• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Geçmişin Peşinde Joe Dirt 2 Beautiful Loser Turkce Dublaj – Joe Dirt 2: Beautiful Loser 2015 HD Film İzleTürkçe Dublaj
  • İzlenme: 645 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre:
  • Tarih:

  Geçmişin Peşinde Joe Dirt 2 Beautiful Loser Turkce Dublaj 1080p full HD kalitede filmGeçmişin Peşinde Joe Dirt 2 Beautiful Loser Joe Dirt 2: Beautiful Loser Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli.Lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşın – filmkarsilastirma.com

  Geçmişin Peşinde Joe Dirt 2 Beautiful Loser Turkce Dublaj

  Joe Dirt masum bir karakter ve sevimli bir tür, çünkü bir sürü ilk Joe bok seviyorum demektir. İlk film biraz kaba espriler vardı ve biraz kara mizah vardı, ama Joe bok her zaman hikayenin parlak yıldızı oldu. Onun şans, mizah kere ama Joe Dirt hala ailesini arıyor masum, Saf, iyi bir insandı de aptal ve iğrenç olabilir sadece gerçek bir karakter gibi hissediyordu. Bu hikayenin temel oldu. İyi bir hayatı yoktu ve o iyi bir adam ailesini bulmak istiyordu. Burada ne alacağız? Bu karakter alaycı bir sürüm.

  karakterin incelik tamamen gitti. Bu daha önce Joe Dirt ben gerçek anlamına ruhlu Parodi gibi hissettim. sadece şaka ve akikleri daha bu film için daha derin bir şey yoktu. Ama en azından bütün bu esprilerin altında bir kalp var denediniz ilk film hakkında istediğini söyle. Ne oldu ne oldu “Hayat bir bahçe, Kaz”? demek istediğim bu. Eğer (Kid Rock) Robbie tarafından ilk yazılı ve Yönetmen olsaydı bu film gibi hissettim. Aynı şeyi Salak ile Avanak devam filmi ve Tatil devamı oldu. masumiyet her türlü ve bu karakterleri faul mizah tarafından değiştirildi vardı naiveness. Değil emin ne komedi artık oluyor. Bugün her şey sadece yüksek sesle ve iğrenç. Gerçekten ilk Joe Dirt keyif aldım. Times

  Geçmişin Peşinde Joe Dirt 2 Beautiful Loser Turkce Dublaj

  komik, dokunaklı, ve aslında oldukça iyi yapılmış bir filmdi. 2 Joe bok için aynı şeyi söyleyemem. Sadece Crackle akış bu film olmasına rağmen, daha önce olduğu gibi aynı kadro almayı başardı. David Spade, Christopher Walken ve aynı yönetmen, Fred Wolf ile sıkışmış. Bu film hakkında her şey kapalı. Espriler rezalet, arsa sıkıcı, oyunculuk berbat. Damgasını vuran arada bir espri vardır, ama film başka bir hata her şeyi telafi etmek için yeterli değildir. Neredeyse ilki kadar her şeyi kopyalamışlar filmi ile yaşadığım diğer sorun. Bu film iyi olun, Eğer ilk filmi sevdiyseniz düşünürdüm; ama burada öyle değil. Arsa sıkıcı yapar hemen hemen aynı. Bazı şakalar ilk kez sadece komik olan aynı, yine şakalar. Oyuncu kadrosu da filme bir süre sonra gereksiz hale gelen aynı.

  Geçmişin Peşinde Joe Dirt 2 Beautiful Loser Turkce Dublaj

  Rağmen onun varlığı için benzersiz, tahmin edilemez yolu, sonunda, “2 Joe Dirt: Güzel Kaybeden” komedi devamı düzenli tuzakların kurbanı olur.Sadece üç kez tüm film boyunca güldüm, çünkü bu film, üç yıldız ve Benzerleri verdim. 2 Joe Dirt güzel olmayabilir, ama bir kaybeden.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Geçmişin Peşinde Joe Dirt 2 Beautiful Loser Turkce Dublaj – Joe Dirt 2: Beautiful Loser 2015 HD Film İzle