• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Süper Baba Turkce Dublaj – Delivery Man 2014 HD Film İzleTürkçe Dublaj
  • İzlenme: 687 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 103
  • Tarih:

  Süper Baba Turkce Dublaj 1080p full HD kalitede filmSüper Baba Delivery Man Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli.Lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşın – filmkarsilastirma.com

  f sevdiğim bir şey, iyi inşa edilmiş bebek tutan erkekler, ya da beslenen bebekler, ya da genel olarak bebekler için besleyici olmaktan uzun boylu yakışıklı. Tabii ki, Netflix önerilerini bu dizi bulduğumda, düz trenine atladım.

  Süper Baba  Turkce Dublaj – Delivery Man 2014 HD Film İzle

  Bütün Sezon izle, şimdi Netflix gibi çok az yaptım, ve dürüstçe kabul et ya da terk edebilirim. Güzel, çok güzel, ama bunun sonucunda da çok büyük bir etki yapmaz. Mizah çok kötü değil ama yüksek sesle ya da gülmek yapmaz.

  Pembe diziler, sonsuz drama sıkılıyorum, ama bu haritayı biraz daha fazlası olabilir. Özellikle çalışan anneler ve doğum ana karakter görmek. Çok doğurma sorunu etrafında dans Kanada’da olgun için MA tv-14 (yumuşak bir sürüm) anma olduğunu görmek için şaşırdım. Tanrı aşkına ebeler hakkında bir gösteri! Genellikle doğumdan yeterince drama var, ve bu haritayı hiçbiri faydalanıyor, yerine mizah ve drama oluşturmak için personel korkunç beceriksizlik tercih etmek.

  Süper Baba Turkce Dublaj – Delivery Man 2014 HD Film İzle

  Gerçekten çok zevk aldım, ve tüm karakterler benzersiz cazibesi var, ama tek boyutlu ediyorlar. Bir sonraki sezon (Eğer varsa) bu dizi potansiyel gerçekten genişletilmiş üzerine olacağını umuyorum.
  Teslimat adam” Uçak!” ve “Yeşil Kanat ile “gelir” ve sık aralıklarla ortaya çıktığını gösteren oldukça unembarrassed. (Mükemmel Bay A. Macqueen, “Holby City iğneleyici konuşma tarzı, anestezi gibi parlak) kel adam çerçeve içine sıçrayan ve “Yeşil Kanat”‘In ters hareketler ve eksantrik bir müzik skor için yolda Amerikan komedi ve birçok İngiliz hastane sabun düpedüz hırsızlık ve ezildikten olmayan sequiturs la Stephen Stocker yapmak zorunda. Bayan F. Ripley karakteri ağır Bayan S. Lopez’in performanstan ödünç alır ya da en azından senaryoyu ben onu karşılamak için hemen hemen aynı yere verir.e.yakışıklı genç doktor için umutsuz bir şehvet . Yüce Bay Darren Boyd hastaları ve meslektaşları arasında önyargı her iki yüzleri ve pragmatik ve eğlenceli uğraşan yeni ebe,son zamanlarda polis istifa etti,oynar. Yeşil Kanat “birbirine yakın iki programa çimento bile eylemler” olduğu gerçeği. Şimdi hommage – TV ve filmlerde en iyi yetenekleri çok özgürce kullanmak intihal sürünür bitti – ama bir sahne geliyor ve teslimat adam “bazı” ile ilgili olarak sınıra oldukça yakın ulaşır “ile yanlış bir şey yok. Ama,kökeni göz önüne alındığında düşündüğün gibi,çok komik,oldukça keskin ve baş karakter çok hoş olur, biraz rahatsız olmamış gibi gözüküyor dış altında cazip bir güvenlik açığı vardır. Eğer dikkatimi tutmak ise çok daha önce yapılanların uzak kendini sıkma ve bize bir şey biraz daha taze versem daha iyi olur şimdiye kadar bu dizi hoşuma gitti ama hissediyorum.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Süper Baba Turkce Dublaj – Delivery Man 2014 HD Film İzle