• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Küçük Kardeşim Turkce Dublaj – Stuart Little 2000 Tek Parça Sansürsüz Film İzleTürkçe Dublaj
  • İzlenme: 838 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 84
  • Tarih:

  Küçük Kardeşim Turkce Dublaj 1080p full HD kalitede filmKüçük Kardeşim Almanya İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli – filmkarsilastirma.comStuart LittleI recently got to see Men, Women, and Children, the newest feature from Jason Reitman (Juno, Up in the Air) and co-writing partner Erin Cressida Wilson (Chloe) based on the novel of the same name by Chad Kultgen.

  Son zamanlarda Erkekler, Kadınlar ve Çocuklar görmek, Chad Kultgen tarafından aynı adlı romanından (Chloe) (Juno, Up in the Air) ve co-yazar ortağım Erin Cressida Wilson, Jason Reitman yeni özelliği var.

  Küçük Kardeşim Turkce Dublaj – Stuart Little 2000 Tek Parça Sansürsüz Film İzle

  Film ensemble drama, etkisi hakkında internet ve teknoloji, samimi ya da başka ilişkileri olmuştur. Hayır orijinal hikayesi satır çığır açan onlar. (Kaitlyn Dever) (Ansel Elgort) bir Romeo ve Juliet. Bir evlilik (Adam Sandler ve Rosemarie Dewitt) kayaların üzerinde. (Jennifer Garner) kızı kontrol etmeye çalışan baskıcı bir anne. (Judy Greer ve Olivia Crocicchia) çocuğu ile yaşamaya çalışan kasıtsız bir ebeveyn. (Dean Norris ve Ansel Elgort) video oyun bağımlısı oğlu ile bağlanmaya çalışırken yeni tek bir ebeveyn. Şiddetli vücut imajı sorunları ile ilgili duyarlı bir genç kız.

  Oyuncuların tümü yetkin bir iş yaptı. Adam Sandler mükemmel oldu, (veya Komik İnsanlar Beni hakim bu yana ilk düz drama rolünde, eğer saymak. Ansel Elgort ve Kaitlyn Dever iki Ara performansları vardı. Karakter sıkıntıları onların her birinin kalbini kırmak ve onları destekliyorum. Ve en önemlisi, Jennifer Garner yıldır onu görmedim kadar iyi değildi. Benim kadar onun karakteri nefret etmem için inanılmaz bir iş çıkardı.Küçük Kardeşim Turkce Dublaj – Stuart Little 2000 Tek Parça Sansürsüz Film İzle

  Bağımsız bir görünüm ile büyük bir stüdyo lineer bir hikaye. Duygusal havai fişek bu filmde birkaç vardır. Sessiz anları bazı gürültülü hissediyorum.

  Bu hikaye zamansız. Kimse bu dünyada teknolojiyi anlıyor. Çok korkmakta haklı olan nasıl yüzeysel olarak bilen değil, gençler değil, anne. Hiç kimse anlamıyor. Bu hikayede her karakter internet sorunları çözebileceğine inanıyor. Yaralarını gizlemek için bir yol arıyorlar. İnternet anonimlik sağlayan ironik, ama o kim arama çoğu insan bağlantısı istemek. Çıktı ve kesinlikle sevdim ne zaman kitap okudum. Çok derinlemesine kitap ve film arasındaki farklar girmeyeceğim. Bazı karakterler kesilmiş, bazı hikayeler kısaltılmış ve düzenlenmiştir, sonunu biraz daha az karanlık. Ancak, iki saatlik bir film yaparken tüm bu değişiklikler anlaşılır olduğunu söyleyebilirim. Kitabın ruhu hala orada olsa. Eğer bu kitabı sevdiyseniz, bu filmi de seveceksiniz. Yönetmenlik ve oyunculuk harika ve bu bölümde sıfır şikayet var.

  Küçük Kardeşim Turkce Dublaj – Stuart Little 2000 Tek Parça Sansürsüz Film İzle

  Bir kaç şikayet var, eğer kitabı okumadıysanız eğer sizi takip etmek zor olacak gibi arsa gibi bazı bölümleri ile başlıyor. Onlara açıklık getirmek için harcanan biraz zaman çıkarırdı hikaye kesimleri vardı. Uzun filmlerin hayranıyım, ve bir sürü insan olmadığını anlamak, ama ekstradan 15 dakika büyük bir fark yapılmış olabilir bence.Küçük Kardeşim Turkce Dublaj – Stuart Little 2000 Tek Parça Sansürsüz Film İzle

  Anlatım okudum diğer yorumları arasında hassas bir konu gibi görünüyor, ve karışık duygular olduğunu söylemek zorundayım. -Açık bir kitap film anlatma fikri hoşuma gitti. Bağlam ve eğer anlatım yoksa filmde bi unutamıyorum o karakterlerin eylemleri arkasındaki itici belirli bir miktar, ama bu durumda çok tutarsız oldu. Ya da daha fazla anlatma ihtiyacı, ya da sadece intro ve diğer sınırlı olması gerekiyordu.Küçük Kardeşim Turkce Dublaj – Stuart Little 2000 Tek Parça Sansürsüz Film İzle

  İnsanlar yanlış parçalar üzerinde duruluyor bu film ile büyük bir sorunu olduğunu düşünüyorum. Herkes küt cinsel içerik, filmde teknoloji ve aşırı kullanımı hakkında konuşmak istiyor. Bana göre bu gerçekçi bir hikaye haline getiren şeyler. Belki de sadece yirmili yaşlarda olduğum için, ve künt cinsel içerik ve aşırı teknoloji kullanımı hayatımın büyük bir yüzdesi vardır. İnsanlar teknoloji ve/veya değişen ilişkileri mahvediyor bu nasıl bir film arayın. Katılmıyorum. Bu film büyürken, ilişkiler ve iletişimsizlik hakkında. İşleri yeni değil. Şüpheli ebeveynlik yeni bir şey değil. Vücut imajı sorunları yeni değil. Cinsel hayal kırıklığı yeni bir şey değil. Depresyon yeni bir şey değil. Film teknolojisi gösterir onlarla iç içe olmak, tam yol teknolojisi, modern yaşam ile iç içe olduğu için, bu şeyler herhangi bir neden ya da etki olarak değil. İnsanlar modern yaşam, teknoloji yorum olarak PRO isteyen ve karaktersiz buluyor. Herhangi bir taraf tutmak değil çünkü, işlerin nasıl gösteriyor.

  Eğer bu film teknolojisi hakkında ilginç bir hikaye yerine, bir yayın bekliyor gitsen, çok seveceksin. Sadece çocukların ya da anne getirme.

   

   

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Küçük Kardeşim Turkce Dublaj – Stuart Little 2000 Tek Parça Sansürsüz Film İzle