• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Hücre 7 Mucizesi Miracle in Turkce Dublaj – Miracle in Cell No. 7 2013 Full Tek Parça HD Film İzleTürkçe Dublaj
  • İzlenme: 796 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 127
  • Tarih:

  Hücre 7 Mucizesi Miracle in Miracle in Cell No. 7 filmi 2013 8.2 1080p kalitesinde izlemek için doğru adrestesiniz. Tek part olarak Hücre 7 Mucizesi Miracle in izleyebilirsiniz.Hücre 7 Mucizesi Miracle in Güney İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli – filmkarsilastirma.com

  İçten bir komedi. Akıl hastası bir baba ve sevgiyle sevimli kızı arasında bir bağlantı görüyoruz. Bir çok yakın biri. Zihinsel olarak yetersiz olsa da, babanın duygu ve sevgi inkar edilemez. Ve sonra çok babasını sever ve onun babası farklı görmeyen akıllı ve anlayışlı bir kızı var. Bunun arkasında, trajik bir şekilde ilgi çekici bir hikaye … kalpli baba, o kadar masum, cinayet ve tecavüz etmekle suçlanıyor.

  Hücre 7 Mucizesi Miracle in Turkce Dublaj – Miracle in Cell No. 7 2013 Full Tek Parça HD Film İzle

  Hapishane sahneleri hikayeye bir krema gibi davran. Çok korkulan bir yer ve kasvetli, komedi en gerçekleştirildiği aslında. Hapishane hayatın olumlu yanlarını değil, bütün mahkumlar gangster ya da kötü olduğunu gösterir. Herkesin bir kalbi, iyi bir tane var. Hapishane hücrelerine çok katlanılabilir bir yer yaptılar. Siz bile-Seung, kızı saklanın ve onlarla kalabilir o kadar.

  Tüm karakterler tüm film oluşturmak için çok önemli rol oynar. Mahkumların izlemek için, kendi kişiliklerini eğleniyor. Ryoo Seung-Yong inandırıcı çok zihinsel engelli baba karakteri canlandırdı. Ve çocuk aktör, Kal So-Won çok yakışıklı ve tatlı biri ve çok role uygun. Kız yetişkin hali bile çok tatlı olduğu ortaya çıkıyor ve çok büyüleyici bir performansa sahip.

  Hücre 7 Mucizesi Miracle in Turkce Dublaj – Miracle in Cell No. 7 2013 Full Tek Parça HD Film İzle

  Bir Polis Komiseri, ama iğrenç bir kişilik kadar yüksek biri olabilir bu film bize gösteriyor. Ya da basit olarak birinin babası olarak bu hikayede düşünen, ama iyi bir kalp ile. Sıralaması ve pozisyonlar gerçekten bir kişi belirlemez. Karmaşık, biz takdir ve beslemek bildiğimiz gibi değil bazen işler daha keyifli.

  Bu kesinlikle en iyi Kore filmlerinden biri. Gözyaşları ve böyle ufak hatalar yaparım zaten dolu. Evet, çok tatsız olur gibi bazı dokular hazırlamak için son.. doğru sadece bir kez baktı. Son ve zorlayıcı bir drama aynı zamanda başından beri film izlemek eğlenceli kolayca seyircilerin kalbini sardı. Çok iyi düşünülmüş ve çok iyi hazırlanmış. Gerçek bir mücevher.
  onun izleyicileri güldürmek. Ve bu izleyiciler ağlamaya yapacaktır. 7 Nolu hücredeki mucize suçladı ve işlemediği bir suçtan mahkum olan 6 yaşındaki bir kız çocuğu ve onun zihinsel engelli bir baba arasındaki ilişkiyi anlatan dokunaklı bir hikaye. Duruşma bekleyen, hiçbir Hücre atanır. En azılı suçlular oluşur ve bilmeden o sanığın o suçu işlemiş olamaz adam kalpli iyi olduğuna herkesi ikna 7. Ve böylece, mahkumların birlikte yine de onu kırma ve deneme için onu hazırlamaya başlayın tarafından kızını görmesine yardım etsin.

  Olmayan ağır bir miktar anlamda ve filmde sıkıntı ama aynı zamanda onun yapma içine gitti bu kalp bir çok şey var. Saçma ne kadar çocukça ya da bazı sahneler olursa olsun, hala aşk & karakter duygu sevimli oyuncular onun büyüleyici performansları sayesinde eksantrik bak yine yankı edebiliyoruz. Film ayrıca katmanlar ile süper zamanlı mizahın sonra kaplı şeker-ama yürek son anları sırasında gözyaşları ile birçok izleyiciler bırakmak için emin büyük bir duygusal yük taşıyor.

  Hücre 7 Mucizesi Miracle in Turkce Dublaj – Miracle in Cell No. 7 2013 Full Tek Parça HD Film İzle

  Genel bir ölçekte, 7 Nolu hücredeki Mucize tamamen içten anlatım laneti onun performansları kazanan şakşak mizah, canlı karakterler ve bir kalp, çocuksu bolluk ama asla çocukça anları, uzman kullanımı ile beni şaşırttı. Kendi türünün en iyi filmleri arasında rütbe için yeterince büyük olmayabilir ama ruhu kesinlikle artı doğru yerde ve gözlerinde yüz ve gözyaşları bir gülümseme ile izleyicilerin çoğunu terk edecek son derece tatmin edici bir aile dramı var. Bir deneyin.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Hücre 7 Mucizesi Miracle in Turkce Dublaj – Miracle in Cell No. 7 2013 Full Tek Parça HD Film İzle