• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Kurda Tuzak Entrapment Turkce Dublaj – Entrapment 1999 Tek Parça Sansürsüz Film İzleTürkçe Dublaj
  • İzlenme: 768 views
  • Yorum: 1 Yorum
  • Süre: 113
  • Tarih:

  Kurda Tuzak Entrapment filmini hd kalitede izle ABD filmlerini İzleKurda Tuzak Entrapment Entrapment Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli.Lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşın – filmkarsilastirma.com

  Bu dün gece büyük ekranda gördüm, çok şey beklemiyordum ama eğlenmek umuduyla. Ne yazık ki olmadı. Neden? Yönetmen olduğunu filmin yazılı ve yolu olmalı. Asla sadece çeşitli sahneleri aktörler teslim yönetmen ne istediğini hiç doğru çaldı olmalı iken başladı ve oldu. Arsa ve hikaye hattı herhangi bir açıklama takmam, diğerleri de büyük bir iş yapmış. Sadece yönetmenlik ve yazma duygulardır hissediyorum şeylere devam edeyim.

  Film yeterince iyi, eski zorbalık yağ ‘Rob Wierdich dönüşüm alırız artık büyük ve kaslı Rob Taşın içine başlar … ve bu adam şimdi yeniden nasıl söz okul yüksek büyük fiyasko oldu kendi tahminine yer olan ortak yaşam kahramanı Calvin Joyner, bir adam girer. Joyner bu şaşkın ve isteksizce uysal nebbish oynarken taş-üst coşkulu ve meşru bitti. Ama çok uzun süre üzerinde taşıdı, gülmek için zorluyor. Hart Joyner normal konuşma sesinden Chris Rock tarzı gider gibi görünüşte küçük provokasyon ile cırtlak sesle ve Dwaine Johnson’ın Rob Taş fazla abarttın kocaman gülümsemesi oynar ve yorucu ve rahatsız edici hale gelir, böylece genellikle hafif nükteli gag kalpli.

  Geçtikçe filmde kötü idare fırsatları kötüleşir. Beklenen lise reunion filmi geç geliyor. Filmin yapımcıları zevkle ya da etkili bir şekilde hepsini bağlayıp hikaye için tatmin edici bir sonuca yapmak hiç iyi bir fikir gibi görünüyor. Film boyunca Taş taciz ve aşağılanmış olan asıl zorba, kendi değişim aşağılama-uppance dağıtıldıktan olabilirdi, ve bekliyor ve bu iple bile oldu. Bunun yerine yazarlar bu şansı berbat ve Taş sadece kapalı çekmek ve kafasına tek bir darbe ile bilinçsiz çok küçük adam vurmak, tüm kalabalığın önünde duruyordu. Güzel. Kahraman dönüştürmek için bir yol.

  Hangi Taş sahne alıyor sonraki sahnede bir onur kabul ederek, giyim çıkarmaya başlaması ise çok daha rahatsız edici. Hayır…… ama evet gitmiyor. Sadece yazarlar kibir bir ekranda kaslarını göstermek için gömleğinin Taş şerit var, tamamen çıplak striptiz onu, kalabalığın arasında ooo var ve ah var, ve daha sonra normal bir dans katılımcı gibi dolaşıyorsun. Ne tam Çıplaklık amacı neydi? Daha iyi Taş gibi kasları onun cinsel organına falan değişmiş olduğunu inanalım? (tabii ki gösterilen olmasa Taş Joyner sarılmaya çalıştığında, Taş tamamen çıplak olduğunu ima açıktır ve ikincisi diyor ki, “şimdi çöpünü dışarı sarkmış Değil!”

  Olay yerinde kırgın değilim, ama gerçekten rahatsız edici ve mantıksız gag hikaye ark ilerleyen olduklarını düşünmek yazarlar neyin motive ettiğini merak ediyorum. Ne düşünüyorlardı? Sadece garip geliyor.

  Aksiyon sahneleri, serin stunts bir sürü, ama hikaye bir zavallı söylüyor ele alınmıştır. düze Casuslar arsa hakkında orget ve onun kusurlarını, film aptal bir komedi yapma kararını aramaz ve Johnson ve Hart arasındaki güçlü ilişki sayesinde sparks. Olabilir gerilim hepsi doğru şekilde yaratıcılığı ve dilsiz olmaması gibi görünüyor ama aynı zamanda izleyiciler beklenen olabilir daha zeki olmak. Zorbalar ve kendini ancak dönüştürmek için ilham hakkında komik ama saçma eylemleri, tatlı lise arkadaşları dostluklar, komedi her şey-özgünlük gerilim; büyük mizacını oluşturmak için yine yetersiz, yine de sonuna kadar gülümseme tutmak mümkün değildir bu eksikliği içine harmanlanır. Filmde iki aktör arasında güzel bir kimya merkezileştirir, hem de Hart ve Johnson sadece kasları flex için bilerek daha ciddi bir karakter ve onun saçmalıkları çeken neşeli bir bromantic, özellikle son teslim. Derinlik misyon arayışı hakkında açıklama eksikliği olabilir ama genel nedeniyle dökme çabalarının kahkaha bize getirmek için eğlenceli.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "Kurda Tuzak Entrapment Turkce Dublaj – Entrapment 1999 Tek Parça Sansürsüz Film İzle"

  1. Serhat 13 Ağustos 2017 04:56

   278 Selamın aleyküm sayfan inanki mükemmel, teşekkürler Kurda Tuzak Entrapment Turkce Dublaj – Entrapment 1999 Tek Parça Sansürsüz Film İzle Serhat Gümüşhane

  Kurda Tuzak Entrapment Turkce Dublaj – Entrapment 1999 Tek Parça Sansürsüz Film İzle