• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  People Places Things Turkce Altyazılı – People, Places, Things 2015 HD Film İzleTürkçe Altyazılı
  • İzlenme: 642 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 85
  • Tarih:

  People Places Things People, Places, Things filmi 2015 6.9 720p kalitesinde izlemek için doğru adrestesiniz. Tek part olarak People Places Things izleyebilirsiniz.People Places Things ABD İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli – filmkarsilastirma.com

  17 Haziran 2015People Places Things Turkce Altyazılı – People, Places, Things 2015 HD Film İzle

  (2015) tatlı her gün ve alaycı tatlı, James Strouse İnsanlar, Yerler, Şeyler kederli, 40-güzel şeyler-çocuklar mücadeleleri eğlenceli bir örneğidir. Hepimiz olacağını hayal onlar hayatları olduğu ve arasındaki farkı anlamaya çalışan bir kaç çocuk ile boşanmış ve biraz başıboş, biliyorum. Bu film kesinlikle kalbin zayıf; hafif ve nükteli konuştu pis, oldukça sağlam bir komedi roll tarzı olanları tutar ve kesinlikle çürük sitcom payını eksik değildir. Yetişkin erkekler de elbise ve verimli bir şekilde kendileri için bakım mümkün olma konusunda şirin şakalar ve çocuklarını boldur. Aptal öğrenciler her zaman sınıf bozabilir ve mastürbasyon hakkında şakalar yapmak. Deli karıları deli. Ana karakter Olacak kusursuz bir komedi yürütme, Jemaine Clement oynadığı gibi oyuncular Stephanie Allynne, Regina Hall ve Jessica Williams destekleyen, kesinlikle hoş ve iç açıcı bir fiske bir akıllıca yürütülen bu filmi yüceltmek, ışık, komedi deneyimi. Bu film derinlikten yoksun, relatability ve geniş bir kitleye hitap etme potansiyeline sahip olduğunu ruh yetiştirme adorableness veriyor.

  People Places Things Turkce Altyazılı – People, Places, Things 2015 HD Film İzle

  Onu yalnız üzerine başka bir adam, ve onun t-shirt ile öldürülür sonra (Allynne) ortağı Charlie onun filmin ilk beş dakika içinde kategorize eden, ikiz kızlarının doğum günü partisinde Yukarı New York’ta grafik yazar ve bir profesör olacak. Sonra Astoria’da yalnız bir daire, aniden rota dışına atılmış ve Charlie ve onun kızı kayıp yollanırlar kendini bulur. Sınıf üstü örtülü kasvet görmek (Williams) üniversite öğrencisi Kat evine annesi Diane, Hall oynadığı hızlı zekalı Columbia Üniversitesi bir profesör ile onu tamir etmek niyetiyle onu yemeğe davet ediyor. Charlie ile dinamik … … Artan karmaşıklığı sona erecek mücadeleler, hem de yeni hayatını, babalık, ve sadece genel bir yetersizlik konsantre olması ise korunan bir aşk gelişir. Yakın kamera-iş yakından her mağlup yanıt için bizi birleştiriyor ve eğlenceli bir şekilde sitem mırıldanarak dışarı etrafına yemekleri. Komedi lideri Clement kusursuz bir şekilde bu eğlenceli yansıtıcı film zamanlama ve ton taşır. Mark Orton tarafından müzikal puanı hafifçe parlak ve iyimser, uygun mütevazi hafif içeriği için. Will’in kendi çizgi roman tatlı görünüşte şimdiye kadar her zaman için başarmış uzak çevresindekilere çıkarılan bir dokunuş olmak istediğiniz bir karakter için müstakil yalnızlık temel anlatı-yani hikayesi ile bağlantı için ikincPeople Places Things Turkce Altyazılı – People, Places, Things 2015 HD Film İzleil bir kaynak olarak hizmet vermektedir.

  People Places Things Turkce Altyazılı – People, Places, Things 2015 HD Film İzle

  Will’in çizgi roman için iyi bir sembol olan filmin kendisi – ilginç, sevimli, yüzeysel insanlık durumu otlatma ve izleyici için temel duygular çözme küçük iş bıraktı. Sadece komik düşünceleri ve duyguları okurken gözümüzün önünde doğru olduğu gibi çok fazla düşünmemize gerek yok. Derse kapsar gibi komik senin paneller arasında “uçurum” aldırış ötesinde yapılan, cevapsız için ana adam arar-boşluk arasında gerekli önem veren olmuş mu olsa bu filmi sunduğu, weightiest Sembolizm obviating hattına yakın at binmek için çok fazla bir şey yok. Yine de, filmin etkili hizaya yönetir, aynı derecede gerçekçi duyguları ve kararları köklü kalırken romantik komedi havası korumak.Clement bu filmi yüceltmek için bana yardımcı olmada önemli bir rol oynarken, onun varlığı da garip bir şekilde detracted. Keyifli ve bu film gibi

  People Places Things Turkce Altyazılı – People, Places, Things 2015 HD Film İzle

  tutarlı olarak, sürekli (gölgede yaptıklarımız ve Kartal vs Köpekbalığı) filmi Taika Waititi yer Clement’in her zamanki ortak yönetmenlik etkisi sevdiren özelliği ve kalp bekliyor buldum kendimi. İlginç ve çok kişisel hava, aynı üslup motivasyonları sallamak gibi görünüyordu, ama teklik ve gerçekten gözenekleri içine Waititi – lavabo gibi filmler yapar ve orada kal o duyguları o düzeyde sağlamak için başarısız oldu. Yine de, İnsanlar, Yerler, Şeyler cazibesi çok sıradanlık içinde bulunabilir. Bol karizma ve komedi yetenek, İnsanlar, Yerler, Şeyler hoş erişilebilir bir film (veya daha az) başka bir şey değildir! bir zahmetsizce komik, daha kolay izlemek için kolay crowdpleaser gibi.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  People Places Things Turkce Altyazılı – People, Places, Things 2015 HD Film İzle