• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Kötü Komşular Turkce Altyazılı – Neighbors 2014 Donmadan HD Film İzleTürkçe Altyazılı
  • İzlenme: 1.844 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 94
  • Tarih:

  Kötü Komşular Neighbors filmi 2014 6.4 1080p olarak izlemeniz için hazır – filmkarsilastirma.comKötü Komşular ABD İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli – filmkarsilastirma.com

  Ciddiyim, tiyatroda tam anlamıyla kimse gülmedi. Tek bir gülmek çok az güler ama değil. Sürekli aynı şaka kullanmaya devam ediyorlar çünkü film işkence gibiydi. Ben kullanılmış ilk kez komik olmayan bir şaka birden çok kez teslim edildi. İlk Komşular film komik değil, çok komik bir film ama çok komik ya da böyle bir şey yaptı. Bu film saçma ötesi. Tekrar tekrar aynı şakaları kullanmaya devam ettiler söylediğimi hatırlıyor musun? Tam anlamıyla hangi filmi 5 kere aynı şakayı kullanılan 10 dakikalık bir süre vardı. Bu sefer saatime baktım ve APTAL FİLME sadece 20 DAKİKA olduğunu gördüm. Hiç komik değil ve aynı esprilere yeniden tuttu aslında, bu film ile sorun. Orijinal film birden çok kez gelen espriler bile. Sadece düz üzücüydü. Başka bir şey, SETH ROGEN YENİ ADAM SANDLER oldu sanırım. Çok tek filmde aynı karakteri oynamaya devam ediyor ve sonunda başa geldiniz onun giydi. Bu Seth Rogen filmi görmek için para ödüyorum son kez olacak. Chloë Grace Moretz resmen berbat bir oyuncu olduğunu öğrendim başka bir şey. Herkes Hit olarak Kız ve hiç Sağlam bu yana (ben de dahil) herkes bu filmde ama oyunculuk ona bir ton göreceğiz serbest geçiş bağlamış ve bir ALACAKARANLIK filminden reddetti sahneleri izlemek gibi onu sevdiğini. Yaklaşık 40 dakika sonra ondan bıkarsın. Adam, bu film dahil herkes para için yaptığını biliyorum ama sonuçta birkaç kariyer daha fazla zarar vereceğini düşünüyorum. SENİ UYARIYORUM, PARA KAZANMAK VE BU FİLMİ İZLEMEK İÇİN BİR KURUŞ ÖDEMEZ. BERBAT BİR ŞEY. Seni uyardım. Uzun Delta Psi Beta kardeşlik ve (Zac Efron) dolambaçlı lideri Mustafa ile sorunlarını çözme sonra (Rose Byrne) Mac (Seth Rogen) ve Kelly Radner daha büyük bir eve yeni bir bebek beklentisiyle hareket etmektesiniz. Ama eski ev satış bir otuz gün Emanet içine girdikten sonra, Kappa Nu sorority residence yanındaki kapı alır. Rowdy grup alıcılar korkutmak istemezsin, çift başlangıçta (Beanie Feldstein) (alis Harikalar Diyarında), Beth (Kiersey Clemons) ve Nora liderleri Shelby ile sorunlarını açıkça önceki çatışma echo yakında fark önce neden çalışır. Mac ve Kelly kızlar evden girişimi olarak, ve Kappa Nu geri koymak kalmak için savaşır, her iki tarafın serbest bütün yalan, hile ve hızla uzak sadece kazanmak için gitmek için istekli olduklarını düşünmek de dahil herkesi zorlayan çalmakla meşgul.

  Tüm bu garip ilişki ve kusacak mideleri ile başlar, bir önceki resimde bulunan aynı vücut sıvı mizah ediyorsunuz. Siyah horoz Seks Oyuncakları, esrar aletleri, renkli küfür ve ünlem”!” Radner çocuğu önünde geçit töreniyle ilgili olarak daha çok var, ancak. Neredeyse her sahnede bulandıran, bir anı bir işkence-porno korku filmi gibi yalakalık 2 Komşular beri”: Sorority Yükselen” gülmek için yalnız şok değeri üzerinden hedefliyor, şaşırtıcı değil. Bu özellik izleyiciler uzak ekranında [14] bakmak için değil, aynı zamanda gerçek mizah mutlak yokluğu dikkatini dağıtmak için bir bomba yeterli olması iğrenç bulurlar umuduyla cesaret edemiyor.

  Eğer grafik erkek çıplaklığı, tampon şaka ve tahtakurusu kapari korku içinde gözlerini örten insanları kışkırtmak için yeterli değilse, arkadaşsız, hoş üniversiteli kızlar tasviri sadece işi olabilir. Aslında bunlar, yetişkin bir komedi sabit R-rating ile Barbie filmi samimiyetini sergileyen gençlik, çocuk, pijama Partisi takılan () harmanlayan bu film gerçekten yaş grubu hedef kitlesi bulunması gerektiğini bilmiyor. Şiddetle siyah uyuşturucu satıcıları kolay tüm projenin en komik rutin çekmeden önce beyaz hırsızların yakalanması önyargılı siyah polis (rol ters) tüm yarış şakalar dolaşan büyük cinsiyetçilik motifi ile, din iğneledi ve Soykırım melodileri, film teslim edilen iletilerin farkında olup olmadığını peg zor. Yaşlıya karşı genç ve naif karşı tecrübeli değerli bir tezat gibi görünüyor ama senaryoyu hiç bir fikri unutulmaz bir çizgi çıkacak kadar uzun duruluyor. Ancak, tekrar tekrar aynı şakşak hile, etkinliklerini ilk seferinde tamamen ilgisiz tekrarlayın.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Kötü Komşular Turkce Altyazılı – Neighbors 2014 Donmadan HD Film İzle