• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Fransız Öpücüğü Turkce Dublaj – French Kiss 1995 Donmadan HD Film İzleTürkçe Dublaj
  • İzlenme: 1.798 views
  • Yorum: 1 Yorum
  • Süre: 111
  • Tarih:

  Fransız Öpücüğü Turkce Dublaj 1080p full HD kalitede filmFransız Öpücüğü ABD İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli – filmkarsilastirma.com

  Fransız Öpücüğü Turkce Dublaj – French Kiss 1995 Donmadan HD Film İzl

  Bu muhteşem son başarısı Tom Hiddleston ve Hugh Laurie ile John Le IJ “Gece Müdürü” Hain “Bizim gibi” üreticileri kulaklarına müzik gibi olmalı BBC üretim gerçekleştirdi. Film stüdyosu tarafından bu nedenle düzenlenen bu başarı pantalonunun binmek durumunda miydi? Bu pic asıl fotoğraf (İKİ BİN on DÖRT) 2014 Haziran ayında bitmiş olduğunu düşünün! bu kesin bir şüphe olur. Ne yazık ki, çünkü gerçekten çok iyi değil.

  Fransız Öpücüğü Turkce Dublaj – French Kiss 1995 Donmadan HD Film İzl

  Birkaç Perry ve Gail mücadele, yapışkan bir yama ile ufak, duygusal ve cinsel Ewan McGregor ve Naomie (“Moneypenny”) Harris oynuyor. (Beraber tatil – açıkçası – romantizm ve libido musluklar dışarı akan su ile Marakeş’te almak gibi görünüyor bile yana olmaması gerekir).

  Bir akşam, Gail “bazı işler” yapmak için strops sonra, üniversite öğretim üyesi Perry yabancı tatil yerlerinde yüksek sesle zengin Ruslar sahip bu Yeni Yüzyıl lanetlerinden biri neden maiyeti ile hemen size kimi hatırlatıyor Dima (Stellan Skarsgård), bir karakter hayattan daha büyük oluyor. Rus Mafya patronu için para adam olarak hizmet veren, uzun yıllar sonra, Dima şimdi öngörülemeyen ve acımasız oğlu için çalışıyor, (arsa içinde hiçbir aşikar nedenle büyük fırsatlar tamamladıktan sonra finansör ve hemen ailesini vurmak gibi görünüyor (Grigoriy Dobrygin) ‘Prens’.

  Fransız Öpücüğü Turkce Dublaj – French Kiss 1995 Donmadan HD Film İzl

  Dima için böyle büyük bir anlaşma Berne yaklaşıyor,potansiyel olarak yüksek düzey İngiliz politikacılar ve bankacılar için sonuçlar ödün vermeden. MI6 için muhbir çevirerek ailesini kurtarmak için bu bilgileri kullanmak Perry Dima yardım için yalvarır. Düzeni içine almak (“Sherlock”‘s Mark Gatiss) patron Matlock onun ikna etmek için çaba sarf eden (Damien Lewis) MI6 ajanı Hector isteği üzerine Perry geçer. Umutsuzca güvenli bir liman olmadan Prensin intikam ve yandaşları kaçmaya çalıştıkça bu “Zihin Boşluğu” bir pozisyonda Hector, Perry ve Dima bırakır.

  Fransız Öpücüğü Turkce Dublaj – French Kiss 1995 Donmadan HD Film İzl

  Tam olarak sorunları bu film ile yerini tespit etmek zordur. Hepsi çok sıkıcı ve tahmin edilebilir. Beklediğiniz zaman olmasını beklediğiniz her şeyi yapar, ve tam olarak. (Dürüst olmak gerekirse kitabı okumadım, hiç Le IJ romanın sonunda başardı! #shortattentionspan) yani sorun kaynak materyal ya da (“Drive” Hossein Amini tarafından senaryosu ile yalan olup olmadığını farkında değilim; Ocak ayının İki Yüzü”).Naomi Harris avukat/eş gibi yeterince yakışıklı, ama bu filmde de kadınlar için şaşırtıcı retrograd bir hikaye. yönetmen belirli bir kadındır sözleşme ve bakıcılık: inceleme dışında yapacak başka hiçbir şey verilir. McGregor gerçekten Hitchcock ‘balık-su James-Stewart’ rolü—dışarı ikna olmuyor. Rus ‘kötüleri’ gereksiz ve gereksiz hisseden kadın dövmek ‘baddiness’ vurguluyor. Bu Perry İzci koluna (yine de gerçekçi veya inandırıcı) zırh’ yaka shining knight ‘başka bir çift almak için izin verir. Damien Lewis MI6 rolü, tüm boru-ve-terlik, muhtemelen Bağ çok iyi için onun kimlik yapmıyor.

  Fransız Öpücüğü Turkce Dublaj – French Kiss 1995 Donmadan HD Film İzl

  Gerçekten işini yapan bir rolü rolüne büyük bir enerji ile dalış yapan neşeli Rusça, tam bir teslimi-ama aksanı inandırıcı olarak Skarsgård. Boyunca son derece eğlenceli bir hal alır. Karakterin eylemleri sinir bozacak kadar aptal olsa da daha etli etkili bir rol Fury “” zaman ‘yemek’ sahnede unutulmaz bir genç Alicia von Rittberg – görmek güzel.

  Yönetmen tarihe özelliği diğer tek Dadı McPhee Returns “olan Susanna White. Muhtemelen bilmeniz gereken her şey.Fransız Öpücüğü Turkce Dublaj – French Kiss 1995 Donmadan HD Film İzl

  Korkarım çok ileri römork aradığım bir film, ama büyük bir hayal kırıklığı.

  (Bu benim görüşüm, ama senin için nasıldı? Bu inceleme grafik sürümü için ziyaret edin http://bob-the-movie-man.com lütfen yorum bölümünde düşüncelerinizi sağlamak için.)

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "Fransız Öpücüğü Turkce Dublaj – French Kiss 1995 Donmadan HD Film İzle"

  1. Serhat 10 Aralık 2017 21:37

   298 selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran edici, teşekkürler Fransız Öpücüğü Turkce Dublaj – French Kiss 1995 Donmadan HD Film İzle Serhat Kırıkkale

  Fransız Öpücüğü Turkce Dublaj – French Kiss 1995 Donmadan HD Film İzle