• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  In a Valley of Violence 1080p Turkce Altyazılı izleTürkçe Altyazılı
  • İzlenme: 753 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 104
  • Tarih:

  In a Valley of Violence filmi sizler için Siteadresi.Com’daIn a Valley of Violence ABD İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemliIn a Valley of Violence 1080p Turkce Altyazılı izle

  Bu film için çalıştı kadar kötü olmasa da, yine de büyük değil.

  Arsa yavaş ve tahmin edilebilir. Yapılan, çok gevşek tabanlı, Clint Eastwood’un spagetti Western olması gerekiyordu biliyorum ama o seviyeye yakın bile değil. Ayrıca, onun adını hiç filmlerde kimseye söyledin Eastwood, sadece mezar taşını gördü.In a Valley of Violence 1080p Turkce Altyazılı izle

  Tam olarak ne olacağını Gilly barda onu rahatsız etmeye başladı zaman, biliyorsun. Sahne sonra sahne tahmin edebilir ve ekran için özel bir şey getiriyor.

  Ethan sabit gözleriyle parçası bakmaya çalışır ve çakıl sesi iyi ama diğer non-Ransone için Travolta eylem konuşan, ciddi şekilde eksik. Travolta eğer denemişti ama bu bir buçuk gibi ilk Batı onun oyunculuk at-eşek girişimi gibi biraz daha inandırıcı olabilirdi.In a Valley of Violence 1080p Turkce Altyazılı izle

  O flashback sahneleri ve kafa karıştırıcıydı ile ne düşündüklerini bilmiyorum. Ama bir hatırasında ölü bir kadın ve bir çocuk görmek, karısını ve çocuğunu terk etti diyor. O bir katil ama belli ki eski Batılıların anlamda olmadığını söylüyor.

  Çok kötü geri dönüşler için hızlı ileri ile film çekildi, birisi kötü bir el feneri tutuyormuş gibi görünüyordu, çünkü sahip olduğum gelmiş, birlikte takip ve yönetmen iletmek için çalışıyor ne olduğunu görmek için denemek zor oldu.

  Son olarak, dipsiz uçurum sahnesi çok inanılmaz. Uçurumdan aşağıya bir adam atıyorlar ve hayatta, iyi, bir sorun yok, yürüme gibi. Belli ki kayaya çarptı ve biraz fırça ile en az ama atılan bir uçurumdan aşağı olmuştu göstermek için orada bir şey yok birkaç sıyrık ve çürükler var diye düşünüyorsun düştü.

  Bir kere filmi izlerken boşa zaman umursamıyorum ama tekrar izlemeyeceğim. filmi sıradanlık içine indiği zaman hakkında yarısına kadar içinden umut verici görünüyordu. Diyaloglar kötü yazılmış, klişe karakterler ve aksiyon sahneleri tahmin edilebilir. Eğer Tarantino yapmış olsaydı, en azından iyi bir diyalog olurdu, ama olmadan izlemek için sadece bir angarya olduğunu.In a Valley of Violence 1080p Turkce Altyazılı izle

  Ethan Hawke Meksika’ya Texas ile köpeği ile bir nedenle seyahat eden gizemli bir adam oynar. Yol boyunca tekrar tekrar haşhaş ısrar eden lezzetsiz karakter dizisi ile karşılaşır. Ekranda gelişleri öncesinde de her zaman kendi görünümünü tahmin edebilirsiniz. Köpek çok tatlı ama bu aslında bir çocuk filmi olsaydı yüksek sesle merak ettim çok şirin hileler yapar. Çocuklar zaten 1000 kez tüm çeşitli klişeleri görmüş olabilir ve benden bu film daha eğlenceli bulmak beri hayır, gerçekten R. Utanç, puan.

  Eğer özgünlük ve yaratıcılık için bir şey değilse, bu film hoşunuza gidebilir. Aksi takdirde, düşük beklentileri ile devam edin.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  In a Valley of Violence 1080p Turkce Altyazılı izle