• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Son Umut Children of Men Turkce Altyazılı – Children of Men 2006 Tek Parça Sansürsüz Film İzleTürkçe Altyazılı
  • İzlenme: 1.128 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 109
  • Tarih:

  Son Umut Children of Men Children of Men filmi 2006 7.9 1080p kalitesinde izlemek için doğru adrestesiniz. Tek part olarak Son Umut Children of Men izleyebilirsiniz.
  Son Umut Children of Men ABD İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli – filmkarsilastirma.com

  Akira kurosawa’nın Yedi Samuray üçüncü Amerikan versiyonu. Aynı konularda büyük bir anlaşma var ama bu üçüncü tekrarında şiddetlenir. Üç bu film zayıf hikaye var ama en iyi bahis, ama bir Batılı gibi gelmiyor. Ve pek yerine sadece film kayıp ve yersiz hissettiren bir orta yol bu tür bir aksiyon filmi değil. Ve bu film ile içiçe geçmiş konulardan biridir, ne olmak istediğini bilmiyor.

  *AŞAĞIDA HAFİF SPOİLER*Turkce Altyazılı – Children of Men 2006 Tek Pa

  Denzel Washington dışında herkesin motivasyonu yok. (Gerçekten kasaba yok ederek hiçbir şey kazanır) büyük kötü adam kötü kurumsal bir sanayici…zaten benim bu hakka sahip olan ve büyük ölçüde yakın bir şehir olan yararlı olacaktır, cinayetten yarım sakinleri kasabayı yok etmeye karar verir ve yangın ilk 5 dk çok kötü olduğunu bildiğin kilise. Chris Pratt karakteri Faraday bazı ödeme geri atını ve belirsiz bir söz almak için çok istekli. Ama erken ödeme o kadar değil geri ve atını o kalır o kadar iyisin o anlar ve sebepsiz yere ölüyor. Denzel güzel (bir ödeme söz tekrar) sordu çünkü Ethen Hawke “iyi Geceler” ve Byung-hun Lee’nin “Billie”. Ve bu karakterlerin geri kalanı ile tekerrür ediyor (iyi Komançi Kızılderili Denzel dışında çiğ geyik bir karaciğer yedik yani sties olması oldular). Muhteşem yedili tüm Hollywood 70 beri gördün mü aynı kalıplaşmış olduğundan daha da kötüleşiyor. Chisolm gibi ateş, bir tabanca ile samuray Asain olabilir TSSB ile İsa’nın dağ Adamı, Soylu Vahşi Kızılderili, Meksikalı Haydut, Müttefik Asker, Kumar Kovboy, token kadın ve tek gerçek karakter Denzel Washington.Turkce Altyazılı – Children of Men 2006 Tek Pa

  Bu film ancak, eylem hızlı ve üstünden…Batılı “bir ATEŞ Düşün” ve sende ONLARA KADAR tempolu. Film boyunca gerilimi kurmak western filmleri geleneksel fikir kullanmazlar. Aniden, Chris Pratt 15 saniyede 8 kötü adamları öldürür. (Samuray silahşor) Billie açık alanda çalışır ve iki tabanca olmasına rağmen) bıçak ile 4 cowboys saplar ve Dağ Adamı (tabanca, tüfek, balta, bıçak vb olmasına rağmen) bir at ele almaktadır. İzlemesi zevkli ama anlarda İŞE gitmek olacak.

  Turkce Altyazılı – Children of Men 2006 Tek Pa

  Eğer hikaye hakkında düşünüyorum, eğer kötü bir zaman olacak. Eğer gerçekçi Batı aksiyon istiyorsan kötü bir zaman olacak. Eğer bir Batı kasabasında yer alan vasat bir aksiyon filmi istiyorsanız, bu ancak bir matine sırasında izlersen denemeye değer olabilir. (1960) orijinal bir mum tutmaz. Ama 1998’den daha iyi aksiyon var…ama hikaye kötü. Yani Kısacası TELEVİZYON filmi için yapılmış gibi aynı seviyede. o film (1954) Kurosawa başyapıtı Batı uyarlaması kendisi (1960) John Sturges, “Yedi Samourai” Muhteşem yedili “oyunudur. Birkaç eksikliklerine rağmen, 1960 sürümünü dengeli ve eğlenceli oldu: oyuncular, diyaloglar ve müzik, özellikle, artık bir efsane haline gelmiştir. Karşılaştırıldığında son sürümünü hemen hemen hiçbir şey sunuyor. Kalite (iki Kovboy için kabaca benzer olan) arsa, stil konusunda ama olmayan bir şey varsa, kanıtlıyor.

  Turkce Altyazılı – Children of Men 2006 Tek Pa

  *** UYARI: ***SPOİLER İÇERİR

  Üç film de 1 Aynı yapı var. Yedi paralı içerik ve istihdam; 2. Köylülerin köy yaşamı ve Eğitim; 3. Kötüler ve sonuçla gösterisinde. Tüm bu parçalar, film başarısız.

  1. YEDİ PARALI İÇERİK VE İŞE ALIM. Bağlamında üst bitti. Kötü adamlar her halükarda öldürmek için korkunç, bu kadar küçük bir köy için gereğinden fazla istihdama ve hazır. Bu arada, Bogue, hiçbir neden, neden “yarım düzine” köylüler cinayet eğer arazi satın almak için onlara teklif bile rahatsız? Sadece onları uzağa gitmek yapmak için ateş.

  İşe alım komik olur yani inanılmaz: grup katıldığınız için sebep tamamen belirsiz kalır, değilse saçma. Tabii, sadece (Faraday) atım var, çünkü bu bir intihar görevi katılacağım. Elbette sırtımda tek bir ödül avcısı, (Vasquez) beni kovalayan onlarca olacak çünkü katılacağım. Hayır, ben sana eşlik etmeyeceğim (Horne) fikrimi değiştirdim neden bilmiyorum olsa bile uzakta… olacak, tüm sonra neden olmasın, ben. Kahvaltıda Hey, paylaşalım geyik karaciğer ve birlikte (Kızıl Hasat) seninle gelirim.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Son Umut Children of Men Turkce Altyazılı – Children of Men 2006 Tek Parça Sansürsüz Film İzle