• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Özgürlüğün Turkce Dublaj – Easy Rider 1969 Full Tek Parça HD Film İzleTürkçe Dublaj
  • İzlenme: 5.149 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 95
  • Tarih:

  Özgürlüğün filmini hd kalitede izle ABD filmlerini İzle
  Özgürlüğün Easy Rider Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli.Lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşın – filmkarsilastirma.com

  Turkce Dublaj – Easy Rider 1969 Full Tek Parça HD Film İzle

  Bu yaratılış tarzı, özgün 1969 filmin yönü veya niyet ile ilgisi yoktur.

  Etkili Wyatt ve Billy yolda ilk etapta nasıl düştüğünü daha çok teknik ve aşırı duygusal bir şekilde anlatmaya çalışır. Bunu yaparak, her karakter-çocukluktan itibaren tanıtılan, orijinal parçalanmış ve flash-back tarzı biraz çoğaltmak için çalışır sinematik bir tarzda kesilip tekrar, ama oldukça enerji ve hikaye yönü yeterince açık karakterleri seyirci için bir bağlantı elde tutmak için görünmüyor olabilir.

  Turkce Dublaj – Easy Rider 1969 Full Tek Parça HD Film İzle

  (Shane Williams) (Wes Coast), Jeff Fahey ve Sheree J. Wilson ayrı ayrı karakterin derinliği izlemek için ilginç ama yardımcı roller tam 90 dakika taşıması zor.

  Motosiklet sahneleri bir üreticiden bir reklam izlerken deneyimi şeyi (benzer) hikaye daha sağlam dekoratif,-bir ses sans. Ben sahipleri ve bisiklet arasındaki bağlantıyı tasvir değil sadece set dekor, düşürülme sahnelerde atılan pek çok muhteşem bir şekilde restore edilmiş antika ve koleksiyon bir bolluk vardır. Hiç hikaye boyunca herhangi bir ter, kirli eller, ne cilasız krom gördüğünüz motorcu karakter bir yeri olan bir film için tuhaf görünüyor. Kir geri yollarda basmış olsa bile lastikler bile sahneler arasında temizlenmiş gibi görünmüyor.

  Turkce Dublaj – Easy Rider 1969 Full Tek Parça HD Film İzle

  Teknik olarak, yerleri ve ayarlar iyi gelişmiş, ama bisiklet için (çok benzer) karakter ne demek bu güzel ayarları bağlayan çok az şey var. Clark Griswold sadece Grand Canyon kenarında, “Gee, güzel sürüş gün sonra geldi izlemek gibi. Hey, Wally Dünyaya gidiyoruz!” Sonuçta hikayenin gelişimi inanmak zor – her karakter engel yolunu kendi komut dosyası tarafından atılmış ne olursa olsun üstesinden gelmek için çaba sarf gitti neden merak bırakılır. Sadece arkasını döndü ve hikayenin organik bir yönde gitmek, ama bunun yerine sahne sahne olmuş olabilirler, hemen hemen ya da… ama o yazıldığı şekilde olduğunu söyleyebilirim neden olduğunu söyleyerek “Değil,” aktörlerin iç sesini duyamaz.” Bu filmin arkasında ÇOK fazla zaman, enerji ve bütçe – tarihsel zaman 70 yıl hat yerleri, olayları ve ayarları yeniden girişimi belli oldu. Belki birlikte 10 farklı karakter arka hikayeler bağlamaya çok fazlaydı, bu zaman aralığı için, yol (1969) Easy Rider ‘ da meydana gelen ikonik çift yol. Hikayenin bir versiyonu belki de sadece babasının öfke ve korku, ve bu taban tabana zıt görüşte olan bir aile neden anlamaya çalışan arasında kalmasına kardeş, ayrı dönme oğlunun ihtiyaç odaklı bir tercih kesilmiş olması gerekiyor.

  Turkce Dublaj – Easy Rider 1969 Full Tek Parça HD Film İzle

  Sunulan ER seviyorum, ve şöyle şöyle oldu sandım neden, güçlü bir fan için gönderildi üretilen karakter kurgu hikayeler, fotoğraf ve video klipleri ile, her birinin Burada olduğunu belirterek “(1969) ER sosyal medya fan sayfası benzer.” Bu bir devam filmi olsa da yeni sayılır, arka (ER) Orijinal “Easy Rider” önce ne oldu bakıyorum. Tabii ki bazı insanlar bu kadar basit aslında rahatsız hissedebilirsiniz. Ve bu izlenimi film başlangıcı ile kaybolmayacak. Aslında (saç kesimi ve genel görünüm) bir benzerlik olsa da, oyunculuk bir TV sabun gibi. Ve bu hiç de iyi değil.

  Turkce Dublaj – Easy Rider 1969 Full Tek Parça HD Film İzle

  Neyse ki Jeff Fahey gelir ve “eğlenceli” sıralama başlar. Film biraz yükseltir ve onu ve karakter etkileşimi daha alamadım neredeyse utanç verici. Ama (karakter ile ilgili) gidiyoruz olduğu hakkında. Hala bisiklet seviyorum ve o anlar yaşatmak düşkün olan bir sürü insan var. Değer olsa da, olmasa da çok da kötü herkes için değil, gerçekten değil.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Özgürlüğün Turkce Dublaj – Easy Rider 1969 Full Tek Parça HD Film İzle