• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Martyrs Turkce Altyazılı – Martyrs Of The Alamo 1915 Full HD Film İzleTürkçe Altyazılı
  • İzlenme: 995 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 71
  • Tarih:

  Martyrs filmini hd kalitede izle ABD filmlerini İzleMartyrs Martyrs Of The Alamo Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli.Lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşın – filmkarsilastirma.com

  Martyrs Turkce Altyazılı – Martyrs Of The Alamo 1915 Full HD Film İzle

  Burada bir sürü yalan söylüyorlar, hayali insanlar her şeyi ve hiçbir zaman kale içinde gizli bir geçit başına gelen olayları kışkırtmak. Burada da (ve sadece coonskin şapka sayısı hiç girmeyelim) propaganda var. Siyah Douglas Fairbanks gibi Meksikalılar hemen her Kuzey Amerika klişe görüntülenir gibi bugün de modern duyarlılıklarını rahatsız var.

  Martyrs Turkce Altyazılı – Martyrs Of The Alamo 1915 Full HD Film İzle

  O dedi ki, (ilk Alamo filmi) Alamo hakkında sistemler, (5) Bu ilk uzun metrajlı filmi 4 yıl önce çıktı ama kayboldu bize olay ve 70 yıldan daha az Meksikalı sonunda Amerikan Savaş hatırladım sonra insanların en az 80 yıl hakkında çok şey söylüyor. Bowie, Travis ve Crockett orada, tabii ki, ama bakış açısı karakteri aslında (burada denilen Sessiz Smith) Sağır Smith.

  Önemli olan sadece bu mücadele içinde olduğunu Sağır Smith hakkında daha önce işitme hatırlamadım, ama internette onu arıyorum sonra fark ettim. Önemi onun için başlıca nedeni “Texas Casus” … o filmde yok lakabını hak etmesini sağladı hem de Amerikan ve Meksika çevrelerinde Latin ve bir rehber ile evliliği … ama en azından onun rolü mahallinde varlığını ve önemini kabul ettiler. Onun portre ve onu oynayan aktör arasındaki benzerlik, hayranları severek Robin Hood “” Prens John rolüyle) hatırlar Fairbanks kim Sam De Grasse (de dikkat çekiyor.

  Martyrs Turkce Altyazılı – Martyrs Of The Alamo 1915 Full HD Film İzle

  Kamera teknikleri mükemmel, çok, ve 1915 yılında çığır açan olmuştur. Aktörler çok sayıda, at sırtında askerler de dahil olmak üzere, San Antonio (sokaklarda) küçük boşluklar sayesinde toprak ve gökyüzü geniş bir araziye saldıran Meksikalı bir Ordu ile dolu olan seyirci gibi savaş sahneleri ezici olmadan hareket etmelidir burada iki sorun var: sahneleri var. Birden fazla geçmiş büyük resmi yaratıcı kamera açıları ile eski çözdüler, hızlı bir şekilde kalabalık sahneler sırasında sokakta çeşitli önemli karakterlerin yakın çekim hareketli. İkincisi, Alamo ücretleri bazı sırasında geniş sınırları olan bir balık gözü görünümü de dahil olmak üzere ellerinden gelen, ama gerçekten orada Meksika birliklerinin ezici sayısal üstünlüğü iletmek için daha fazla oyuncu da yaptılar. 1915 olduğunu düşünüyor, ama yaptıkları çok etkileyiciydi.

  Martyrs Turkce Altyazılı – Martyrs Of The Alamo 1915 Full HD Film İzle

  Santa Anna kaleye girmiş sonra son şeklini seviyorum, karanlığa solmaya ayrı kavgalar bir dizi olarak çekildi. Gerçek savaşta, Santa Anna tüm kadınların ve çocukların gitmesine izin verdin işaret olsa gerekir.

  En sonunda da beni biraz İç Savaşı hakkında modern bir film, “Tanrılar Ve Generaller” açılır şekilde hatırlatıyor bayrakları ile ilginç bir şey yapıyorlar.

  Martyrs Turkce Altyazılı – Martyrs Of The Alamo 1915 Full HD Film İzle

  Internet Arşivi, http://www.archive.org boş bir baskı gördüm. En iyi kalite değil, sonuna kadar hala resmin orijinal makaraları sonunda ve ayrıca bazı ara ile başlık kartları tümünü değil. Ayrıca genellikle çok epik ve güçlü iyi bir ses var ama ekranda gösterdiği şeye bağlı değil. Daha fazla film sahneleri ile senkronize bir dönemini hatırlattığını birkaç hafif insan melodiler ve ülke kaçınıyor, ve muhtemelen bir şey deneyimini artıracak.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Martyrs Turkce Altyazılı – Martyrs Of The Alamo 1915 Full HD Film İzle