• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Goosebumps Canavarlar Firarda Goosebumps Turkce Dublaj – Goosebumps 2015 Full HD Film İzleTürkçe Dublaj
  • İzlenme: 441 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre:
  • Tarih:

  1080p Türkçe altyazılı izlemek için tıklayın.

  Zach Cooper, New York’tan Maryland’in Greendale kasabasına taşındığında başlarda çok mutlu değildir. Fakat yeni komşusu Hannah (Odeya Rush) ve Champ (Ryan Lee) ile kısa zamanda arkadaş olur. Hannah’nın babası RL Stine ünlü Goosebumps serisinin yazarıdır. Ancak bir gün Champ ve Zach, Stine’ın evinin bodrumundaki kütüphanede kilit altındaki gerçekdışı canavarları yanlışlıkla serbest bırakınca amansız bir mücadele başlar. Canavarları  dileriz..

  GoosebumpsGoosebumps Canavarlar Firarda Goosebumps Turkce Dubla

  Genç Goosebumps TV şovu vardı, ama içine aldım, veya R. L. Stine sadece bilmenin noktaya dayalı oldukları kitaplar.hatırlıyorum

  Bir grup çocuk yanlışlıkla Stine aklına gelen canavarlar açığa yazılmış bir kitap Anahtarcı olarak Cadılar Bayramı için mükemmel bir tedavi.Goosebumps Canavarlar Firarda Goosebumps Turkce Dubla

  Çocuk Stine ve bu grup kitaplarına geri canavarlar koymak için bir girişim olarak fantastik bir macera.

  Eğer Goosebumps farkında olmasa bile eğlenceli bir hikaye ama eminim eğer büyük bir hayranı iseniz, en sevdiğiniz kitap canavarlar bazı büyük ekranda bir görünüm yapmak görmek gerçek bir zevk olacak.

  Goosebumps Canavarlar Firarda Goosebumps Turkce Dubla

  Canavarlar gerçek tüyler ürpertici olduğu gibi sadece eğlenceli bir film değil. Gnome ordu gibi, dev yırtıcı mantis ve özellikle vantrilok “kukla” (aynı zamanda Stine hayali bir versiyonu oynayan Jack Black tarafından seslendirildi.

  Sinemada harika bir zaman. Hiç canlı-aksiyon aile filmleri eksikliği bu gün geldiğinde sakin oldum. 90’lı yıllarda büyürken onlara bir bolluk vardı. Son on yıl içinde ya da bunun yerine animasyon film yapmak için tercih stüdyoları ile bu alt türün dik bir düşüş olmuştur. Pixar ve Dreamworks kadar başarılı görüldüğü gibi bir kar söz konusu olduğunda, daha güvenilir olduğundan biraz anlaşılabilir. Ama sadece onların sorunları ile ekran anlaşma gerçek insanlar izliyor hakkında söylenecek bir şey var. Eğer onlara oluyor görürsek, bize de olabilirdi, çünkü özellikle çocuklar gibi, hayal gücümüzü ulaşır, değil mi? Ve ne kadar doğru gerçekten unutulmaz olabilir.

  Bu film kısmen hareketli iken, canlı aksiyon insanlarla gerçek dünyada gerçekleşir. Goosebumps, filmin aynı adı R. L. stine’ın çok başarılı çocuk kitabı serisi, Madison, Delaware banliyö kasaba (Dylan Minnette) Zach ve harekete dayalı. Zach (Odeya Rush) gizemli evde eğitim komşu kızı ona dost olur ve onu bir ilgi geliştirir kadar yeni şehir onun ilgisi olmakla ilgili bir sürü sancı. Bir gece kendi babası, R. L. kurgusal bir versiyonu tarafından hapsedilmiş olabilir inanmak için getirdi Evine gizlice (Jack Black) Stine kendini. Keşfetmeye karar verdiği Goosebumps yazılar dolu bir kitaplık keşfeder. İlk hikaye açılış kasaba boyunca tozu dumana katıyor başlar metre uzunluğunda 10 iğrenç bir kardan adam serbest bırakır. Sonunda, tek tek, her hikaye kitapları’ ilgili canavarlar yaşam için onların yaratıcısı, Stine öldürmeye geliyor açılmış olur.Goosebumps Canavarlar Firarda Goosebumps Turkce Dubla

  Bazıları onun kötü bir şey olduğunu düşünebilirsiniz, ama bu film geri korkutuyor tutarak değil, büyük bir iş yapar. Yetişkinler bazı canavarlar, kendi kişisel fobiler içine … ama kesinlikle çok sayıda çocuk musallat olacak dokunun olsa bir zaman çok zor olmamalı. Goosebumps bu kadar çekici kılan şey de bu. Kabul edilebilir görsel tutar ama asla kendisini sesleri. Antoloji televizyon şovu vardı küçükken karanlıktan Korkuyor Musun? hala bir yetişkin olarak beni ürkütüyor. Goosebumps korkutucu ama zararsız bir iz var. Roman ailelerin bazı dehşet çok büyük ihtimalle … aynı korkunç sesi ile bize sunuyor.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Goosebumps Canavarlar Firarda Goosebumps Turkce Dublaj – Goosebumps 2015 Full HD Film İzle