• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Knight Of Cups 2015 Türkçe Dublaj 1080p Full HD İzleTürkçe Dublaj
  • İzlenme: 742 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 118
  • Tarih:

  Knight Of Cups Knight Of Cups filmi 2015 5.7 1080p olarak izlemeniz için hazır – filmkarsilastirma.comKnight Of Cups ABD İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli – filmkarsilastirma.com

  forma herhangi bir gelişme oldu çünkü ecently Peter Greenaway neredeyse hiç bir film izlediğini itiraf etti, hala sayılarla oyun oynadılar, kamera önce hatlarıyla yapıyor aktörlerle: sadece bir resim. Malick sanat mevcut durumu bu tanıma uymaz birkaç biridir, Diğerleri Tarkovsky, Kar-Wai, daha az bir ölçüde Kubrick gibi yönetmenler.

  Knight Of Cups 2015 Türkçe Dublaj 1080p Full HD İzle

  Bardak Şövalye Malick markalarını tüm görüntüleri mevcut: Hızlı kavşak, görüntü, duygu ve düşüncelerini sesli anlatım ile dokunmaktadır bilinç-teknik düzenleme mükemmellik ve akışında hikayenin saklanıyor. Kupa şövalyesi zaten Bir oğlum hayatın özünü yansıtır, (yakın zamanda ölen) babası ile sorunlu belirsiz ilişkisi, filmde bir bölüm Ölüm denir vardı: onun (da ölmüş) hayırsever kardeşim hayatta olan ilişkisi ilişkileri (zarar) kardeşi (zararı) Hayat Ağacı Merak gibi birçok otobiyografik unsurlar vardır. O zaman tatmin olmaması, yaşam ve duygularını onun içinden geçen kadın izle. Doğada güçlü İncil, suçluluk sorular ve mağfiret boyunca geçmek, filmi kendi hayatına yansıması için Malick terapötik alet olma. Resimleri analiz etmen için seyirci davet ediyor, tersine post-modernizm bir tür olarak çalışıyor. Gerçek ve hayal arasındaki çizgi, hypnotically neredeyse çalışır görüntüleri ile birlikte ortadan kaldırıyor.Knight Of Cups 2015 Türkçe Dublaj 1080p Full HD İzle

  Basit bir hikaye, ama kabın sadece film gibi zengin ve karmaşık olduğu Tarkovsky otobiyografik Zerkalo / Ayna, burada güçlü bir karşılaştırma. (Bir cümlede hala anlamı ile şaşkın ve anlam vermeye çalışıyordum tüm eleştirmenler bu Tarkovsky filmi anlatan (Resimlere bak)) Temizlikçi kadın, ünlü bir hikaye.

  Sadece bir kaç Bardak Knight çok büyük unsurlar burada öngörülen olabilir:

  Mümkün olan en geniş bağlamda derin kişisel sorunları karşılaştırarak, Rick convertible çekimleri devam eden atmosfer örnek çekimler için•. • İnsanlık doğadaki gerçek kurtuluşu bulma, sık sık bir sahne çölde (veya ünlü hareketli taş) kaya oluşumları bir atış ile biter, düşündüren, zaman, sonsuzluk ve kabullenme. • Hıristiyan sembolizmi: Las Vegas’ta bütün Bir sahne, bir melek Heykeli ile sona erer.

  İmagewise, en başarılı filmi: olasılıkları yükseklikte burada; Lubezki – sinematografi ve Fisk’in üretim tasarım rahat bırakmıyor bir şekilde kesişen iki doğa ve kültür şaşırtıcı çekim. Kadın güzelliğinin cazibesini çarpıcı görüntüde çarpıcı bir görüntü: ayakkabı, organları, Maskeler, reklamlar sonra sonuçları o kadar güzel ve akıllı ekrana getirilen bir örnek.Knight Of Cups 2015 Türkçe Dublaj 1080p Full HD İzle

  İnsanlık Kubrick, Herzog, Mann ve Malick üzerinde görüş Kubrick adamın varlığı hakkında kötümser olma film Sartre olduğu; Herzog insanlık girişim gereken yeri kesinlikle ayrı varlıklar olarak doğa ve insan kültürünün görür: karşılaştırmak çok ilginç. Mann dünyada, insanlık duygularını kaybetmiş, kendi Foucauldian teknolojik hapishaneleri çekilmekte. Malick ancak doğa ve kurtuluş parçası ile kargaşa içinde insanlık misalliance kararı yatıyor görür.

  Ayrıca Malick iş Heidegger, Nedenleri Das Wesen der Grundes / çevirmen Özü olmak Malick yazıları görsel eşdeğer olduğu söylenebilir. Kupa Şövalyesi (Sein (Dasein) bir soru kimin için bir kişi ile Olmak) Sein soruşturma görüyoruz. Deneyim sadece bu Dasein açısından tarif edilebilir. Bir ses olmadan bir ses, vicdan gelen, kendini tekrar bu arada kendi varlığı hakkında soruları yanıtlayan geri Uneigentlichkeit gelen Eigentlichkeit-farkındalık ve tatmin () Adam diyor.

  Bu küçük, ilginç film yapımcıları olacak tüm ödüller ile Berlin’de bir şey olmayacak. Ayrıca film kendi sınırlarını kabul etmek En zor olacağını düşünüyorum. Büyük ihtimalle bir eş ya da eleştirel değerlendirme-küçük eş alacak olsa da, daha yüksek bir seviyeye film sanatı getiriyor, bundan çok anlamsız, hayat bazıları için değiştiren film tarihinin önemli bir zaman içinde bir yer kazanmak.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Knight Of Cups 2015 Türkçe Dublaj 1080p Full HD İzle