• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  John Wick 2 John Wick Chapter Two Turkce Altyazılı – John Wick: Chapter Two 2017 HD Film İzleTürkçe Altyazılı
  • İzlenme: 830 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 122
  • Tarih:

  John Wick 2 John Wick Chapter Two John Wick: Chapter Two filmi 2017 8.3 1080p kalitesinde izlemek için doğru adrestesiniz. Tek part olarak John Wick 2 John Wick Chapter Two izleyebilirsiniz.John Wick 2 John Wick Chapter Two John Wick: Chapter Two Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli.Lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşın – filmkarsilastirma.com

  2 John Wick: Bölüm” yılın ilk gerçek aksiyon filmi. Daha büyük ve daha iyi. Bir önceki film hakkında heyecan bambaşka bir zevk için her şeyi alır. Daha iyi bir kelime olmadığı için,***ing hardcore f. Kapsam, bu film şiddet koreografisi ve heyecan hakkında güzel bir şey, sadece yeterince alabilirsiniz. Ve Keanu Reeves durmak bilmiyor.

  Bu netice, (Keanu Reeves John Wick geri emekli bir gölge uluslararası suikastçılar loncası kontrolünü ele geçirmek için komplo eski bir iş ortağı tarafından zorlanır. İlk filmin hayranları için bu ve devamı açısından son derece geniş ulaşmak açığa oluşturulan bir mitoloji, gizli bir yeraltı olduğunu. Küresel gider. Reeves bir geçmişte yapmış marker, bir borç ile bağlı, bu yüzden Roma’ya ödemek için gitti ama bunu yaparken dünyanın en ölümcül katillerine karşı bazı kareler.

  Yaratıcı yetenekleri birçok dönün ve senarist Derek Kolstad genelde birçok devam filmi ile orada yapılan bir hata olan ilk film, eşelemek değil “John Wick: Bölüm 2” etkili kılan şeylerden biri olduğunu düşünüyorum. John Wick için uluslararası sahnede bu sefer alırlar ama bu film başka bir yerde onu kuruyoruz ‘hey bak, hala temel karakteri, onun koduna göre yaşayan ve bunu bir kere daha tüm bırakmak isteyen arasındaki mücadele kim bu katil.

  Ve bu her eylem fan ıslak rüya, temelde, öldürmek için eline geçen her şeyi kullanabilen bir karakteri var çünkü doğruyu söylemek gerekirse. Gördüğünüz gibi ne bir kez daha-fu, ve bunun üstüne bir de silah olarak bir araba kullanmasına, örneğin göreceksin dövüş sanatları ve silah ya da silah bir karışımıdır. 2 John Wick “sürprizler hiçbir sıkıntısı: Bölüm.” Dövüş koreografiler büyük ekranda gördüm, kesinlikle dublör koordinatörleri de şu dizileri bak tamamlamakta kararlı ve mükemmel bir dans gibi hissediyorum kendilerini aktörler için “Baskın” şeref yana en sert olduğum en karmaşık.

  John Wick”: Bölüm 2″ mitoloji genişler ve çok olur katmanlı, assassins bütün bu gizli cemiyet dayanılmaz, lüks, seksi ve ölümcül. John Wick, istediği zaman başlatma ihtimali olan hemen hemen herkes, herhangi bir karakter, sokaklarda potansiyel bir katil olabilir çok güzel bir şey, asla bilemezsin. John Wick, Keanu Reeves son ikonik karakterini buldu, Neo ek olarak, ve Keanu kimse iş, taktik ve kesin gibi ona sunar. Eylem devam filmi nasıl yapılması gerektiğini, 2 “John Wick: Bölüm”

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  John Wick 2 John Wick Chapter Two Turkce Altyazılı – John Wick: Chapter Two 2017 HD Film İzle