• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Kefaret Magallanes – Magallanes Turkce Dublaj 720pTürkçe Dublaj
  • İzlenme: 790 views
  • Yorum: 1 Yorum
  • Süre: 109
  • Tarih:

  Bay Alcazar asker şimdi Lima kentinde serbest bir taksi şoförü olarak hayatını kazanmak için mücadele Magellan, eski bir Ordu oynar. Ne derece boyunca bir rol oynar ama şimdi Alzheimer hastalığı muzdarip (Federico Luppi tarafından oynanan) eski Ordu Komutanı için Kefaret Magallanes – Magallanes Turkce Dublaj 720p sürücü ve bir parçası olarak ikinci bir iş-zaman bakıcım var.

  Bir gün Magellan hemen tanır ettiği bir yolcu alır. Taksi çıkar o zaman, nefes nefese anksiyete onun güçlü bir anı. Kadın (bu muhteşem Magaly Solier) Celina ve Albay bu ikisini Kefaret Magallanes – Magallanes Turkce Dublaj 720p bağlayan karanlık ve korkunç bir sır olduğunu yavaş yavaş öğreniyoruz.

  Magellan Salvador del Solar in ilk yönetmenlik denemesi. Bu onuru hakkında bir film; iyi ya da kötü , mağdur ve faillerin, ama aydınlık Yol perişan Ayacucho, Peru diğer parçaları arasında zaman seksenli, Peru sarsan iç silahlı çatışma hayaletler ile uğraşmak zorunda olan insan .

  Filmde de harika kadınlar, dostluk ve sevgi, onur gibi değerleri canlandırıyor. Ne kadar hatalarımızı telafi etmeye gidebilir mi? Nihayet uzun hatalarımızı telafi edeceğiz cezası bile bulamazsanız ne olur? Magellan bu nedenle kendi eylemleri için bir sebep yok, kötü adamlar, ama karakter olduğu Kefaret Magallanes – Magallanes Turkce Dublaj 720p esplanade insanoğlu hareket eden gri düz bir tez.

  Birçok hikaye hatları çözülmesini sırları ve ağrı ve mücadeleleri bol zevk olacak bir sinir bozucu bir film. Celina salon onu kaybetmeye çok yakın ve zalim bir tefeci – nadir sinema kadın rol yok, herhangi bir empati tarafından baskı uygulanıyor. Şantaj (Christian Meier) albayın varlıklı bir doktorun oğlu karşı planı neden Magellan ne sırlar ve bu şartlar altında. Hiçbir şey planlandığı gibi demek az gider demek.

  Filmin önemli bir konu üzerinde düşündürüyor. Bazı Perulular savaşın korku ve öfke Hazine. Bilinen tüm sahip oldukları, ya da bilmek istiyorum. Diğerleri barış, okyanus kıyısında Miraflores bölgesinde asmak planör tarafından zevk o kadar canlı refah ve özgürlük hayali. Daha çok ortasındasınız. Hepimiz bunu kabul ederler ya da olmasın, şiddet bir miras peşindeyim ve topallayarak. Bu şiddet, çok sosyo-ekonomik sonuçları ve nedenleri Latin Amerikalılar ve teşvik yardım eden Amerika Birleşik Devletleri de dahil olmak üzere ülke için önemlidir. Konuşma çok uzun sürdü. Geçmişin dehşeti hakkında konuşmaya teşebbüs eden Kefaret Magallanes – Magallanes Turkce Dublaj 720p film karakterleri gibi, beklediğimiz tepkiyi alamayabilirsiniz.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "Kefaret Magallanes – Magallanes Turkce Dublaj 720p"

  1. abacan 28 Kasım 2017 16:50

   448 Mrb paylaşım valla hoşuma gitti, teşekkürler Kefaret Magallanes – Magallanes Turkce Dublaj 720p abacan Osmaniye

  Kefaret Magallanes – Magallanes Turkce Dublaj 720p