• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Socialphobia Sosyeolpobia Turkce Altyazılı – Sosyeolpobia 2014 Donmadan HD Film İzleTürkçe Altyazılı
  • İzlenme: 708 views
  • Yorum: 1 Yorum
  • Süre: 100
  • Tarih:

  Socialphobia Sosyeolpobia Sosyeolpobia filmi 2014 6.9 720p olarak izlemeniz için hazır – filmkarsilastirma.comSocialphobia Sosyeolpobia Sosyeolpobia Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli.Lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşın – filmkarsilastirma.comSosyeolpobia

  Socialphobia ve gerçek hayat ile olan ilişkisi nasıl siber dünyada yaşam ortaya çıkarmak için çalışır. Küçümseyici bir açıklama gönderdi iken, internet berserk ve ahlaksız tweet – er karşı ralli başlar. Orantısız kin olarak, çevrimiçi Topluluk üyesi bir grup tek sorun kendilerini koymak için suçluyu cezalandırmak için ihtiyacı hissediyorum.

  Socialphobia Sosyeolpobia Turkce Altyazılı – Sosyeolpobia 2014 Donmadan HD Film İzle

  Normal işleyen bir toplum üyeleri hiç bir klavye savaşçı hayatını anlayacağını defalarca, bu filmde gönderilen mesaj; neden klavye bir savaşçı olmak nasıl yaptıkları şeyleri yaparlar. Bana, klavye savaşçı sadece online bir kabadayı. İnternet gibi bir ortam var olduğunda daha kolay kabadayılar çok fazla uğraşmadan öfke ve ahlaksız tavırlarını kanal için yapar. İnsanlar ve sadece gerçek hayatta yakalanmadan ve genellikle diğer tarafında Sen kim olduğunu bilmiyor.

  Socialphobia Sosyeolpobia Turkce Altyazılı – Sosyeolpobia 2014 Donmadan HD Film İzle

  Temel olarak, bu film kötü genç nesil sosyal medya platformu varlığı ile berbat etti nasıl göstermeye çalışıyor sanırım. Platformu iyi niyet ile oluşturulmuş olsa da, genç nesillerin sunduğu kötü tarafı yatkındır.

  Socialphobia Sosyeolpobia Turkce Altyazılı – Sosyeolpobia 2014 Donmadan HD Film İzle

  Film benim için yeterince iyi. Ben fazla ağır etkilenen olmadığım için büyük deyip gitmezdim. Ve bu kadar bana bu konuda herhangi bir aydınlanma vermedi mi olacak kötü şeyleri iyi biliyorum. Klavye savaşçılar bu film izlemek ve iyi bir korkutmak olsun isterdim.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "Socialphobia Sosyeolpobia Turkce Altyazılı – Sosyeolpobia 2014 Donmadan HD Film İzle"

  1. abaç 8 Kasım 2017 17:11

   377 Selamın aleyküm sayfanız harbiden güzel, şukuladım Socialphobia Sosyeolpobia Turkce Altyazılı – Sosyeolpobia 2014 Donmadan HD Film İzle abaç Çankırı

  Socialphobia Sosyeolpobia Turkce Altyazılı – Sosyeolpobia 2014 Donmadan HD Film İzle