• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Tanrının Oğlu Son of God Turkce Dublaj – Hijo De Dios 2014 Donmadan HD Film İzleTürkçe Dublaj
  • İzlenme: 661 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 138
  • Tarih:

  Tanrının Oğlu Son of God Hijo De Dios filmi 2014 5.5 720p olarak izlemeniz için hazır – filmkarsilastirma.comTanrının Oğlu Son of God Hijo De Dios Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli.Lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşın – filmkarsilastirma.comTanrının Oğlu Son of God Turkce Dublaj – Hijo De Dios 2014 Donmadan HD Film İzle

  Tanrı’nın bilmediğin Hijo De DiosHijo De Diosİn durumda, “Evlat”-başarılı History Channel mini serisi, “İncil kapalı bir spin.” Film gösterisi olarak aynı anda çekildi. Aslında, serinin İsa bölümün genişletilmiş bir film. Ama o görüntülerin hepsi kesilmiş bir sebebi vardı. Eğer televizyon için yeterince iyi değilse, bu nasıl sinema için yeterli olabilir mi?

  Hayır, öyle değil. Bu film sıkıcı. Gereksiz 138 dakika çalışma zamanı, film tembel tutmak için yeterince yavaş bir hızda teslim diyalog yoluyla sürüyor. O zaman senaryo çok ilginç değil. Alıntı bu İncil’in seçimleri acımasızca katletti. Ve başka bir şey, bu çapta bir film değil, en önemli eleştiri yapımcılar kaynak saygıları yoktu … eğer.

  Hikaye küçük ve büyük öğeleri üzerinde özlüyor. Pazar okulu İncil öyküleri hissettim daha iyi bir şeyi olan herkes-board anlama yanlışlıklar tespit edebilecek. Ve pek çok vardır: İlahiyat diyaloga kişiler için yerler ve liste uzayıp gidiyor. Eğer yapımcılar öyle basit ve kolay ayrıntılar bile için umurumda değil, nasıl İsa Mesih’in İncil’i ele daha karmaşık konular söz konusu inanabilir miyiz? Ne yazık ki, değil mi.Tanrının Oğlu Son of God Turkce Dublaj – Hijo De Dios 2014 Donmadan HD Film İzle

  Doğrusunu söylemek gerekirse, yaratıcıları, Roma Downey ve Mark Burnett New Age inananlar. Putperestlik ünlü yapmak çok gibi, mistisizm, maneviyat ve birden fazla form emerler. Hiç ünlü inandığını bilmek Googling biraz fazla sürmüyor. Henüz Amerikan Kilisesi bu basmakalıp teşvik içine aldatıldığını edilmiştir, Downey/Burnett yapmak için İncil ruhsuz temsili para bir tekne yük couplehood.

  Joel Osteen, K-Aşk, T. D. Jakes, ve Rick Warren hemen bu işi fırsatım olmadı hiç de sürpriz değil. Ama İnanç konferanslar Mark Driscoll, Louie Giglio, Aile odaklanın, Liberty Üniversitesi ve Kadın araştırmalarını yapıp ve daha iyi bilmeliydi. Bir Melek Tarafından Dokundu’ ve ‘Survivor’ yaptı ve Hıristiyanlar ve Tanrı bunu yapmak için onlara iddia ettikleri ” “Evet öyleydi! Cehennem teşvik edelim!”

  Tanrının Oğlu Son of God Turkce Dublaj – Hijo De Dios 2014 Donmadan HD Film İzle

  İsa “Tanrı’nın Oğlu” İncil İsa değil canlandırdı. Film çok sıkıcı olmaya ven, Diogo Morgado ileri gördüğüm İsa’nın en kötü tasvirleri birini koyar. Havariler ve onu takip eden kalabalık tutumlarının geri kalanı gibi çok tutkusuz. Hikayenin doruk ve çözünürlük filmden önceki yüz dakika bakım için herhangi bir sebep yok çünkü rezonansa yok.Tanrının Oğlu Son of God Turkce Dublaj – Hijo De Dios 2014 Donmadan HD Film İzle

  Teolojik bir bakış açısından, ya da sadece bir film olarak sevgilisi savunarak, ister film içeriği yoksun. İşe yaramaz. Bu film hakkında çevrilemez bir şey yok. Tasarruf, zamandan tasarruf. Ve Tanrı aşkına, Tevrat’ı biliyor. Kilisenin “Tanrı” ile bir şey tanıtmak için hazır orada olduğu sürece, bu gibi korkunç malzeme alacağız.

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Tanrının Oğlu Son of God Turkce Dublaj – Hijo De Dios 2014 Donmadan HD Film İzle