• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Orman Çocuğu The Jungle Book Turkce Dublaj – The Jungle Book 2016 HD Film İzleTürkçe Dublaj
  • İzlenme: 874 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 105
  • Tarih:

  Orman Çocuğu The Jungle Book The Jungle Book filmi 2016 7.8 1080p kalitesinde izlemek için doğru adrestesiniz. Tek part olarak Orman Çocuğu The Jungle Book izleyebilirsiniz.
  Orman Çocuğu The Jungle Book ABD İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli – filmkarsilastirma.comOrman Çocuğu The Jungle Book Turkce Dublaj

  Bir kurt ailesi tarafından doğum tarihten beri, (Neel Sethi) Mowgli (Idris Elba) korkunç Kaplan Shere Khan güçlü kükremesini salıyor zaman bildiği tek evi terk etmelidir. (Bill Murray) ruhlu bir ayı hiç akıllıca (Ben Kingsley) panter ve ücretsiz rehberliğinde, genç çocuk ormanda hayvanlar dizisi, kaygan bir python ve düzgün konuşan bir maymun da dahil olmak üzere karşılar. Yol boyunca, Mowgli kendi epik yolculuk bulma eğlenceli ve macera yol açar değerli hayat dersleri öğrenir.

  Disney Resmi üst ve 1 numaralı aile filmleri yapımında en iyi firmadır.

  Her şey bu film hakkında mükemmel.Orman Çocuğu The Jungle Book Turkce Dublaj

  Bu film en çok Oscar kazanacağını garanti ederim. Ormanın Kitabı hakkında bildiğim herkes tarafından saçma sapan şeyler olmuştur, ama şimdi nihayet gördüm ben tüm yutturmaca ne olduğunu tam olarak anlamış değilim. CG olağanüstü kısa bir şey değildir, özellikle gündüz yerine geceleri yapılır çok düşünürsek bu doğru değil, ve bunu başarmak için daha çok başardık nasıl etkilendim, ama güzel bir film ve olağanüstü bir film aynı şeyler değildir; benzer şekilde, ortalama bir filmden daha güzel ve olağanüstü bir film aynı şey değildir, ve bu film ortalama daha iyidir.

  Orman Çocuğu The Jungle Book Turkce Dublaj

  Yazı o kadar iyi değildi, ama fena değildi. Bu bir çocuk filmi, ve herhangi bir şekilde başka daha kötü bir senaryo bir film için bir bahane olduğunu sanmıyorum olsa da, film yine de çocuklar aptal şakalar ve kolay oyalamak için diyalog anlamak gerektiğini anlamak önemlidir.

  Film benim asıl sorun çocuk oyuncu oldu. Yeri ve garip olmadı çünkü Lister gibi Bir hareket mümkün olacak 12 yaşında bir çocuk beklemiyorum, ama belirli bir atış bağırdı idi ve yanlışlıkla sessiz sinemada güldüm. Ayrıca acayip basit ve klişe hatları verildi. Bunun yerine onun karakteri geliştirmek amacı bu başka bir şey, çünkü bu işi yapıyorum her zaman “” ve onun konuşma çoğunluğu elde ettiği diğer karakterler için açıklama yapılmış gibi hissettim. Birlikte olduğunu bilmesine izin vermeyeceğini, çünkü normal bir çocuk gibi hareket etmeyi başardığı bir kaç sahne vardı, ve o kesinlikle en iyi performansları vardı, ama genel olarak hepsini vermek mümkün değildi.

  Orman Çocuğu The Jungle Book Turkce Dublaj

  Diğer karakterler iyi oynandı ve animasyoncuları tüm kavgalar koreografi ile iyi bir iş yaptı. Bill Murray Baloo için harika bir seçim oldu, ve bu noktada o ayı o kadar bir karakter vermiş olabilir başka bir ses düşünemiyorum.Şarkılar, ancak oraya ait hissettim ve zorla, ve bu konuda söyleyeceğim tek şey bu.Orman Çocuğu The Jungle Book Turkce Dublaj

  İnsanlar gidip görmek herhangi bir anlamda bu film nefret etmiyorum ve tavsiye ederim. Kalp de çok zevk aldığımı çok iyi bir hikaye. Çocukluğunu yeniden ziyaret nostalji hiç 1967 film görmemiştim sadece sahnede şarkı söyleyen maymun olan biri çünkü benden daha fazla zevk yardımcı olacak geçmişimi bağlanmak için, bana göre bu filmde çok fazla olmadığından eminim.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Orman Çocuğu The Jungle Book Turkce Dublaj – The Jungle Book 2016 HD Film İzle