (Allegra Allen) 9 yaşındaki kızı Maria. İnsanın evrimi tavan is koymadan karanlık bir mağara çizimleri nasıl Marcelino belirler. Ama hiçbir bizon kemikleri hiç bir alanda bulundu duvarlar bisons gösterdi neden çözemedim. (Film bu adres de yoktu)

  Onu çok iyi anlatıyor gitti ve kocasını savunur gerçekten Conchita ve baş rahip arasında Günah çıkarma Sahnesini . Mağara adamı mağara tavanları is koymadan çizimleri ve sonra mağara görmek istiyor Marcelino söyler nasıl öğrendi bunu ne zaman yaptı ne zaman (Hey, tezahürat) civarında geldi. Marcelino için en önemli olan ona olan inancını olmalı. Ve olmalıdır.

  Doğruyu bulmak o kadar kolay değil o Marcelino öğrendim. Marcelino ölümünden sonra, (Clement Sibony) eleştirmenlerine, Emile Cartailhac, hatasını kabul etti ve ana Antropolojik dergisinde bir özür yayınladı.

  Bütün oyunculuk iyi, ama herkes bazen tüm diyalogları anlamak zordu İspanyol aksanıyla konuştu, ama sonunda anladık. Genç Maria açıkça herhangi bir aksansız konuşan tek kişiydi. (Kızım git!)Finding Altamira Turkce Altyazılı – The Master of Altamira 2016 Full Te

  Paleolitik çağdan bu ünlü Altamira çizimler hakkında daha fazla bilgi edinmek için Wikipedia gidin. Wikipedia o mağarada çizimlerin bir kısmını geri 35,000+ yıl git diyor. (7/10)

  Şiddet: Hayır. Cinsiyet: Hayır. Çıplaklık: Hayır. Dili: Hayır.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "Finding Altamira Turkce Altyazılı – The Master of Altamira 2016 Full Tek Parça HD Film İzle"

  1. İsa 27 Şubat 2018 10:48

   283 Selam herkese paylaşımın inanki hoşuma gitti, şukuladım Finding Altamira Turkce Altyazılı – The Master of Altamira 2016 Full Tek Parça HD Film İzle İsa Tekirdağ

  Finding Altamira Turkce Altyazılı – The Master of Altamira 2016 Full Tek Parça HD Film İzle