• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Karlı Turkce Dublaj – Karlı Dağdaki Ateş 1969 Tek Parça Sansürsüz Film İzleTürkçe Dublaj
  • İzlenme: 1.093 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 86
  • Tarih:

  Karlı filmini hd kalitede izle Türkiye filmlerini İzleKarlı Karlı Dağdaki Ateş Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli.Lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşın – filmkarsilastirma.com

  Pierce Brosnan bir grup genç, toplumun sınırlarını geriye sadece bir gece senin elinde olmadan yaşamak nasıl bir his olduğunu size haber verecek bir ilaç veren benzersiz itici bir adam oynar.

  Danny Masterson yüzde parçasıdır ve uyuşturucu ile birden fazla gece için arkadaşlarını tedarik etmek isteyen bir adam oynar.

  Hiçbir pişmanlık ile ne istersen yapabilirsin ve hiçbir sınırları olan bir dünya tehlikeli biri için tam bir özgürlük verir bir kez daha bir ilaç daha almak sorun değildir.

  Filmin güzelliği nasıl geldi bu insanlar berbat. Peki bu insanlar sadece istedikleri şeyi yapmaya başladı gibi davrandım.

  İzlemek için en iyi yol filminde kişiye sarılmak için seni en çok ilgili (kendi sinirlendirdiğin için bir pencere içine bir Kim Kardashian türü kafasını parçalamak için nasıl bir şey olacağını ilacı aldıktan sonra iki kez merak eden bir kız vardı, o da öyle yaptı)

  Karlı Turkce Dublaj – Karlı Dağdaki Ateş 1969 Tek Parça Sansürsüz Film İzle

  Ayrıca gerçekten sesi ayarlamak ve süper etkileyiciydi, çok büyük sineması için uyduruyor bu filmde büyük müzik için deli puan veriyor.

  Bunu görmek için çağırıyorum. bu film sadece Gözden Geçirme oldukları konusunda kafası karışık olmalı sonucuna varabilirim izledim sonra ve kendini beğenmiş kendini beğenmiş bir inceleme görmek oldukça şaşırdı.

  Film paranın satın alabileceği en iyi deneyimler ile arkadaş kendisi ve grubu düşkünlük zevk alır kim (Danny Masterson) varlıklı bireysel bir Neil hedonist yaşam tarzı öncül etrafında döner.

  Karlı Turkce Dublaj – Karlı Dağdaki Ateş 1969 Tek Parça Sansürsüz Film İzle

  Karlı Turkce Dublaj – Karlı Dağdaki Ateş 1969 Tek Parça Sansürsüz Film İzl

  Karlı Turkce Dublaj – Karlı Dağdaki Ateş 1969 Tek Parça Sansürsüz Film İzle

  Adada lüks bir eve bir gezi steroid performans sanatı gösterisi katılıyor ve buna da stilize bir seksi olan egzotik bir gece kulübüne bir ziyaret içerir. Kulüp ve Neil kendini hiç bir hediye gibi uyuşturucuyu denemek için fırsat sadece yakalamak sadece bir kez alabilir söylemiş ama neden söylemiş oldukları gibi başka bir deneyim var çetesi var.

  Karlı Turkce Dublaj – Karlı Dağdaki Ateş 1969 Tek Parça Sansürsüz Film İzle

  Deneyimi yaratmak için istekli olduklarını ertesi gün ve sonra her şey çözülmeye başlar.

  Film uyuşturucular hakkında vaaz için yola değil ve yine bazı eğlence uyuşturucu kullanımı ve şunları almaya TEŞVİK sapkın davranış deneyimi için talihsiz olan psikoz içine iyi arasındaki benzerlikler tanımak cant tema değildir.

  Sonu ilginç bir twist var ve son kredi sonra kısa bir sahne takip film imkanı ayarlar.

  Bu film de ilgi çekici ve araba kazalarının aynı şekilde rahatsız edici, insanlar zarar görüyor biliyorsun ama ürkütücü meraktan izlemeye devam edemem.

  Düşünen sağlam 7/10 bir kimse yoksa kendi üzerine almak istiyor.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Karlı Turkce Dublaj – Karlı Dağdaki Ateş 1969 Tek Parça Sansürsüz Film İzle