• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Son Cadı Avcısı Turkce Dublaj – The Last Witch Hunter 2015 Donmadan HD Film İzleTürkçe Dublaj
  • İzlenme: 809 views
  • Yorum: 1 Yorum
  • Süre: 106
  • Tarih:

  Son Cadı Avcısı filmini hd kalitede izle ABD filmlerini İzle1080p Türkçe Altyazılı izlemek için tıklayın.Son Cadı Avcısı Turkce Dublaj – The Last Witch Hunter 2015 Donmadan H

  Vin Diesel hakkında ne dersen de, adam rolleri çeşitli gerçekleştirdi. Ünlü öfkeli eylem serisi daha az bilinen suç drama, sci-fi, aile komedi ve hatta yasal gişe rekorları kıran bir beraberlik. Ancak, son fantezi kaçamak yaptığı; çok şık havai fişek ve anlatı üzerinde gerçek bir odak eksik Konstantin ve Van Helsing bile aynı kusurları batağa saplanmış.

  Son Cadı Avcısı Turkce Dublaj – The Last Witch Hunter 2015 Donmadan H

  Son Cadı Avcısı Kaulder, yüzyıllardır Cadıları avlayan bir ölümsüz hikayesini anlatıyor. Düz ilk hareket, film gizli egzotik yerleri neredeyse her beş dakikada sayısız ile kaydırma yaparken mümkün olduğunca çok sayıda sergi sıkışmaya çalışır. New York koştu bir tur gibi geliyor ve CGI görünüm hiçbiri kalıcı bir etki yarattı.

  Son Cadı Avcısı Turkce Dublaj – The Last Witch Hunter 2015 Donmadan H

  Bu modern şehir okült sürümü potansiyel ile dolu olduğu için kaçırılmış bir fırsattır. Diğer film, komik bile kitaplar ve video oyunları etkili bir şekilde izleyici çekmek için bu önerme kullanmışlardır. Senaryo, sakin temposu ve yaratıcı sahne ile mitoloji görücüye olabilirdi, ancak film aniden tüm çevre genel gibi yapar sönük rastgele kulüpleri arasında geçer.

  Ben sofistike seviye 2 Hellboy olmak zorunda değil, ama mevcut lore çok az kullanılmış hissediyor. Visual çoğunlukla CG ile hazırlanmış ve eylem ham koreografi ile vasat. Kozmetik büyü altında, üretim değeri sadece ortalama hissediyor, son on yılda Konstantin çok benzer.

  Bu telaş hızı da birlikte ve aniden garip gelişme karşısında Fileli rastgele yabancılarla gibi görünen karakterler, çevrilir. Bu yalnız Vin Diesel, filmde Elijah Wood ve Michael Caine ile iyi davranmaya cesaret vardır, diğerleri arasında, ancak karakterler basmakalıp eksantrik büyücüler ya da tanıdık kötü başka bir şey değildir. Bazı noktalarda garip dostum hile ile bazı polis prosedürel serisi gibi görünüyor.

  Son olarak, süper kahraman epik için bakımlı olmasına rağmen inandırıcı değil Vin Diesel kendisi. Aslında, çok daha iyi Riddick gibi sayılırdı, en azından gizli suikastçı olarak bir kimliği vardı. Süre Kaulder olarak prezentabl, fiziksel ya da büyük kıyafetleri rağmen sadece bir grunting kahramanı.

  Son Cadı Avcısı sığ hokkabazlıklar ve Vin Diesel içinde uyumsuz kahraman dolu fantastik bir giriştir. Muhteşem olma potansiyeli vardı, ama kalitesiz sunum sadece yaya Sergisi sunuyor. Pek bu filmden beklemiyordum. Aslında, onu izlemek için gittim neden tek nedeni Vin Diesel çünkü.

  Son Cadı Avcısı Turkce Dublaj – The Last Witch Hunter 2015 Donmadan H

  Film dolu bu Hollywood klişe bir tane daha var. Kötü şeyler ailemde başka bir hikayenin bir şey beklemeyin, cadı avcısı oldum, ölümü yendi ve Cadılar öldürdü. Tam olarak eğer Hollywood’dan başka bir film gördünüz mü olacağını biliyor musun anları ile dolu.

  Görsel efektleri yeterince iyi. Ve aktörler rol oynadı. Arsa çok fazla potansiyel var. Yuvarlak masa Şövalyeleri gibi bir şey kara büyü kullanmak için Cadılar tutmadığı sürece adanmış. Güzel bir fikir ama bu fikrin filme yarı yolda ezilmiş olduğundan kötü bir şekilde uygulanmış.

  Eğer görmek 21. yüzyıl tüfek + kılıç aksiyon ve Vin Diesel gibi. Aksi takdirde uzak durun.

  Son Cadı Avcısı ABD İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli – filmkarsilastirma.com

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "Son Cadı Avcısı Turkce Dublaj – The Last Witch Hunter 2015 Donmadan HD Film İzle"

  1. hacergül 2 Mart 2017 17:05

   245 Selamlar sayfa yeminle çok güzel, şukuladım Son Cadı Avcısı Turkce Dublaj – The Last Witch Hunter 2015 Donmadan HD Film İzle hacergül Ağrı

  Son Cadı Avcısı Turkce Dublaj – The Last Witch Hunter 2015 Donmadan HD Film İzle