• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Karlar Kraliçesi Turkce Dublaj – Snezhnaya koroleva 2. Snezhnyy korol 2015 Full HD Film İzleTürkçe Dublaj
  • İzlenme: 879 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 78
  • Tarih:

  Karlar Kraliçesi Snezhnaya koroleva 2. Snezhnyy korol filmi 2015 6.4 1080p kalitesinde izlemek için doğru adrestesiniz. Tek part olarak Karlar Kraliçesi izleyebilirsiniz.Karlar Kraliçesi Rusya İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli – filmkarsilastirma.comEğer ilk filmi izledim, devamı ilk

  Karlar Kraliçesi Turkce Dublaj – Snezhnaya koroleva 2. Snezhnyy korol 201

  bağımsız ama yine de görülmeye değer. Hans Christian Andersen hikayeleri esinlenerek, iki film her yaş için eğlenceli animasyon çok güzel. Eğer merak ediyorsanız durumda, bir müzikal değil, söylemek, (2010) Karışık benzer Pixar tarafından yaratılan animasyon türü doğru eğilir. Her iki film

  Karlar Kraliçesi Turkce Dublaj – Snezhnaya koroleva 2. Snezhnyy korol 201

  ve sahneleri bazı genişletmek için biraz daha zaman almış olabilirler çok kısa olduğunu, eğer varsa, sadece şikayet. Örneğin, trol dönüşümü ilginç bir özellik ama hikaye yeterince gelişmiş değil. İlk filmi Kar Kraliçesi (2012) görülmektedir ama troll yeteneği tüm bu sonradan söz değildir. Erkek arkadaşımla izledim ve ikimizin de hoşuna gidiyordu. Şiddetle tavsiye edilir! Olumlu: 1. Temelde mevcut bilgisayarlar ile herhangi bir stüdyo oluşturabilir CGI en standartlarına göre iyiydi ama. Negatif: 1. Eski izleyiciler için bile takip etmek kötü yazılmış, ayrık ve zor yalnız gençlere izin verin

  Karlar Kraliçesi Turkce Dublaj – Snezhnaya koroleva 2. Snezhnyy korol 201

  . Çoğunlukla yaratık gibi trol üzerinde stereotypic talihsizlikleri parçalanmış bir hodgepodge. Yaratıcı değil. 2. Dile getiren aktörler kötü seçildi. Anlamak çok zor ve dinlemek için ağırlaştırıcı zaman. Monoton müzik/ses efektleri bir sürü taklit ederek sesler bazı duygu ve zeka vermeye çalıştılar. 3. Sanki diyalog hiçbir altyazı önemli değil. Ne söylendiğini iki kez normal birim yarısı bile decipherable değildi.

  Kar Kraliçesi devamı tüm beklentilerimi aştı bile! Üçüncü filmin ikincisi çok daha iyi olduğunu düşünüyorum. Sonra spin – off Orm, bir kahramanı olarak Gerda tekrar görmek çok güzeldi. – nasıl bakışları değişti ne kadar görmek çok güzeldi. Belirgin bir şekilde büyüdü ve o gerçekten Disney güzel prensesler arasında yer almaktadır. Senaryo, Robert Lence – Amerikan animasyon gerçek bir usta olduğunu ve büyük bir sürü proje üzerinde çalıştı kendi yaratılış sürecine dahil oldu. Bu işbirliğinin sonuçlarını görmek kolaydır: film-eyleme gerçekten iyi – kesinlikle olacak ne bıkmak ne de film sıkılıyorum lirik duraklar ve nefesi iyi bir hız ve değişim satın aldı! Yazarlar değerli bir ailesi ve hayattaki en önemli şey, hayat zorlaştığında birinin yanında olmak zorunda olduğunu bize anlatmaya çalıştı. Hiç hayatında insanlar atmalısın ve asla özür dilemek için çok geç olduğunu film de söylüyor. Film çeşitli görsel ve ses efektleri ile karışık sahneleri bol. Çığ kayaklar koymak büyü patlamaları, saf buz zırhlı bir Tren, bir gemi çok renkli dağların, patlamaları, volkanik patlama, tüm çatlaklardan sızan lavlar, aşağı gidiyor görebilirsiniz. Görülmeye değer manzarası oldukça çok! Gerçekten film hoşuma gitti ve çok zevk almanı istiyorum! Gelenekler Rusya için çok önemli. Onlardan çok fazla yoktur, ama her biri çok sıcak ve rahat. Nasıl geri 2012 yılında, ilk Kar Kraliçesi filmi bir kez yetişkinler kadar büyüye inanıyor ve onun devamı görmek dileğiyle… Zaman geçer… Yani, 2016 sonunda, serinin üçüncü filmde zaten serbest bırakıldı çocukların kalbini kazandı belirdi – animasyon.

  Bazı insanlar bunu önceden görmüş, Diğerleri hep şöyle bir şey hayal kırıklığına almak için biraz korkuyoruz biraz endişeli idi. Neyse ki, bu olmayacak ama baştan başlamak istemedim.

  Bir sürü insan zaten bu filmi izledin ya da diğer yorumları okudum arsa söylüyorum, yeniden bir anlamı yok. Seninle yerine izlenimlerimi ve duygularımı paylaşmak istiyorum.

  Karakterler büyümüştü olmasıydı en çok hoşuma giden şey, herkes karşılaşmanız bence bu sorunlarla karşılaşıyorlar, ve iyi ve kötü arasında gerçekten çok zor bir seçimle karşı karşıya kaldı. Daha fazla drama ve karakterlerin iç duygularını ihtiyacım vardı sanırım, ama gerçekten iyi telafi resmin kendisi. Seyirci tüm film boyunca parlak renkler ve muhteşem doğa sahnelerine saatler, neden en başında onu tanımasaydım ben 3 Kar Kraliçesi Rus bir film olduğunu tahmin edemezdim düşünerek kendimi yakaladım.

  Ayrı ayrı müzik bahsetmek istiyorum. Müziği çok olumlu ve sonra uzun bir süre insanın aklında kalıyor sinemayı bıraktım.

  Kısacası, Yeni Yıl ve Noel ruh hallerini uzun süre devam etmek isteyenler için film tavsiye, iyi vakit geçirmek ve sihirli masal dünyasında emilir almak istiyorum.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Karlar Kraliçesi Turkce Dublaj – Snezhnaya koroleva 2. Snezhnyy korol 2015 Full HD Film İzle