• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Star Trek Sonsuzluk Star Trek Beyond Turkce Dublaj – Star Trek Beyond 2016 Full HD Film İzleTürkçe Dublaj
  • İzlenme: 578 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 122
  • Tarih:

  Star Trek Sonsuzluk Star Trek Beyond Star Trek Beyond filmi 2016 7.2 1080p kalitesinde izlemek için doğru adrestesiniz. Tek part olarak Star Trek Sonsuzluk Star Trek Beyond izleyebilirsiniz.

  Star Trek Sonsuzluk Star Trek Beyond ABD İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli – filmkarsilastirma.com

  Nereden başlasam? Bu filmi izlerken ömür boyu Star Trek hayranı olarak rahatsız bir duygu vardı. Sadece başka bir vasat yaz popcorn flick bakıyordum anlamında sallamak değil; tiyatro ayrıldıktan sonra beyin sadece saat benim buharlaşacak bir deneyim.Star Trek Sonsuzluk Star Trek Beyond Turkce Dublaj

  2015 yılında geri “Beastie Boys” Fragmanı gördüğümden beri beni yanlış kanıtlamak istedim ancak sinemada düşük film utandım kafamı oturduğunu hatırlıyorum. Bunun yerine, yaz bir hit göründüğünü, bu “kanıtlanmış” Hollywood formülü ile birlikte sürükledi. Mümkün olduğu kadar özünde bir bilim kurgu olmayan bir ürün bakıyordum kendi yaratıcı sınırlamaları tarafından dar, ama doğumdan beri tek bir amacım vardı süt için bir oluşturma: çok para.

  Star Trek Sonsuzluk Star Trek Beyond Turkce Dublaj

  Star Trek Ötesinde resmin karışık kimliğini katkıda Bay Gen tarafından kurulan ilkel kavramlar Roddenberry yoksun. Filmin konusunu Star Trek evreninde genellikle mevcut ahlaki ikilemler, (iç ve dış) araştırma ve geliştirme yoksun olduğunu özünde çok “ışık”. Ne mesaj ne de herhangi bir karakter evrim olduğunu ve hiçbir şey hakkında çok daha fazla bilgi vermedi. Bunun yerine Kirk, Spock ve Scotty kahramanları üzerinde herhangi bir isim sopa ve kimse fark ederdi. Hikaye gösterişli görünümlü CGI rağmen gereksiz tarafından tedavi çok büyük boşluklar menfur ve tam oldu.Star Trek Sonsuzluk Star Trek Beyond Turkce Dublaj

  Star Trek Ötesinde de tarihinin en zayıf Düşmanlar vardır. Kesinlikle Idris Elba gibi güçlü bir sanatçı olma fırsatın aktörler hata ve utanç verici değildi. Arka parça Star Trek alma fırsatı kaçıran yazar suçu ve yönetmen oldu. Bunun yerine gereksiz CGI sahneler, “aptal” izleyiciler için yazılmış patlamalar ve diyalog ile tam sevimli bir hareket yarattılar. Her şey izleyiciler için anlattı gerekiyordu, hiçbir şey hayal gücüne bırakılmıştı. Arkadaşları ile hayal gücünüzü karıştırmaya veya itmek için anlamını prod film falan sonra tartışacak bir şey yoktu. Hiç de öyle bir şey, her şey seyirci mümkün olan en kısa bir süre içinde tüketmek için bir run-of-the-mill plaka verildi.

  Star Trek Sonsuzluk Star Trek Beyond Turkce Dublaj

  Filmde her şey tam bir saçmalık olduğunu anlar, bu yüzden değil. Mizah Jaylah ve bazı karakteri sevdim, ama o kadar. Bazen bazı şeyleri çok fazla sinek ve görüntü karışacak olsa bazı sahneler elbette görsel olarak etkileyici idi. Elbette bu film işini bilen insanlar tarafından yapıldı, ama sanatçıların yürütme ve beceri durulması değilim, sadece çok sevdiğimiz bu şey ruhu için endişeleniyorum. Serinin bu yazı ile hayal kırıklığına uğradı. Bana Star Trek – motosiklet ve yüksek sesle müzik hakkında değil, daha çok (bu film çok az olan) büyük hikaye anlatma yoluyla bilim kurgu kavramları ve temaları keşfetmek hakkında. Sonundaki “twist” 1/3 bir şekilde düşününce. Sahne aksiyon sahneleri için (neden bir yıldız gemisinde bir motosiklet vardır?) sebepsiz yere serilir nerede tembel hikaye.

  Star Trek Sonsuzluk Star Trek Beyond Turkce Dublaj

  Artı tarafta, oyuncular muhteşem ve rollerinin getirdiği bir çekicilik bu kurumsal izlenmeye yapar. Çok kötü senaryo ve yön bunları yapmak için çok fazla bir şey vermiyor. Bay Lin, eylem sırasında iyi bir yönetmen, iyi bir hikayeci değil. Bu Fast & Furious franchise için iyi olsa da, Star Trek daha iyisini hak ediyor.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Star Trek Sonsuzluk Star Trek Beyond Turkce Dublaj – Star Trek Beyond 2016 Full HD Film İzle