• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Şubat Türkçe Altyazılı – February Full HD Film İzleTürkçe Altyazılı
  • İzlenme: 484 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 93
  • Tarih:

  Şubat February February filmi 2015 5.3 1080p kalitesinde izlemek için doğru adrestesiniz. Tek part olarak Şubat February izleyebilirsiniz.Şubat February ABD İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli – filmkarsilastirma.com

  Yer bir yatılı okulda kızlar soğuk, karlı Kanada kış ortasında alır. Kış sonu yaklaşıyor ve tüm kızlar aileleri tarafından evde bir hafta geçirmek için aldı. Özel durum ebeveynler göstermek ve onları korku başlar o kadar yok olan Kat (Kiernan şipka’), çok genç bir kız, okulda yalnız sonunu geçirmek istediği için ailesine yalan söyleyen (Lucy Boynton), eski bir kız Gül. Zaman geçtikçe, Kat ailesi ve oyunculuk garip hakkında daha fazla endişeli olur. Bu arada, kasaba birkaç (Emma Roberts) bir genç bayan, Joan, bir akıl hastanesinden kaçar. Diğer iki kız yatılı okula doğru hareket gibi görünüyor. Dener en açık bırakır çünkü fragmanları gördükten veya daha fŞubat February – February Full HD Film İzleazla komplo hakkında bir şey arıyorum tavsiye etmem, bu film-tür ya da nereye gidiyor alt önyargısızca ile en iyi deneyimli.Şubat February – February Full HD Film İzle

  Bu film büyüsü çoğunlukla son derece farklı ruh halini, neredeyse açıklanamaz bir aura ya da bir kalitesi var. Film yapma yönlerini soğuk, karlı kış – müzik, hızını, karakter etkileşimleri ayna. Karakterler tembel konuşma, morbid birbirlerine, her şeyin altında soğuk bir gerginlik bir ipucu vardır. Asla ruh bu özel tip bir korku filmi izledim, ve her zaman benzersiz deneyimler hoş geldiniz.

  Senaryoyu da ustalıkla hazırlanmış. Kurnazca gizemi izleyiciye nasıl ortaya çıktığına seviyorum beslenen herhangi bir noktada kaşık değil ve filmin en azından ilk yarı için oldukça iyi gizlenmiş. Sadece neredeyse birbirine uygun imkansiz gibi görünen parçalar alıyoruz, hala birlikte son derece açık ve tutarlı bir sonuç gelir. Bunun üzerine, hikayeyi bizzat benden çok güçlü bir duygusal tepki ortaya çıkardı ezici bir hüzün yayar. Çoğunlukla nedeniyle (diğer iki kız da harika, sadece genç oyuncuyla gölgesinde) her sahnede çalmış olan şipka ‘ inanılmaz oyunculuk. Gerçekten onun rolünü gerekli ıssız bir boşluğu yakalar.

  Kusurları gerçekten film nispeten genç oyuncular tarafından yapılmış olduğu gerçeğini çoğunlukla yüzeysel bir ürün. Üslup seçimler bazı olduklarını düşünüyor daha peynirli ve daha genel olduğunu yönetmen açıkça marazi güzellik için iyi bir gözü var ve ortalama bir korku daha sanatsal daha çok bir film yaptı, ama yine de buldum. Hala çok yetenekli bir adam, sadece yenilik ve referans arasında daha mütevazı ve ayakları yere basan bir denge bulmak gerekiyor. Yine de olsa başka bir korku yapar o kadar bekleyebilir, kesinlikle onu takip edilecek! Özenle yavaş yavaş aşağı rüzgar bir kapı sallanan karanlık bir koridor vurdu uzun bir izleme her atış selamlıyor… sahne üzerinde kayar gibi ilk kez bir yönetmen, Oz incelikle kamera ustaları. Bir sonraki sahne bekliyor gibi her ayrıntıyı zekice rahat koyar. Ürpertici kendini kafası karışık ve kararsız bir kız ergenin fiziksel kargaşa temsil ediyor o Kiernan Şipka ‘ ekran kontrolleri… Bu küçük oyuncuları da Amerikan Korku Hikayesi ya da Çığlık Kraliçeleri daha fazla ne yapabileceğini bize gösteren Emma Roberts dışında iyi. İyi olsa da, filmin yapısı içinde sesi aynı kalırken sadece film nereye gittiğini asla gerçekten karakterler bizim niyetleri anlıyoruz ya da ikinci yasası ve son…… akıldan ve melankoli sırasında ayrılır. Film Eğer gerçekten son iki eylemleri sırasında yatırım değilseniz gevşek olabilir.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Şubat Türkçe Altyazılı – February Full HD Film İzle