• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Leylekler Storks – Flight of the Storks Full Tek Parça HD Film İzleTürkçe Dublaj
  • İzlenme: 715 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 180
  • Tarih:

  Leylekler Storks Flight of the Storks filmi 2012 7.0 1080p olarak izlemeniz için hazır – filmkarsilastirma.com Leylekler Storks Flight of the Storks Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli.Lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşın – filmkarsilastirma.com

  2016 20 EylülLeylekler Storks – Flight of the Storks Full Tek Parça HD Film İzle

  Bu dizi için çarpıcı bir arka plan olarak kullanılan muhteşem İzlanda manzara, gerçekten kötü senaryo ve hikayenin telafi edemedi. Arsa takip etmek zor değil, altyazı nedeniyle kötü yazma çünkü. Sanki sıralama ve sürekliliği sağlamak için bir film şeridi kullanmak mı yoksa. Karakterler birdenbire ortaya çıktı ama ana arsa bağlantılarını asla yeterince anlatıldı. Yarı zamanlı izleyici bu insanların rolü hikayenin ne olduğunu merak bırakılır. Son bölüm tamamen inanılmaz bir şey, bir karar İzlandaca “Dedektif becerileri harikalar”. Bu dizi bu ülkede gerçek polisler ve Dedektifler için bir utanç kaynağı değilim! Sonu saçma ve yetersiz. Bu Nordic Noir “bekliyor” ne düzeyde değildir.

  Leylekler Storks – Flight of the Storks Full Tek Parça HD Film İzle

  Gerçekten çok kötü! Şimdi, İzlanda düşük suç oranına sahip olsa bile, ama “büyük suç” henüz mevcut, özellikle uyuşturucu ve para aklama ile ilgili olanlar. Bu yüzden, zaman zaman, polis normal memur iş kendilerini sınırlamak, ama Uluslararası İlişkiler yolsuzluklar ve şiddet yönetimi ile uğraşmak zorunda olamaz.

  Leylekler Storks – Flight of the Storks Full Tek Parça HD Film İzle

  Standart bir suç drama hikayesi satır ve karakterler (süper)doğal fenomen ve yetenekleri ile iç içe olduğu Hamarinn aksine, Hraunið çözüm mitolojik konular ya da hayaller olmadan ulaşmış olduğu “sıradan” bir suç dizisi. Yine, oyunculuk iyi, güzel sert İzlanda doğal görünür, ama yine de kısa benim için düştü, örneğin Ófærð ve Baltasar Kormákur genellikle dahil olduğu diğer filmlerin gerisinde bir şeyler vardı. Geçmiş ve şimdiki zaman arasında çeşitli bağlantılar belirsiz kaldı ve uzun takip sahneleri ve çekimleri bir şekilde uymaz. Bazı karakterler ve sahneler hiçbir ek değer verilir, ve sonu biraz aceleyle geldi.Leylekler Storks – Flight of the Storks Full Tek Parça HD Film İzle

  Ama yine de, heyecan ve karanlık güçlerin bir tür bekliyoruz İskandinav insanları ve doğayı seviyorsanız ve sonra Hraunið ekran karşısında keyifli saatler geçirmek sağlar.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Leylekler Storks – Flight of the Storks Full Tek Parça HD Film İzle