• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Kahvaltı Kulübü Turkce Dublaj – The Breakfast Club 1985 Donmadan HD Film İzleTürkçe Dublaj
  • İzlenme: 621 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 97
  • Tarih:

  Kahvaltı Kulübü The Breakfast Club filmi 1985 7.9 1080p olarak izlemeniz için hazır – filmkarsilastirma.comKahvaltı Kulübü ABD İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli – filmkarsilastirma.com

  Düşük beklentiler ve sadece kusursuz bir hikaye ile seni uçurur ile izlemek için gittiğim bazı filmler var. DumLagaKeHaisha bunlardan biri.

  Pek sıkıcı bu 2 hr filmde her an ve her sahnede izleyiciye sunmak için bir şey vardır. Zorla olamaz aşk bu temel öncül Hintçe heartland ayarlamak basit bir hikaye, eğer karşı tarafın nasıl göründüğünü olursa olsun sahip olacak.

  Kahvaltı Kulübü Turkce Dublaj – The Breakfast Club 1985 Donmadan HD Film İzle

  Performans kurşun kahramanları bilge – Ayushman Khurana ve Bhumi Pednekar – iyi. Daha garip kimya çalışmaları önemlisi. Sanjay Mishra üst düzeydedir. Diğer yardımcı oyuncular da dikkat çekicidir.

  Yönetmen Sharat’la Kataria bu güzel film için en fazla kredi hak eden kişidir. Melodram için çok fazla yer vermiyor ve anlatı basit tutar. Hikayesini anlatmak için bazı sinematik laubali yapıyor ama bu kolayca göz ardı edilebilir. Son olarak, tebrik ederim bu filmi desteklemek için son zamanlarda bazı iğrenç filmler üretti banner () YashRaj.Kahvaltı Kulübü Turkce Dublaj – The Breakfast Club 1985 Donmadan HD Film İzle

  Bu film izlemeye gidelim. En azından gelir bir payı hak ediyor. DLKH Bollywood Romantik filmlerde çok gerekli tazelik getiriyor. Ve çok tatlı bir aşk hikayesi etrafında örülü çok güçlü bir mesaj ile birlikte geliyor. Yön aracılı melodram ile kusursuz.

  Ayushmann Khurrana asla Hanları ve Kapoors gibi Şöhreti olabilir ama kesinlikle film kırma yolunu yapmaktan korkmayan bu aktörlerden biri olduğunu ve inanılmaz doğal oyunculuk – Komedi ya da drama ile top. Ama çok iyi bir performansa sahip olan yeni kız Bhumi bu Padnekar iyi bir rekabet alır, Hindistan beyaz bir cilt – sıfır beden takıntılı bir toplumda şişman bir kızın mücadelesini anlatan. Sanjay Mishra, Ayushmann babası rolünü oynayan, zeki komik zamanlama ile tepesinde gerçekten iyi iletişim teslimat ile unutulmaz bir performans sergiliyor.Kahvaltı Kulübü Turkce Dublaj – The Breakfast Club 1985 Donmadan HD Film İzle

  Filmin uzunluğu bir Bollywood filmi için oldukça kısa ama kalite her zaman miktar daha önemlidir. Genel olarak, bir ruh hali içinde birisi hafif romantik bir film izlemek için arama DLKH sona erer.

  Bu film kolay film “listesine girdiği zaman izleyebilirim”

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Kahvaltı Kulübü Turkce Dublaj – The Breakfast Club 1985 Donmadan HD Film İzle