• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Look Who’s Back Er Ist Wieder Da Turkce Altyazılı – Er ist wieder da 2015 Donmadan HD Film İzleTürkçe Altyazılı
  • İzlenme: 646 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 116
  • Tarih:

  Look Who’s Back Er Ist Wieder Da Er ist wieder da filmi 2015 7.1 1080p kalitesinde izlemek için doğru adrestesiniz. Tek part olarak Look Who’s Back Er Ist Wieder Da izleyebilirsiniz.Look Who’s Back Er Ist Wieder Da Er ist wieder da Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli.Lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşın – filmkarsilastirma.com

  24 Ekim 2015Look Who’s Back Er Ist Wieder Da Turkce Altyazılı – Er ist wieder da 2015 Donmadan HD Film İzle

  Öncelikle bu filmi dayalı aynı adı taşıyan kitap okuyan birini gördüğümde Berlin’de bir yıl önce Seyahat ediyordum. Böylece yolculuğum Berlin ve posterler için tekrar “Er ist wieder da” reklam vardı bana getirdi aklımın bir köşesinde kaldı, bir gitmek vermek zorunda kaldım.

  Meydan, Hitler ya da Nazi rejimi temalı önceki komedi filmleri gibi, makul bir tat hattına giriyor ve hala bazı alaka kazanmak için yeterince zor. Bu kez, Yapımcılar en iyi bilinen sahtecilik yapan biri, çok iyi çalışan birçok unutulmaz karakterler hakkında ilgi çekici bir hikaye anlatmak için bir özet olarak kullanır. Ama burada, itibaren, Hitler gibi pivot için küçük, gerçekçi kıyafetleri ve davranışları, günümüz Almanya tecrübesini anlatıyor. Böylece büküm, kısmen, Borat ruhu içinde bir mockumentary, insanlar sokaklardaydı ve siyasi sistem, genel olarak medya – hayat hesaplanan eleştirileri teslim Hitler nasıl tepki vereceklerini görmek için. Bunu yapmadığı zamanlar, bu film daha açıkçası senaryosunu parçaları için şakşak ve ironi iyi bir doz sağlar. Birini diğerinden ayırt etmek gerçekten zevk için anahtardır; anahtarı en zorlu anlarında üzerinde modern tarihin tuttuğu sembolik gücün tuhaf mizahi bir karikatür gibi Hitler bu sadık temsili kabul yatıyor. Başında, ama iyi bir yerleşir, bir süre sonra olacağını düşündüğümden biraz daha zordu.

  Look Who’s Back Er Ist Wieder Da Turkce Altyazılı – Er ist wieder da 2015 Donmadan HD Film İzle

  Narratively, pek çok olur, kahramanı Berlin’de açılan ve dünyanın günümüzde olduğu gibi ne tanışmış olması dışında. Bu ona yardımcı olmak için, bazı destek karakterleri kılavuzları olarak hareket; hiç gerçek bir şey” değil, bir komedyen ya da bir hicivci olmasını “inanıyor. Hangi durumun ahlaki boyutu ile yürütmektedir derece sınırlı olduğundan, yani bir bakıma, gerçekten çok iddialı bir film değil. Daha korkunç, dokunarak hatta bir Hitler filmi anlatmak istediğinden-ve-git anları gülmemek için çalışır ama iddialı. Bu zaman en iyi şekilde, ama sonra şakşak ara sıra bir parça yüzüne insanlar sadece polemik çünkü duymuş bu biraz komik bir film realiteye geri misin vurur.

  Look Who’s Back Er Ist Wieder Da Turkce Altyazılı – Er ist wieder da 2015 Donmadan HD Film İzle

  Makul bir araya gelen her şeyi önemli bir parçası “denge tencere” tutmak için güçlü bir performans sunar Oliver Masucci, teşekkürler. Birinci ağızdan anlattı kurgu herhangi bir karakter ile izleyicinin empati yapmak, dolayısıyla tarihsel figür insanlıktan olacak belki de özellikle bu eleştiri olabilir: ima ediliyor. Ama sadece adam yaptıklarının bir tarihi figürün kendisi ve “Er ist wieder da” biliyorsun ve bu 1933 önceden vardı düşünün ne bu bağlam içerisine çalışır. Belirtildiği gibi, çok derin uymamış ve bunu yapmak için oldukça sorunlu olacaktır. Biraz açık ve belirsiz bir şekilde sonuçlanan sadece bir düşünce deneyi.

  Look Who’s Back Er Ist Wieder Da Turkce Altyazılı – Er ist wieder da 2015 Donmadan HD Film İzle

  Ama asıl soru şu adrese: güldüm? Evet, yaptım. Hoşuma gitti mi? Evet, yaptım. Film (her zaman) ben başka bir şekilde yapmadan Hitler karakterini oynuyor hangi eğlenceli bir ortam yaratmayı başarmış. Büyük resmi olarak, dünyanın şu anda karşı karşıya, özellikle Avrupa’da yaşadığımız sıkıntılara rağmen, 70 yıl önce olduğu, toplu olarak, bu katılmayabilirim. Ya da yine aynı hataları yaparız. Ama Berlin ziyareti bana başka bir hikaye. Film Hitler geçerli gün bir ortamda gösterir. İlk başta çok komik ama film boyunca sadece komik gelen garip ve ötesinde döner. Hangi film Hitler hakkında diğer filmler, Der Untergang “gibi, bugünkü Hitler saçmalığını sadece eğlenceli ama aynı zamanda komik sahneleri ifade eder harika sahneler var. Film çevirmek ince ve etkileyici. Bana bu oluşacak gerçek şekilde yansıtan çoktan oldu, sonra sadece dikkat edin. Bir noktada seyirci kendi kahkaha onun soruları bile olur. Bu film deneyimi için eğlenceli, ama aynı zamanda siyasi manzarasında yapılacak değişiklikler karşı karşıya.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Look Who’s Back Er Ist Wieder Da Turkce Altyazılı – Er ist wieder da 2015 Donmadan HD Film İzle