• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  The 33 Los 33 Turkce Altyazılı – Los 33 2015 Donmadan HD Film İzleTürkçe Altyazılı
  • İzlenme: 549 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre:
  • Tarih:

  The 33 Los 33 Los 33 filmi 2015 7.0 1080p kalitesinde izlemek için doğru adrestesiniz. Tek part olarak The 33 Los 33 izleyebilirsiniz.The 33 Los 33 Los 33 Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli.Lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşın – filmkarsilastirma.com

  Madencilik tehlikeli bir iş. Toprak mineraller kazmak için derin yeraltı gidiyor aşırı ısı kendinizi tabi anlamı, silikoz akciğer hastalıklarına yol açabilir toz açıcı çalışmalar ve soluma. Eğer bu öldürmek hiçbiri yavaş, hızlı ve olmadan sizi öldürebilir madene uyarı. Madenciler ekipmanlarını onları çevreleyen Kaya, gaz sızıntısı ve patlamalar ve, tabii ki, ani çökmeler nedeniyle kazalarından ölüyor. Tüm söyledi, Bu zor iş her yıl 12.000 Kişi sayısı (kadar) madenciler binlerce insanı öldürür. Bunlar gerçekler ve istatistikler yaşam için 13 (PG-2:07) 33 drama “” olarak tasvir 2010 Şili bakır gerçek hikayesi-altın madeni çöküşü getirdi.

  Film sahibi ve Copiapó, Şili yakınlarındaki San José madeni işleten özel şirketin hizmet 45 yıl tamamlanmak üzere olan madenci için bir emeklilik Partisi ile açılır. Uzun süredir çalışanların bazılarının aileleri ile partide. – (Mario Casas) Álex Vega ve Elvis Presley (Jacob Vargas) madenci Edison Pena sevmek için-olmak-vardiya ustabaşı Luis “(Lou Diamond Phillips) Don Lucho” Urzúa, deneyimli madenci ve doğal lideri Mario Sepúlveda (Antonio Banderas), baba, diğerleri arasında.

  5 Ağustos 2010 sabahı, bu adamlar üç kilometre madende uzun ve dolambaçlı kamyona bindi, Şili tarihinin en büyük maden felaketlerinden biri kurbanı olmak üzere olduğunu tamamen habersiz. Maden yöneticisi etmeye gitti için ifade ettiği Luis geldiğini gördüğünü, ancak güvenlik kaygıları. İkisi o öğleden sonra, Empire State Binasının Kaya yükseklik ve genişlik madenin içine düştüğü, içindeki 33 erkek yakalama. Yıkıcı mağara görmek-erkek ve çevreleri üzerindeki etkileri ve, 33 hiçbiri ilk çöküşü ölen bir mucize gibi görünüyor. Gerçek bir mucize, eğer kimse maden kazalarında öldü ya da en azından bu çöküş aileleri acı içinde sevdiklerinin akıbeti hakkında bir haber beklerken, kapalı sırasında yakalanan ve acı olan fazla mesai yapmaya, yerine madencilerin, oluştuysa olacaktır rağmen.

  Kurtarma girişimi tam bir ivme oldu bu aileler oldu. (Bob Gunton) Şili Devlet Başkanı özel sektöre ait bir maden, Madencilik yeni Bakanı yaptığı bir kaza ile hükümetinin yer almak için isteksiz olsa da, (Rodrigo Santoro) Laurence Golborne sitesine gidin onu ve neler yapabileceğini görelim Başkan Piñera ikna eder. Aileler, (Juliette Binoche) María Segovia liderliğindeki (Juan Pablo Raba) tuzak madenci Dario Segovia, yabancılaşmış kardeşi madencilik kompleksinin kilitli kapıların dışında toplanmıştı. Bu kardeşler, eşler, anneler, babalar ve arkadaşlar eylem talep ve eylem var. Madenciler muhtemelen ölmüş ya da kurtarılabilecek önce uzun öleceğini hakim görüşüne rağmen, Bakanı Golborne (Gabriel Byrne) ünlü madencilik uzman Andre Sougarret ile ağır hizmet matkaplar ve işlerinde çok geç olmadan madenciler denemek ve ulaşmak getiriyor. Bu arada, madencilerin onları çeşitli mücadele ve çeşitli tıbbi koşulları muzdarip, bir daha ailelerini görecekler umut kaybolur gibi bile birbirlerinin ruhları tutmaya çalışın, erzak ve.

  “33” olağanüstü. Héctor Tobar tarafından kitap “Derin Karanlık” göre, film versiyonu gerçekleri ile birkaç özgürlükler alır ve çok zorlayıcı bir anlatı modası. Kısa ve öz ama etkili bir senaryo hazırlıyor ve hem zemin üstünde ve altında karakter geliştirir. Hem madenciler ve ailelerinin çaresizlik hissediyoruz. Madencilerin hikayesini izlerken, aynı anda onları kurtarmaya çalışırken, onların aileleri ve bu böyle olduğu gibi, Patricia Riggens (neredeyse mükemmel bir düzenleme ile yardımcı olan) büyük pacing ile yönlendirir. Ayrıca dökme ondan büyük bir performans alır ve harika aktörler bilinen tanınmış ve küçük yetenek ve deneyime sahiptir. Film dramatik bir sona yaklaştığında gibi biraz sürükleyin, ancak bu biraz mizah ve hassasiyet ve hatta hiç sorun birinin yardımı için gelen kimse hikaye yapar drama ile hikaye anlatan bir film. “A”

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  The 33 Los 33 Turkce Altyazılı – Los 33 2015 Donmadan HD Film İzle