• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Mojin The Lost Legend – Mojin – The Lost Legend Full HD Film İzleTürkçe Dublaj
  • İzlenme: 1.150 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre:
  • Tarih:

  Mojin The Lost Legend Mojin – The Lost Legend filmi 2015 6.1 1080p olarak izlemeniz için hazır – filmkarsilastirma.com1988’de, üç Mojin (mezar yağmacısı), Hu Bayi, Wang Kaixuan ve Shirley Yang, New York’a yerleşerek emekliye ayrıldı.Bayi ve Shirley romantik bir ilişki içine girdiler ve Kaixuan, büyük Mojin’in Amerika

  Mojin The Lost Legend – Mojin – The Lost Legend Full HD Film İzle

  Aksiyon komedi yetenek atlamalı hayaletimsi bir varlık mücadele Çin sinemada eski bir eğilim, çoğunlukla vampir aptal sürümü ile uğraşıyor. Görsel teknoloji son dayanak noktası ortaya çıkar da bu tür gelişmeler, en yakın karşılaştırma oryantal atmosferi ile Anne olurdu. Mojin çok korku ve aksiyon karışımı sadece daha sonra etkisini gösterir bu yana ilk başta çok gösterişli ya da yavaş görünüyor, haklı olabilir.Mojin The Lost Legend – Mojin – The Lost Legend Full HD Film İzle

  Bir gizem 20 yıl önce çizilmiş olduğu gibi hikaye (Chen Kun) isteksiz maceracı Hu bir Bayi izler. Pacing ilk hareket de ne yazık ki durgun, ağır biraz komedi konusunda çok güvenerek. Yüksek sesle şaka bu tür sık sık Çin Komedi, ya Koreli ya da Japon filmleri bile kullanılır, ama tuhaf bir yaklaşım çok batıdan kitle için rezonansa olabilir. Kuşkusuz niş bir lezzet ve kültür odaklı bir tat. Ayrıca, drama faktörü sadece sonuna doğru parlar.

  Sesi ayarlar sonra, giderek daha iyi oluyor. Birkaç mitolojik süslemeler ve ürpertici karakterleri içeren, orijinal sevimsiz doğa ötesinde beklenmedik ürkütücü olmayı başarıyor. Eylem ve etkisi çok daha iyi ücret. Yüksek kademe animasyon düzeyi değil ve özellikle çorak arazilerde uğraşıyordu beri çekici set parçaları oluşturmak için sanatsal tasarım yardıma ihtiyacı olsa burada bir cilalı görsel.

  Aşk kredi faiz Shirley gibi Qi Shu gitmek gerekir. Çok güzel görünüyor, popüler Lara Croft yüz giyilmesi ve uzun kayıp mezar yağmalama gibi bir karakter olması güzel. Eylem de meyvelerini ikinci yarısında salaklık sıkı anlatı ve göz alıcı dizileri hikaye vardiya olarak geliyor. Mizah olarak iyi çalışır, standından komedi, parçalanması ve hızı daha hızlı olduğunda bile güzel gags bir çifti sunacak.

  Filmin sonraki bölümleri diğerlerinden daha iyi, daha çok göz önüne alındığında önemli yapı ile oldukça uzun bir film. Ancak, tüm parçalar bir araya Mojin uygun zaman – Kayıp Efsane yeterince büyüleyici bir macera.Hiç adalet film yapmak Mojin: Kayıp Efsane” (aka “Hortlaklar”, kesinlikle radar altında kayma izin vermelisin bu bir film değil bir başlık). Tabi ki film izlemek zorundaydım olan Shu Qi bir hayranıyım, çünkü film haberdar oldu. Ve bu film aslında Çince “Tomb Raider” filmi, tür olarak özetlenebilir.Mojin The Lost Legend – Mojin – The Lost Legend Full HD Film İzle

  Hikaye ABD’DE hayata adapte olarak birbirimizden uzaklaşmaya, arkasında Çin ayrıldıktan sonra da kim-örme mezar kaşifler yakın üç olduğunu. (Huang Bo tarafından oynanan) Wang Kaixuan antik bir mezar kanıtı çekici bir video gönderdiğinde, (Kun Chen tarafından oynanan) Hu Bayi ve (Shu Qi tarafından canlandırılan), Shirley ilgi karıştırılır. Mojin bu sırları ortaya çıkarmak ama ne bu antik mezar olacak? Söyledikleri gerçekten işveren niyetleri? Kime şimdiye kadar Dünya yüzeyinin altında mahsur kaldığımda güvenebilir misin?

  Film için çok iyi bir ilerleme ve hızlı ve iyi bir ayak olarak erken ve gerçekten film boyunca yavaşlatın başladı. Ve bu şekilde, o zaman gerçekten film çalıştırmak için iki saat boyunca herhangi bir yavaş, sıkıcı ya da sıkıcı anları değildi.

  “Mojin: Kayıp Efsane” etkileri mal olduğunu ve o gerçekten oldukça güzel birlikte film oldu. Özellikle müthiş inandırıcı, gerçekçi ya da sadece göz kamaştırıcı kanıtlayan özel efektler ve CGI gibi bu film için çok önemli çünkü. Ve özel efektler ve CGI ekibi uçan renkleri ile bu işlenmiş.Mojin The Lost Legend – Mojin – The Lost Legend Full HD Film İzle

  “Mojin: Kayıp Efsane” oyuncular iyi bir derleme var. Üç kurşun yetenekleri eşit derecede iyi film; olan Huang Bo, Kun Chen Shu Qi sahne vardı. Ama (oyun Bayan Ying) aynı zamanda Xiaoqing Liu burada onun performansı ile ayakta.

  Eğer doğaüstü öğeleri gibi “Indiana Jones”, “Tomb Raider” ve seviyor gibi macera filmleri hoşlanıyorsanız, o zaman kesinlikle Mojin: Kayıp Efsane “bir şans ver”. Bu film kesinlikle macera türü için değerli bir ektir çünkü Mandarin bir film olduğundan kapalı yazmayın.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Mojin The Lost Legend – Mojin – The Lost Legend Full HD Film İzle