• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Special Correspondents Turkce Altyazılı – Special Correspondents 2016 Full Tek Parça HD Film İzleTürkçe Altyazılı
  • İzlenme: 1.201 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 100
  • Tarih:

  Special Correspondents Special Correspondents filmi 2016 5.8 1080p kalitesinde izlemek için doğru adrestesiniz. Tek part olarak Special Correspondents izleyebilirsiniz.Special Correspondents Special Correspondents Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli.Lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşın – filmkarsilastirma.comSpecial Correspondents

  Special Correspondents Turkce Altyazılı – Special Correspondents 2016 Fu

  Emin değildim adil olmasını beklediğim, Ricky Gervais seviyorum ve yaptığı her şeye sahibim. Olumsuzluk çok düşündüm okuduğum çeşitli yorumlar gelmişti – yargıç, jüri ve cellat olacağım!

  Film daha var devam etti ve sonunda başlık olduğu yönünde oldukça öngörülebilir olmasına rağmen hızla yükseldi kuşkusuz film yavaş bir başlangıç yaptı ama inşa ediyor. Benim için var Ricky ekran varlığı otomatik olarak iyi hissediyorum, özellikle çalışmalarının hayranıyım benim için yapar. Bazen bazı komik biri gömlekleri atma, Bazen benim için biliyoruz ve güncel aşk Ricky tutmaya yardımcı olan Ekstralar Andy Millman karakter onun gibi görünme. Eric Bana ana muhabir oynamak için harika bir seçim oldu, ilk başta ama birbirimize kapalı oynuyorlar ve çok iyi bir kimya var combo David Jason tür Arnie sokması gibi bir şey olacağını düşündüm, Eric bildiğimiz gibi Avustralya çok inandırıcı bir Amerikan aksanı veriyordu.

  Special Correspondents Turkce Altyazılı – Special Correspondents 2016 Fu

  Genel olarak, sert eleştirileri görmezden, bu bir görüş ama kabul edelim, biliyorum, dahi bir Ricky ne bir ipucu, her zaman komedi değil, filmin komik değil ama bazı yerlerde çok komik, Ricky burada başka bir şeye de elini çalıştı ve başardı sanırım yok. Eğer Ricky işi seviyorsan ve ona git o zaman farklı bir şey denemek onu görmek istiyorum tavsiye, 9/10 haklı bir değerlendirme. Haber her şey sahte ve propaganda – neden bunun için riske? Biz içtenlikle evde sahte kalıp, hiçbir şeyi riske nasıl “tehlikeli misyonlar gönderdi” tüm gazeteciler öğrenir umarım. Bir fark yok nasıl olsa yapar. Eğer bir şey doğruysa, o zaman muhtemelen uzanarak Önce izin ve sansür olmayacağını herkes bilir çünkü rapor ne olduklarını kimse İnanmıyor.

  Special Correspondents Turkce Altyazılı – Special Correspondents 2016 Fu

  Bu daha sonra neler olduğunu bilmek istiyorum haberleri izliyorum film izliyorum nedeni de budur. Herkes kurgu olduğunu söylüyor, o zaman belki bazıları doğru, oysa herkes muhtemelen durumda size söylüyorum haber gerekmediği inkar etmek mümkün değildir, bu çok bariz olmadığı sürece olamaz doğru söylüyor.

  Diğer bir Deyişle: Bu onun en iyi hiciv.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Special Correspondents Turkce Altyazılı – Special Correspondents 2016 Full Tek Parça HD Film İzle