• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  The Final Girls Final Girls Turkce Altyazılı – The Final Girls 2015 Full HD Film İzleTürkçe Altyazılı
  • İzlenme: 749 views
  • Yorum: 1 Yorum
  • Süre: 88
  • Tarih:

  The Final Girls Final Girls The Final Girls filmi 2015 6.7 720p olarak izlemeniz için hazır – filmkarsilastirma.comThe Final Girls Final Girls ABD İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli – filmkarsilastirma.comThe Final Girls Final Girls Turkce Altyazılı – The Final Girls 2015 Full HD Film

  Korku ve komedi birleşimi her zaman doğru genellikle felaketle sonuçlanabilir bu malzemeyi karıştırmak için geçici bir tarifi ve başarısızlık. Ama her seferinde bir süre içinde, bir filmin başarısı için gizli formül takılmaları, Ormana en son örneği olmanın Kabin ile yöneten geliyor. Şimdi, üç yıl bu film, SXSW Film Festivali’nde Denver çatısını uçurdu sonra, çelişkili bir alkış: yönetmen Todd Strauss-Schulson Son Kızlara prömiyeri başka bir SXSW çıkış var.

  The Final Girls Final Girls Turkce Altyazılı – The Final Girls 2015 Full HD Film

  (Taissa Farmiga) Max Cartwright kaybı ile annesinin trajik ölümünden sonra mücadele, 80s (Malin Akerman) filmi simge Amanda Cartwright slasher. Hayatta kalmak için bir girişim filmin anlatı kurallarına uymak zorunda oldukları filmin kendisi, (Alia Shawkat, Alexander Ludwig, Thomas Middleditch ve Nina Dobrev) annesinin dönüm noktası film, Kamp Katliam, kaza taşımaları Max ve arkadaşlarının yıldönümü tarama katılır.

  The Final Girls Final Girls Turkce Altyazılı – The Final Girls 2015 Full HD Film

  80’lerin korku filmi içinde seks olan herkes kısa bir süre sonra, Max ukala ile uyumamak için annesinin karakter ikna etmek oldukça zor bir durum kendini bulur, diyalog neredeyse tamamen cinsel imalar yapılmış olan Kurt (Adam Devine), kasıntı sonra katledilen bağlı tabii ki, herkes bilir. Bu arada, (Angela Trimbur) çekici ama ruhsuz Tina sürekli çıplak göğüsler bir çift maskeli katil ve Pala çalışan onun getirecektir çünkü bu filmde bir diğer önemli olan soyunmak için çalışıyor.

  The Final Girls Final Girls Turkce Altyazılı – The Final Girls 2015 Full HD Film

  13. Cuma ya da İzci Kampı serinin hayranları filmi neşeyle tür imgeler ile alay ediyor gibi burada aşk için bol bulabilirsiniz, ve çok eğlenceli Max ve arkadaşları sadece gerçek film, seslendirme ile tam ekran kredileri ve geri dönüşler içinde yaşıyorlar film dünyasında yaşamıyor olmasından kaynaklanır. İzleyiciler hızlı-ateş mizah bazı kaçıracaklar o kadar çok güldü ki olacak gibi film resmen tekrarlanan gösterimi için yalvarır, çok komik anları var.

  The Final Girls Final Girls Turkce Altyazılı – The Final Girls 2015 Full HD Film

  Son Kız biraz fazla şık geldiğinde birkaç kez bu kadar kalabalık bir tiyatro zemin üzerinde yuvarlanan bir şişe votka içeren kötü hale erken sahne ve film ekstra bir gül lehine kendi kurallarını terketmek gibi birkaç anlar vardır. Ama bu küçük şikayetleri ve Paramount Tiyatrosu’nda seyirci kesinlikle bu nitpicks genel deneyim azalmasına izin vermedi. Son Kızlar bu saçmalıkların için bu tarz bir parodi, bir aşk mektubu olmak arasında büyük bir denge bulduğu son derece eğlenceli bir deneyim. Eğer bir 80 senin Korku/Slasher FanBoy eğer benim gibi, o zaman bu film sizin için. Seyirciler için zeki sallıyor, dil n yanak, farkında kendini/meta mizah gücüyle çalışıyor. Çığlık zeka ve mizah birlikte Cuma, artı bazı şaşırtıcı derecede duygusal derinlik ile harmanlanmış düşünüyorum. Sevdim! Bu bir sinema yayın alamadım neden anlayamaz, kesinlikle parlak.

  The Final Girls Final Girls Turkce Altyazılı – The Final Girls 2015 Full HD Film

  Zeki, alaycı, kendini olsa) bilmek, saygı, 80’lerin slasher filmleri. Cast Vampir Günlükleri dışında başka bir şey Nina Dobrev görmek için düzgün parlak ve büyük. Eğer Çığlık ve kendini atilacak korku seviyorsanız bu zevk eminiz. Bir deneyin, bu DVD canlanıyor, oldukça Hüner R Tedavi gibi ‘bu gizli hazinelerinden başka bir yerini alacaktır.’ İhmal edilmiş ve aslında hareket sırf parlak ve oldukça zaman göz ardı. Çok güzel yorum!

 • Tür: Genel
 • Ekleyen:
 • Etiket:
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "The Final Girls Final Girls Turkce Altyazılı – The Final Girls 2015 Full HD Film İzle"

  1. Bilal 28 Kasım 2017 06:51

   492 Merhaba sayfan inanki mükemmel, face de paylaştım The Final Girls Final Girls Turkce Altyazılı – The Final Girls 2015 Full HD Film İzle Bilal Bolu

  The Final Girls Final Girls Turkce Altyazılı – The Final Girls 2015 Full HD Film İzle